Hangi lastiği seçmeliyim ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serseri121

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Aykut
  • Marka: Honda
  • Model: Euro Civic
  • Model Yılı: 1998
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Petlas Elegant PT311 aldım ve 2 gün önce taktırdım, arabanın gidişi değişti resmen eski lastikler cidden çok kötü olmuş. Şimdilik memnunum lastiklerden yol tutuşu ve fren mesafesi iyi gerçekten. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Bende sana +1 puan gönderiyorum Aykut bizlere sonucu bildirdiğin için...  ;) Güle güle eskit....  :iyi:

Teşekkür ederim sağolun hepiniz  ;) kullandıkça buradan bilgi vermeye çalışırım belki başkalarının da işine yarayabilir..  :D

Çevrimdışı Tolga Karahun

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Tolga Karahun
  • Marka: Megane
  • Model: 2
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Motorin
Bence eğer hala almadıysan sana kesinlikle michelen öneriyorum. Birde forum otomobil diye bir site var oraya bak çok ucuz fiyatları  :iyi:

Çevrimdışı Tolga Karahun

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Tolga Karahun
  • Marka: Megane
  • Model: 2
  • Model Yılı: 2008
Bence eğer hala almadıysan sana kesinlikle michelen öneriyorum. Birde forum otomobil diye bir site var oraya bak çok ucuz fiyatları  :iyi:
Sayın admin biz burada tavsiyelerde bulunamıyacakmıyız yada herhangi birşey yazamıycakmıyız acaba ne yazsak forum otomobil diye saçma sapan bir yazıyla değiştiriyosunuz ???

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Forumotomobil.com sana saçma sapan geliyorsa reklamını başka yerde yap arkadaşım! Seni ikaz ettik hala devam ediyorsun! O saçma bulduğun Forumotomobil.com ise toz çıkarma lütfen. Güle güle.

Sayın admin biz burada tavsiyelerde bulunamıyacakmıyız yada herhangi birşey yazamıycakmıyız acaba ne yazsak forum otomobil diye saçma sapan bir yazıyla değiştiriyosunuz ???

Çevrimdışı emrek3458

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Emre karabağlı
  • Marka: RENAULT
  • Model: megane 2 extreme
  • Model Yılı: 2007
valla benim araba 108 binde ilk aldığımızda üstünde continental vardı. Daha sonra bozulmasın diye tekrar continental lastik aldık. Ama daha sonra tavsiyeler için michelen energy saver lastik denemek istedik. Valla nankörlük olsun diye demiyorum ama inanılmaz bir yol tutuşu var hissiyatı çok iyi veriyo galiba bundan sonra michelen markasından vazgeçmiyebilirim. tabi ama daha ilk km'lerinde ilerisinide görmek lazım

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
KArdeşlerim eğri oturup doğru konuşalım.. Kimse yoğurdum ekşi demez.. Diğer lastik firmaları tarafından Michelinden vazgeçirmek için yok balon yapıyor, yok dayanıksız yok ince gibi bir sürü hurafe yayılıyor... Bunların hiçbirine kulak asmayın.. Lastik sektörünün ağa babası Michelindir..  :-2

Çevrimdışı emrek3458

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Emre karabağlı
  • Marka: RENAULT
  • Model: megane 2 extreme
  • Model Yılı: 2007
KArdeşlerim eğri oturup doğru konuşalım.. Kimse yoğurdum ekşi demez.. Diğer lastik firmaları tarafından Michelinden vazgeçirmek için yok balon yapıyor, yok dayanıksız yok ince gibi bir sürü hurafe yayılıyor... Bunların hiçbirine kulak asmayın.. Lastik sektörünün ağa babası Michelindir..  :-2

inan abi ben her ne kadar yeni geçmiş olsamda sana katılmadan edemiyecegim. =)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33