Evidea.com nasıl?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Baştan yazayım gayrıciddi, lakayt ve müşterisini çantada keklik gibi gören berbat bir site.

Öncelikle sipariş ettiğim ürün için tahmini kargo süresinin 3 gün olduğunu belirtmelerine rağmen ürün belirtilen süre içerisinde kargo gönderilmedi daha sonra ürün için ek süre talep edildi akabinde ürünü iptal ettim

Asıl komedi buradan sonra başlıyor ürün bedelini bana iade edeceklerini söylediler fakat aradan 6 gün geçmesine rağmen ürün bedeli tarafıma iade edilmedi

Bugün bir e posta göndererek ürün bedelinin yani aslında bana ait olan ücretin bir hediye çeki ne dönüştürüldü ve bu hediye çeki ile alışveriş yapabilirsiniz mesaj geldiğini gördüm

Aradım ve aynen şunu sordum bana ait olan ücreti nasıl bana hediye ediyorsunuz diye sordum , müşteri temsilcisi o kadar rahat ki bana hediye çeki yazdıklarını bunu istediğiniz gibi harcayabileceği mi söyledi

Özür dilemek yerine bana bu cevabı verince derhal ücretin tarafıma iade edilmesini ve bir daha da sizden kesinlikle alışveriş yapmayacağımı müşteri temsilcisine söyledim

Yalan yalan üstüne ücretin 3 gün içerisinde iade edileceğini söylediler halbuki 6 gün geçmiş ve bunun üzerine bir üç gün daha ilave ediyorlar

Terbiyesizliğin daniskası

Sevgili okurlar eğer bu siteden alışveriş yapmayı düşünüyorsanız yukarıda yazdıklarımı tekrar düşünün derim

Ayrıca şikayet var sitesinde bu firmaya ait yüzlerce şikayet mesajı bulunmakta

Kısacası evidea.com isimli siteyi kesinlikle tavsiye etmiyorum

Asus Zenfone 6 ile Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33