Uygulamalar ve Bilgi Paylaşımı > Kaporta&Boya
Aracın kapılarını çizmişler.!!!
(1/7) > >>
Armağan:
selamlar arkadaşlar;

clio 4 aldı eşimin ailesi daha önce bahsetmiştim, ancak aracı geçen gün namussuz şerefsizin teki iki tarafı da çizmiş. çiziklerin resmini çekemedim ama yarın ekleyeceğim. beyaz araç, çizikler de yine beyaz, boyaya çok hasar verdiğini düşünmüyorum. araç binbir zorlukla alındı ama bunu bilmez tabi.

neyse konuya dönecek olursam, çizikleri minimuma nasıl indirebilirz acaba bir yolu yöntemi varmı? kayınvalide karalar bağladı :)
izmir42:
Klasik cevap pasta cila.. Ama bir boyacidan duymuştum pasta cila gecirmeyecek kadar derinse rötüj yapıp sonra pasta cila yapinca daha az göze batıyormuş.. abi hafiften tırnağını sürt tırnak takiliyorsa geçmiş olsun.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oguzhantsci:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yapselamlar arkadaşlar;

clio 4 aldı eşimin ailesi daha önce bahsetmiştim, ancak aracı geçen gün namussuz şerefsizin teki iki tarafı da çizmiş. çiziklerin resmini çekemedim ama yarın ekleyeceğim. beyaz araç, çizikler de yine beyaz, boyaya çok hasar verdiğini düşünmüyorum. araç binbir zorlukla alındı ama bunu bilmez tabi.

neyse konuya dönecek olursam, çizikleri minimuma nasıl indirebilirz acaba bir yolu yöntemi varmı? kayınvalide karalar bağladı :)

--- Alıntı sonu ---

Anlattıklarına istinaden çiziklerin derin olduğunu düşünüyorum. İyi bir boya ustasına gidiniz sonra boya koduna bakarak rütuş boyası yapıtınız ve sulu boya fırçasıyla üstünden geçiniz.
Y.E.P.:
Çok geçmiş olsun Armağan. Şerefsizliğin sonu yok. Elleri kırılsın. Fotoları görünce daha iyi fikir verebiliriz.
Armağan:
yorumlar için teşekkürler, akşama fotoları atarım üzerinde detaylı konuşuruz artık. sıfır km arabaya da pasta cila yaptırmak istemiyorum.
Navigasyon
Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 

Tam sürüme git