Kiralık araç problemleri paylaşım alanı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Kiraladığınız araç ve firmalarla yaşadığınız olumsuzlukları bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
ilkbaharda 12 kişilik minibüs lazım oldu. ailece kapadokya turuna gidelim dedik. 1 günlük araç kiralarsak işimiz görülecek. Bi firmayı aradım dedim kiralık minibüs lazım. dedi var. kaç lira günlüğü dedim size kaç gün lazım dedi. 1 günlük deyince 300 TL dedi. hemde şöförsüz artı sigorta masrafları vs . sinirlendim. beyefendi bu nasıl fiyat dedim dalgamı geçiyorsunuz. dediğime pişman oldum adam saydırmaya başladı. vay sigorta primleri kaç lira biliyormusunda vay yedek parça fiyatları uçtuda.. aradığıma arayacağıma pişman oldum. kapadokya planını başka bahara erteledim o derece.. kiralık hiçbir şey kullanılmaz bu devirde ev araba bisiklet. hepsinden imkanlar dahilinde uzak durmak lazım

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Benimde ilkyardım çantası, yangın tüpü ve yedek sigorta yoktu. Rezilliğin dibini gördük.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
ilkbaharda 12 kişilik minibüs lazım oldu. ailece kapadokya turuna gidelim dedik. 1 günlük araç kiralarsak işimiz görülecek. Bi firmayı aradım dedim kiralık minibüs lazım. dedi var. kaç lira günlüğü dedim size kaç gün lazım dedi. 1 günlük deyince 300 TL dedi. hemde şöförsüz artı sigorta masrafları vs . sinirlendim. beyefendi bu nasıl fiyat dedim dalgamı geçiyorsunuz. dediğime pişman oldum adam saydırmaya başladı. vay sigorta primleri kaç lira biliyormusunda vay yedek parça fiyatları uçtuda.. aradığıma arayacağıma pişman oldum. kapadokya planını başka bahara erteledim o derece.. kiralık hiçbir şey kullanılmaz bu devirde ev araba bisiklet. hepsinden imkanlar dahilinde uzak durmak lazım

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33