GönderenKonu: Forumotomobil ailesi Türk Kızılay'ına kan bağışlama kampanyası  (Okunma sayısı 8859 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
  • *

• Üye'ye 1201 defa
  • Puan +605/-17
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Administrator
  • Marka: Renault
  • Model: Hafif Ticari
  • Model Yılı: 2017
  • Yakıt Tipi: Benzin
Sağlığını olumsuz etkilemiyorsa, boşuna zorlama. Genetik yapın böyledir.
Zaman en kıymetli hazinedir

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
  • *

• Üye'ye 1201 defa
  • Puan +605/-17
    • ForumOtomobil
Bugün (YEP) Emrah kan bağışı için Kızılay'a gitti. Birlikte gittik. Öncelikle cesaretinden dolayı kendisini tebrik ederim. Lakin kandaki lökosit oranından dolayı, doktor bağış yapmasına müsaade etmedi. Kan değerleri normale dönmesi gerek.

^^^^^^^^^^^^^^^^^

ÇevrimdışıY.E.P.

• FO-Süper üye
  • *

• Üye'ye 165 defa
  • Puan +373/-7
    • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
    • Model: 1.6 HDI Dynamic
    • Model Yılı: 2011
    • Yakıt Tipi: Motorin
    Bende bana eşlik ettiğin için tesekkür ederim adminim. Oraya kadar gidip bütün aşamaları geçip tam kan vermeye başlayacakken yaşadığım bu talihsiz durum beni ziyadesiyle üzdü.antibiyotik başladım. Daha sonra alerjik duruma göre bakıp takrar durum değerlendirmesi yapacaz. Bende telefonuma 3 kişinin hayatını kurtardınız mesajı gelmesini heyecanla bekliyorum.

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1201 defa
    • Puan +605/-17
      • ForumOtomobil
    Merak etme o mesaj sana da gelecek :) Önce sağlık ;)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Bende bana eşlik ettiğin için tesekkür ederim adminim. Oraya kadar gidip bütün aşamaları geçip tam kan vermeye başlayacakken yaşadığım bu talihsiz durum beni ziyadesiyle üzdü.antibiyotik başladım. Daha sonra alerjik duruma göre bakıp takrar durum değerlendirmesi yapacaz. Bende telefonuma 3 kişinin hayatını kurtardınız mesajı gelmesini heyecanla bekliyorum.

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1201 defa
    • Puan +605/-17
      • ForumOtomobil
    Ocak 2018'de son kan bağışını gerçekleştirmiştim. Aradan 3 ay geçti. Nasip olursa bu kez anlamlı bir güne denk geliyor. Yani 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na denk geliyor.

Ben yine buradan açık davette bulunayım. Benimle birlikte kan bağışı yapmaya gitmek isteyen, bana ulaşsın lütfen. Benim 5. Ziyaretim 4. Kan ünite kan bağışım ve 4. Kara çam fidanım dikilmiş olacak nasipse. Hadi bir cesaret gösterip, kan bağışına sizlerde destek verin.

Ayrıca trombosit bağışı yapan insanları da görüyoruz kan merkezlerinde. Bravo! Allah karşılık gütmeden yaptığınız iyiliklerinizin mükafatını en hızlı şekilde sizlere bağışlasın.

ÇevrimdışıMutlu

• FO-Usta Üye
    • *

• Üye'ye 40 defa
    • Puan +16/-0
      • Ad Soyad: Mutlu
      • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
      Ocak 2018'de son kan bağışını gerçekleştirmiştim. Aradan 3 ay geçti. Nasip olursa bu kez anlamlı bir güne denk geliyor. Yani 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na denk geliyor.

Ben yine buradan açık davette bulunayım. Benimle birlikte kan bağışı yapmaya gitmek isteyen, bana ulaşsın lütfen. Benim 5. Ziyaretim 4. Kan ünite kan bağışım ve 4. Kara çam fidanım dikilmiş olacak nasipse. Hadi bir cesaret gösterip, kan bağışına sizlerde destek verin.

Ayrıca trombosit bağışı yapan insanları da görüyoruz kan merkezlerinde. Bravo! Allah karşılık gütmeden yaptığınız iyiliklerinizin mükafatını en hızlı şekilde sizlere bağışlasın.
      Araya giren üzücü olaylar nedeniyle ertelediğim bağışı geçen hafta Perşembe günü okulda gerçekleştirdim.Beş dakika yatarak böyle güzel bir olaya vesile olmak insanı iyi hissettiriyor.Bunu da kan vermeye korkan çekinen ya da erteleyen insanlar için yazıyorum.Bir kere cesaret toplayıp denemekte fayda var.

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
      • *

• Üye'ye 1201 defa
      • Puan +605/-17
        • ForumOtomobil
      Bu çok güzel bir haber! Seni kutlarım. İnşallah bağışladığın kan ihtiyaç sahiplerine ulaşır. Bravo!

:fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek:

Nasipse Cumartesi günü de ben bağış yapacağım.

Araya giren üzücü olaylar nedeniyle ertelediğim bağışı geçen hafta Perşembe günü okulda gerçekleştirdim.Beş dakika yatarak böyle güzel bir olaya vesile olmak insanı iyi hissettiriyor.Bunu da kan vermeye korkan çekinen ya da erteleyen insanlar için yazıyorum.Bir kere cesaret toplayıp denemekte fayda var.
      Teşekkür eden üyeler: Mutlu

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
      • *

• Üye'ye 1201 defa
      • Puan +605/-17
        • ForumOtomobil
      Kan bağışını ertelemek zorunda kaldım. Bilginize. İlk fırsatta halledeceğim.

Kiev Kiralık Ev
      Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr