az kullanılmış makine muhendisiyim iş arıyorum

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: emrah pamuk
  • Marka: kia
  • Model: sorento prestige
  • Model Yılı: 2009
  • Yakıt Tipi: Motorin
sayın forum ailesi
2009 yılında kırıkkale üniversitesi makine muhendisi bölümünden mezun oldum. stajlarımı ayen ostim enerji a.s, aselsan ve mke ağır silah fabrikasında yaptım. askerlik görevimi istihkam subede ihale komisyonunda ihale hazırlama ve hakediş muhendisi olarak yaptım. ikinci askerliğimide 28. tugayda 10 gün süreyle yıldırım 2013 tatbikatında yaptım. autocad, solidworks gibi 3d ve 2d programları bilmekteyim. ingilizcemi çalıştıgım firmalar cumartesi tam gün çalışmalarından dolayı bir türlü tamamlayamadım. jeneratör imalatı ve baraj sektöründe 3 yıldır çalışmaktayım. baraj konusunda anahtar teslim proje hazırlanması imalatın yapılması gibi görevlerde çalıştım.
binek hes, yazdurdu, remsu, sivas kanak gibi barajların anahtar teslim projelerini ve imalatlarını yaptım
jeneratör alanında kabin tasarımı imalat ve sevkiyatında ve montajında bulundum. kısa süreli şantiye tecrubelerim varıdr. bunların dışında hafif iş ve inşaat makinalarının imalatında bulundum. yurt içi ve yurt dısı seyahat engelim bulunmamaktadır.
öncelikle Ankara içinde cumartesi çalışmayan bir firma aramaktayım. çünkü eğitimlerime devam etmek istemekteyim.

yetmedi biraz daha büyüsün kia sorento
oyuncaklar büyüdü 1.4 tsi passat
peugeot bipper tepeeee yeni oyuncağım...
206 roland garros yeşil kurbağa ilk göz ağrım

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Ah Emrah ah... Ben sana iş bulmuştum... Gül gibi işi kaçırdın. İstanbula gittin :( Şu anda Cumartesi Pazar'ın tatil, En az 4500 TL maaşla çalışıyor olacaktın. Neyse aklımda bulunsun.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
ah abi ah... benim birinin ahını aldım ama kimin bulamadım... birinin aklına uydum vardım gitim yaban elleri işin kötüsü eger istediğim gibi gitseydi bir seneye evin taksidi biter araba arayışlarına geri dönerdim.. ama herseyde bi hayır vardır abi demekki kaderimde böyle bişeyde varmış yasadım. yaradan bi kapıyı kapar bi kapıyı açar. bizimde riskimiz bi yerdedir.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
artık saglam oturaklı bir firmaya girmek istiyorum. yükselme sansım olmasada firma güvenirlir olsun istiyorum. aysonu acaba ne olacak kaygısındna kurtulmak istiyorum. allahın izniyle evi aldım.. bi kaç eşyada aldım... işleri yoluna koyup artık evlenmek istiyorum abi...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Şüphesiz rızkı veren Allah'tır. İnşallah yeni ve sağlam bir yer buluruz. Hayırlısı neyse o olsun Emrah.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
ah abi ah... benim birinin ahını aldım ama kimin bulamadım... birinin aklına uydum vardım gitim yaban elleri işin kötüsü eger istediğim gibi gitseydi bir seneye evin taksidi biter araba arayışlarına geri dönerdim.. ama herseyde bi hayır vardır abi demekki kaderimde böyle bişeyde varmış yasadım. yaradan bi kapıyı kapar bi kapıyı açar. bizimde riskimiz bi yerdedir.

artık saglam oturaklı bir firmaya girmek istiyorum. yükselme sansım olmasada firma güvenirlir olsun istiyorum. aysonu acaba ne olacak kaygısındna kurtulmak istiyorum. allahın izniyle evi aldım.. bi kaç eşyada aldım... işleri yoluna koyup artık evlenmek istiyorum abi...

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
[font=]1890’ların en bilinen reklam sloganları arasında yer alan “Siz düğmeye basın, biz gerisini hallederiz”, Kodak’ın “foroğraf makinesini kurşun kalem kadar basit”leştirme felsefesini yansıtıyordu. Interbrand, 1996 yılında Kodak markasını Disney, Coca-Cola ve McDonald's markalarının ardından dünyanın en değerli dördüncü markası olarak sıralamıştı. Bu şirketlerden Disney’in bugün borsa değeri 70 milyar dolar, Coca-Cola’nın 154 milyar dolar, McDonald's’ın 104 milyar dolarken Kodak’ın değeri 200 milyon doların altında. Peki bir zamanların bu kadar değerli, dünya çapında bilinen bir markası neden yok olma noktasına geldi? İflas haberini duyuran Reuters’in haberinde görüşüne yer verilen Brean Murray isimli borsa işlem şirketinden analist Ananda Baruah, "Analogdan dijitale geçiş eğrisinin gerisinde kaldılar ve çok uzun zamandır arkadan geliyorlardı” diyor. “Kodak, dijital kamerayı 1976’da icat etti. 1986 yılında dünyanın ilk 1,4 milyon piksel dijital fotoğraf makinesini geliştirdi.dijital fotoğraf teknolojisine ait 2 binden fazla patendi olan kodak analog teknolojinin daha devam etmesi gerektiğini ve dijital teknolojinin daha zamanı gelmediğini düşündüğünden sony panosonic lg samsung markalarının gerisinde kaldı  [/font]ve 19 ocak 2012 de iflasını verdi.BİZ DE TALKFUSİON OLARAK E-MAİL TEKNOLOJİNİN ARTIK ESKİDİĞİNİ VE ARTIK VİDEO MAİL DÖNEMİ OLDUĞUNU SÖYLÜYORUZ.BU YENİ TEKNOLOJİ İLE FİRMANIZIN TANITIMINI YAPIN YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN

Bu ne şimdi yaa...Reklam yapıp konuyu kirletmeyelim ....

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Sabahtan bu yana bende açtığı abuk subuk konuları siliyorum.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Uyarı vereceğim şimdi.

abi sabah foruma girdiğimde her yerde aynı yazı vardı silicektim ama işim çıktı sonrada unutmuşum tanıtım yapmanında bir adabı var kardeşim ilk önce kendini tanıtırsın... bodoslama girmiş...
Sabahtan bu yana bende açtığı abuk subuk konuları siliyorum.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33