Uygulamalar ve Bilgi Paylaşımı > İç ve Dış Yıkama & Motor temizliği ve Bakım
Koltuk ve Döşemeler nasıl sökülür?
<< < (2/5) > >>
mcinar:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapCesaretinizden dolayı kutlarım  :iyi: güzel çalışma

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapMecbur kalmasam bende böyle bir işe kalkışmazdım, iyi ki sökmüşüm, arabanın içi çok kötü olmuş, her taraf su,
Yasin bey'in dediği gibi ön koltukları sökünce geriye pek bişey kalmıyor :D
çıkardığım döşemeyide iyice yıkadım, cuma günü takarım artık, bu arada koltukları geri taktım :) döşemesiz bineceğiz 2 gün..

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

Teşekkürler Uğur Bey,
şimdi sırada km gösterge aydınlatması var. gösterge ışığı yetersiz geliyor. 
FO-Admin:
Turaç'ta, Adem'de bu konuda uygulama yapmıştı. Bu konuda işiniz kolay  :iyi:

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapLinkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapCesaretinizden dolayı kutlarım  :iyi: güzel çalışma

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapMecbur kalmasam bende böyle bir işe kalkışmazdım, iyi ki sökmüşüm, arabanın içi çok kötü olmuş, her taraf su,
Yasin bey'in dediği gibi ön koltukları sökünce geriye pek bişey kalmıyor :D
çıkardığım döşemeyide iyice yıkadım, cuma günü takarım artık, bu arada koltukları geri taktım :) döşemesiz bineceğiz 2 gün..

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

Teşekkürler Uğur Bey,
şimdi sırada km gösterge aydınlatması var. gösterge ışığı yetersiz geliyor. 

--- Alıntı sonu ---
mcinar:
Aynı konu ama farklı marka ile yine karşınızdayım. :)İş yerinden bir arkadaşın 2007 model Ford Focus  aracında da  aynı problemimiz var. ancak koltuğu sökmek için hava yastığı soketlerini de sökmemiz gerekiyor. arıza lambası yakarmı. Arıza lambasını yakmaması için ne yapabiliriz.
FO-Admin:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapAynı konu ama farklı marka ile yine karşınızdayım. :)İş yerinden bir arkadaşın 2007 model Ford Focus  aracında da  aynı problemimiz var. ancak koltuğu sökmek için hava yastığı soketlerini de sökmemiz gerekiyor. arıza lambası yakarmı. Arıza lambasını yakmaması için ne yapabiliriz.

--- Alıntı sonu ---

soketi söküp takınca arıza lambası yanmaz diye düşünüyorum.
mcinar:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapLinkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapAynı konu ama farklı marka ile yine karşınızdayım. :)İş yerinden bir arkadaşın 2007 model Ford Focus  aracında da  aynı problemimiz var. ancak koltuğu sökmek için hava yastığı soketlerini de sökmemiz gerekiyor. arıza lambası yakarmı. Arıza lambasını yakmaması için ne yapabiliriz.

--- Alıntı sonu ---

soketi söküp takınca arıza lambası yanmaz diye düşünüyorum.

--- Alıntı sonu ---

10 gün önce ki yağmurlarda girmiş su. havalandır kurur demişler. şimdi kokudan arabaya giremiyor. bana bugün söyledi. bende de oldu döşemeyi sökmek gerek dedim. belki bugün akşamüstü sökeriz :)
Navigasyon
Önceki Sayfa
Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 

Tam sürüme git