Wurth benzin enjektör temizleyici

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arpadan

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: tugrul
  • Marka: fiat
  • Model: punto
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Benzin
Merhabalar ,

Aracim benzinli ve sürekli şehiriçi kullaniyirum. Bir suredir carbon cleaning vs. Arastiriyordum ve wurth benzin enjektör temizleyiciyi gordum.
Acaba daha önce bu urunu kullananlar var mıdır? Artıları ve eksileri nelerdir ?

Teşekkürler

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağdaş İNAY

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +77/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Çağdaş İNAY
  • Marka: Mercedes-Benz
  • Model: 280 SE
  • Model Yılı: 1983
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Araç 60.000 km'nin üzerindeyse paranızı çöpe atmış olursunuz. Tavsiye etmem.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
CC uygulamasında aracın km'si önemli. Bosch Car Service'ler bu konuda iyidir. Zaten bu uygulamayı yaptırmak istediğinizde faydasının olup olmayacağınız size önceden söylerler. Ama kendiniz yapmak istersenizde zararı olmaz ama faydasını km'ye göre teşhis etmek lazım.

Çevrimdışı arpadan

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
CC uygulamasında aracın km'si önemli. Bosch Car Service'ler bu konuda iyidir. Zaten bu uygulamayı yaptırmak istediğinizde faydasının olup olmayacağınız size önceden söylerler. Ama kendiniz yapmak istersenizde zararı olmaz ama faydasını km'ye göre teşhis etmek lazım.
Tesekkur ederim. Aracim 72 binde. Dediginiz bosch servisi atatürk oto sanayide kesin bulurum diye düşünüyorum, en iyisi onlara bi danisayim

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
CC işleminin en çok faydası katalizöre, enjektörlerde birşey olduğunu sanmam ama temizlik iyidir. Bosch servislerine giderseniz en güzel cevabı almış olursunuz. Ayrıca fiyatlar şu anda nedir bilmiyorum. En son geçen yıl kampanyalı fiyat 90TL'ydi. Bu yıl kaça yapıyorlar bilgim yok.

Tesekkur ederim. Aracim 72 binde. Dediginiz bosch servisi atatürk oto sanayide kesin bulurum diye düşünüyorum, en iyisi onlara bi danisayim

Çevrimdışı arpadan

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
CC işleminin en çok faydası katalizöre, enjektörlerde birşey olduğunu sanmam ama temizlik iyidir. Bosch servislerine giderseniz en güzel cevabı almış olursunuz. Ayrıca fiyatlar şu anda nedir bilmiyorum. En son geçen yıl kampanyalı fiyat 90TL'ydi. Bu yıl kaça yapıyorlar bilgim yok.

cuma günü atatürk oto sanayiye gitmişken onu da sorayım dedim ve bosch servisine bi uğradım.
anlattım aracı böyle böyle tam zamanı dedi işte yaptığı işlmleri anlattı şu devirde şu kadar çalıştırıyorum bekletiyorum çalıştırıyorum falan 1-1,5 saat falan alır dedi sonra şu katkı maddesini kullanıyorum dedi.
işlem bitince sana bi de şu katkı maddesini tavsiye ederim onun da fiyatı ekstra 50 tl dedi. tüm bu işlemlerin maliyeti 250 tl dedi.

adamın anlattıklarına göre ban tatmin oldum ama tabi ki pazarlamacı gibi anlattı ya da ben ikna olmak istedim :)
fiyata gelince sadece cc 150ye yaparsa yaptırabilirim. ya da katkı maddesiyle birlikte 200e yaparsa yaptırırım diye düşünüyorum.
bu arada başka bir yere telefonla sordurdum ( bosch gibi değil, usta) 150ye yaparız demiş.
işlemi yaptırırsam yine aynı başlık altında detaylı bilgi veririm

Çevrimdışı gothicwhisper

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +4/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Gökhan
  • Marka: Fiat
  • Model: Stilo
Cevremde yaptiripda faydasini goren bir kisiye rastlamadim iciniz rahat edicekse yaptirabilirsiniz.

Sahsi fikrim , katki maddelerinin faydadan cok zarari var.Cogu da satis pazarlama kar amacli urunler.

Bunlardan birkac tanesi ,

1:lpg yagmala sistemi
2:enjektoe temizleyiciler.
3:karbon temizleyiciler.
4:bor silk tarzi katki maddeler.
5:motor yenileyici duman kesici katkilar.
6:katalik veya egzoz icin katkilar.
7:lpg katkilari.
8:lpg enjektor katkilari

Bu mevzulardan dolayi cok motoru acilan arac biliyorum.

Dikkat edin kendi arastirmanizi yapip kara verin.

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı gothicwhisper

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +4/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Gökhan
  • Marka: Fiat
  • Model: Stilo
Wurth kaliteli bir markadi ben 100 binde kullandim ama hicbir faydasini goremedim.ayrica.

En iyitemizlik bakimli motordue lpgli yada benzinli bir aracta kaliteli bir yag 10w60.mobil kullaniyorum ve her 10 den once yag degisimi buji degisimi .bogaz kelebegi map-maf sensor temizligi.

Hicbir katki motora bunun kadar fayda saglamadigini tespit ettim.

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33