Radyatore nasil su koyulur..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin
Konular arasina baktim ama bulamadigim icin yeni bir konu actim. Arabalarda benim kadar acemisi varmidir bilmiyorum ama forumda olmasada ozellikle bayan suruculer bu konularda bilgi sahibi olmak icin google da arama yaptiklarina eminim. Ki ben o sekilde buldum forumu.. radyatore su eklerken nelere dikkat edilmesi gerekir. Evden cikarken suya baktim ve azaldigi i gordum mesela. Motoru hic calistirmadim. Suyu eklemek icin yinede motor u rolantide calistirmam gerekirmi.?
Ve hararet yaptigi zaman su eklemeden once nelere dikkat etmeliyim ?
Bunun disinda bilinmesi gereken neler var. Bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim..
Tesekkurler.

Çevrimdışı northwest

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +36/-22
  • Marka: Opel
  • Yakıt Tipi: Motorin
motor stop halinde iken eklemelisin abla  motoru stop ettiysen açma su sıcak olucağı için kapağı açar açmaz patlama yapar radyatör kapağından ekle radyatör dolunca yedek depoyu aç eksikse onada ekle
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
İlgili konular

Konu kilitlenmiştir.

Lütfen yeni konu açmadan önce sağ üst köşede bulunan arama konsolunu kullanarak arama yapınız. Tapatalk kullananlar ise, ana menüden arama konsolunu kullansınlar.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33