Turknet rezaleti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Sevgili forum üyeleri sizlere Turknet internet şirketinin rezaletini anlatacağım.

Superonline sirketini 4 senedir kullaniyordum. Bulundugum bölgede fibernet yok.bu yuzden 8 mbps hızlı 50 gb adil kullanımlı adsl ayda 65 TL ödüyordum.hersey iyi hostu, bu 4 senede hicbir sıkıntı yaşamadım. Fakat 50 gb hemen doldugu icin hız düsüyordu.bir arkadasin tavsiyesiyle turknete geceyim dedim. 16 mbps hızlı akk yok. Taahhut yok. Ve ayda 60 TL. Bana cok cazip geldi. Taahhutu bozup turknete gectim . 4 gün oldu hız max 3 mbps.baglanti Surekli kopuyor teknik desteğe defalarca ariza kaydi biraktim ama çözüm yok. Bizim altyapı eski oldugu icin 16 mbps desteklemedigi icin sık kopma oluyor bence.hizi 8 mbps ye sabitleyin diyorum ama kaale alan yok. Kafayı yedirecekler . Sizce ne yapayim?

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
Taadütün yoksa başka firmaya geçme ile tehdit et. Ama taadütün varsa sökmez. Uğraştırır seni Türknet'te tanıdık bulacaksın..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Gerçekten çok üzüldüm. Bu firmalar TTnetten alıp öyle satıyorlar. Bana sorarsan TTnet ile iletişime geçip, hipernet talep et. Hatta yapabilirsen, apartmandaki internet kullanıcılarınında talep etmesini sağla. TTnet ilk yıl pahalı satıyor ama bende kullanıyorum, 4 yılı geçti, ilk abonelikten daha düşük fatura ödüyorum. Eğer fiber yoksa başka firma kullanmanın esprisi yok. Bence salı günü ttnet i ara ve direkt oraya geç. En fazla 1 hafta internetsiz kalırsın.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Sevgili forum üyeleri sizlere Turknet internet şirketinin rezaletini anlatacağım.

Superonline sirketini 4 senedir kullaniyordum. Bulundugum bölgede fibernet yok.bu yuzden 8 mbps hızlı 50 gb adil kullanımlı adsl ayda 65 TL ödüyordum.hersey iyi hostu, bu 4 senede hicbir sıkıntı yaşamadım. Fakat 50 gb hemen doldugu icin hız düsüyordu.bir arkadasin tavsiyesiyle turknete geceyim dedim. 16 mbps hızlı akk yok. Taahhut yok. Ve ayda 60 TL. Bana cok cazip geldi. Taahhutu bozup turknete gectim . 4 gün oldu hız max 3 mbps.baglanti Surekli kopuyor teknik desteğe defalarca ariza kaydi biraktim ama çözüm yok. Bizim altyapı eski oldugu icin 16 mbps desteklemedigi icin sık kopma oluyor bence.hizi 8 mbps ye sabitleyin diyorum ama kaale alan yok. Kafayı yedirecekler . Sizce ne yapayim?

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
Ah bir tehdit edebilecek muhatap bulabilsem ahhh. Rezil oldu tatilim dostlar.bi film keyfi yapamadim.

Carsambaya kadar olmazsa degistirecem.ttnete gecerim

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Değiştir kurtul. Keşke Ocak ayında yapsaydın geçişi.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Ah bir tehdit edebilecek muhatap bulabilsem ahhh. Rezil oldu tatilim dostlar.bi film keyfi yapamadim.

Carsambaya kadar olmazsa degistirecem.ttnete gecerim

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Çevrimdışı Mutlu

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +16/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mutlu
Dsmart da bana benzer çileyi çektirmişti ama benim taahhütüm vardı.Şimdi geçtim Türk telekoma.Sizin yoksa sözleşmeniz gidin bir bayisine dilekçe yazılıyor galiba öyle iptal ediliyor.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33