2002 Skoda Octavia Boya Temizleme&Koruma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Aynen öyle. Zevkle yapılan iş kendini belli ediyor zaten ;)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Abdullah helalin var kardeşim, kendini çok iyi geliştirmişsin... Nisandaki uygulama buluşmasında seninle yüz yüze tanışmak isterim...
Sağolasın Emrah abi.hangi iş olursa olsun keyif alıyorsan sonuç iyi oluyor :) İnşallah Nisanda görüşürüz.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
ön kaputun resminde ikiye bölmüşsün ya..aradaki fark bariz ortada...ne hale gelmiş araba  :o

Çevrimdışı efsanea_06

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +21/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin
Abdullah eline sağlık süper bir çalışma olmuş 12-13 saatte arabayı ilk gnkü temizliğine kavuşturmuşsun   :) +1
teşekkür ederim Adem abi :)
ön kaputun resminde ikiye bölmüşsün ya..aradaki fark bariz ortada...ne hale gelmiş araba  :o
o böldüğüm kısıma sadece menzerna s100 uygulamıştım.hem çok yorucu oldu hem de ürünü çok fazla harcadım.bu işlemden sonra bu böyle olmayacak deyip aldım elime 2000 grid zımparayı komple zımparaladım aracı :D

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Pasta cila işleminde en çok boyayı yakmaktan çekiniyorum Abdullah. Buna engel olmak için senden tavsiye istiyorum. Yani boyayı yakmadan en ideal cila işlemi nasıl yapılır?

Çevrimdışı efsanea_06

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +21/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin
Pasta cila işleminde en çok boyayı yakmaktan çekiniyorum Abdullah. Buna engel olmak için senden tavsiye istiyorum. Yani boyayı yakmadan en ideal cila işlemi nasıl yapılır?
boya koruma işleminde boya yakmamaya özellikle kore ve japon araçlarında çok dikkat etmek gerekiyor Uğur abi.boya ve kaporta çok ince olduğundan ısınma çok fazla oluyor ve yanıyor.Çok şükür ben bugüne kadar yakmadım uygulama yaparken kontrol ederim elimle.Kuzu yünü ped kullanırsan ısınma daha az oluyor.birde naylon gibi ucuz pedler var onlarla çok dikkatli olmak lazım.bu arada işlemi yaparken mutlaka ışık kaynağı da lazım.projektör en iyisi olmazsa başa takılan led ışıklarda iş görür.kılcal çiziklerin tamamen yok edilmesi lazım yoksa derin bir parlaklık elde edilemez.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Abdullah ek bilgi için çok teşekkür ederim. Bu hususa tüm arkadaşların bu işlemi yaparken dikkat etmesini dilerim.

boya koruma işleminde boya yakmamaya özellikle kore ve japon araçlarında çok dikkat etmek gerekiyor Uğur abi.boya ve kaporta çok ince olduğundan ısınma çok fazla oluyor ve yanıyor.Çok şükür ben bugüne kadar yakmadım uygulama yaparken kontrol ederim elimle.Kuzu yünü ped kullanırsan ısınma daha az oluyor.birde naylon gibi ucuz pedler var onlarla çok dikkatli olmak lazım.bu arada işlemi yaparken mutlaka ışık kaynağı da lazım.projektör en iyisi olmazsa başa takılan led ışıklarda iş görür.kılcal çiziklerin tamamen yok edilmesi lazım yoksa derin bir parlaklık elde edilemez.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33