heper a.ş muhensis ilanı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: emrah pamuk
  • Marka: kia
  • Model: sorento prestige
  • Model Yılı: 2009
  • Yakıt Tipi: Motorin
sayın abilerim. sincan osbde bulunan heper a.ş ye ait moonlight aydınlatma sistemleri firmasına mühendis ilanı için başvurdum. işin garibi firma çok hızlı olarak bana dönüş yaptı ve mülakata çağırdı... ilginci biz size döneriz dediler ve ardından iki saat sonra gel başla dediler...
şimdi sorun şu firma ihbar süresi kadar beklemeyi kabul ediyor. buraya kadar sıkıntı yok... firma 08:00 dan 18:00 a kadar çalışıyor. cumartesi tatil. bazen mesai var dediler...
firma görünürde eski büyük bir firma ama firma hakkında hiç bir bilgim yok.. nasıl bir firmadır. içinde genelde genç kadrolarının oldğunu söylediler. 130 personelleri var...
firmayı tanıyan var mı...
birde maaş hususu var. çalıştığım firmada 2500tl alıyorum. firmanın teklifi 2750... sizce bu farka değer mi... çalıştığım firmada sıkıntılarım var maaşlar düzensiz. bu ay ayın 25 inde maaş aldım. sizinde fikrinizi almak istedim.
yetmedi biraz daha büyüsün kia sorento
oyuncaklar büyüdü 1.4 tsi passat
peugeot bipper tepeeee yeni oyuncağım...
206 roland garros yeşil kurbağa ilk göz ağrım

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
İzmirde heper metal a.ş var onu iyi tanıyorum :)

Sahibinden daha akıllı Zenfone5 ile gönderdi.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
alakaları var mı bilmiyorum.....sabaha haber istiyorlar ... ne yapsam karar veremedim

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
alakaları var mı bilmiyorum.....sabaha haber istiyorlar ... ne yapsam karar veremedim
İzmirdekinin başka şubesi yok diye biliyorum.

Sahibinden daha akıllı Zenfone5 ile gönderdi.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
bağlantı yokmuş... isim benzerliği...

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
bence degerlendir kardesim. 130 personel az bir sayi degil. buyuk firmaya benziyor

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Ayni fikirdeyim
bence degerlendir kardesim. 130 personel az bir sayi degil. buyuk firmaya benziyor

Asus Zenfone5 ile Tapatalk kullanarak gönderildi.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
gözümü korkutuyor abi. yeni bir alan yeni bir iş kolu. benim bulunacağım yer başkent osb deki ikinci fabrikada orda 15 personel varmış. küçük bir atölye tarzı bir yer... ama kararsız kaldım. burdanda iyice soğudum... bide şu var ilk başvurduğum ilanda çağırdılar. acaba biraz daha aramaya devam etsem mi? daha iyi bir maaş çıkar mı? yada kendi alanımda çıkar mı? aslında artık bi yere girip orda kalmak istiyorum... her iş değiştirme benim için yorucu oluyor. herkes için aynı değil mi. 5 senedir meslekteyim. 10 tane yere girdim.:)))

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
İş hayatında sebat etmek çok önemlidir. Azda olsa gelir kanaat etmekten zarar gelmez. Unutma gelirin ne kadar fazla olursa, giderinde o kadar fazla olur. Nasihat için söylemiyorum. Bilgelik taslamak gibi de bir niyetim yok. Yalnız şu var ki kurumsallaşmış şirketler her zaman daha avantajlıdır. Sendikal haklara da sahip olabiliyorsun. 15-20 kişilik kobilerin bence %70 - %80'i insan öğütme makinesi gibi. Ne uzuyorsun ne kısalıyorsun. Tek kalem iş üzerine belli bir iş yapılıyor ve diğer alanlarda uzak kalıyorsun. Bunu küçük kobileri kötülemek için söylemiyorum ama maalesef böyle. SGK 'yı bürüt maaştan yatırmazlar, AGİ ödemezler, resmi bayramlarda tatil uygulamazlar, yahu en basiti hakkın olan yıllık izini kullandırtmazlar. Aksini iddia eden varsa çıksın söylesin.

Oysa kurumsal firmalarda yukarıda saydığım olumsuzlukların birçoğu olmaz. Kurumsal firmalarda en sevmediğim şey, maaşların belirlenmiş bir scala üzerinden belirleniyor olması. Sen işverene benim ederim bu dediğinde ise işte "iş" çalışacaksan şartlar bu derler. Haa yokmudur scala işini gözardı eden? Vardır tabi ama çok az.

O yüzden sana tavsiyem şu, boğulacaksan büyük denizde boğul. Hiçbirşey gözünü korkutmasın. Ve şunu kendine sürekli söyle, "bu iş benim kendi işim! bu işyerinin sahibi benim" dersen, yaptığın işte sana zulüm gelmez. Kısaca severek ve kıl-tüy şeylere takılmadan işine bakmaktır önemli olan.

Umarım doğru anlatabilmişimdir. Hakkında hayırlısı neyse olsun.

gözümü korkutuyor abi. yeni bir alan yeni bir iş kolu. benim bulunacağım yer başkent osb deki ikinci fabrikada orda 15 personel varmış. küçük bir atölye tarzı bir yer... ama kararsız kaldım. burdanda iyice soğudum... bide şu var ilk başvurduğum ilanda çağırdılar. acaba biraz daha aramaya devam etsem mi? daha iyi bir maaş çıkar mı? yada kendi alanımda çıkar mı? aslında artık bi yere girip orda kalmak istiyorum... her iş değiştirme benim için yorucu oluyor. herkes için aynı değil mi. 5 senedir meslekteyim. 10 tane yere girdim.:)))

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
söylediklerine sonuna kadar katılıyorum abi. mesala ben ilk iş hayatına başladığımda 900 tl maaş alıyordum yetmiyordu. bugun 3 katını alıyorum yine yetmiyor. parayı çok hesap etmiyorum. adamlar direk dediler zaten resmi tatillerde çalışılmaz bayram tatil bizde iş kadar önemli dediler.
tabi su an çalıştığım yerden istifa etmek kısmı var. inciltmeden istifa etmek lazım. sonuçta bu piyasada kimin kimle nerde ne zaman karşılaşacağı belli olmuyor.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
O konuda haklısın. Ayrılacağın iş yerinde kapıyı çarpıp çıkmayacaksın. Her ne olursa olsun lisan-ı münasiple konuşup ayrılmak daha mantıklı.

söylediklerine sonuna kadar katılıyorum abi. mesala ben ilk iş hayatına başladığımda 900 tl maaş alıyordum yetmiyordu. bugun 3 katını alıyorum yine yetmiyor. parayı çok hesap etmiyorum. adamlar direk dediler zaten resmi tatillerde çalışılmaz bayram tatil bizde iş kadar önemli dediler.
tabi su an çalıştığım yerden istifa etmek kısmı var. inciltmeden istifa etmek lazım. sonuçta bu piyasada kimin kimle nerde ne zaman karşılaşacağı belli olmuyor.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
kesinlikle haklısın abi... sonuçta bu piyasada nerde ne zaman kiminle karşılaşacağımız belli olmuyor.

bir de kazanda ısımek firması var onunla ilgili bilgisi olan varmı... birde ordan çağırdılar....:)))
bu ara piyasa hareketli abilerim....

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33