1999 model Hyundai Accent 1.5 GLS AUT.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Bekliyoruz. Diğer sorular için, otomatik şanzıman otomobil kullanan arkadaşlar yazarsa iyi olur. Otomatik şanzıman araç bana hep gürültülü gelmiştir. Ne desem yanıltırım sizi.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Temsilen resim yükledim yarın aracın yanına gdip iç dış foto. çekeyim teşekkürler

Çevrimdışı mcyraxhynd

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: mesut gürler
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 1999
otomatik araçlarda gazlarken (vuuuvğğ şeklinde bir gürültü hep gelir) Benim çevreden otomtaik bindiğim araçların tümü böyleydi.. Babamlarda 2004 santa fe var patronda 2005 santa fe hepsi böyle.ydi 82 mercedes vardı onda vardı sebebii teknik birşey olsa gerek

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
rolantide beklerkende harıl harıl ses çıkarıyor. hatta ilk kez bir otomatik araca binmiştim. fiat marea'ydı sanırım ve 1 yaşında bir araçtı. arkadaşın yanına oturdum geziniyoruz. ışıkta durduk harıl harıl ses geliyor, dedimki egzost manifoltumu çatlak bu ne sesi, meğerse şanzımandan geliyormuş. sanıyorum zaman geçtikçe ve teknoloji ilerledikçe daha sessiz çalışan şanzımanlar üretildi. 2004 audi a6 quatro'ya bindiğimde bu sesi duymadım. daha doğrusu motor sesi bile zor geliyordu.  :-4

otomatik araçlarda gazlarken (vuuuvğğ şeklinde bir gürültü hep gelir) Benim çevreden otomtaik bindiğim araçların tümü böyleydi.. Babamlarda 2004 santa fe var patronda 2005 santa fe hepsi böyle.ydi 82 mercedes vardı onda vardı sebebii teknik birşey olsa gerek

Çevrimdışı mcyraxhynd

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: mesut gürler
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 1999
Mareanın yalıtım sorunlarından biri olabilir. Ancak rolentideyken böyle bir ses gelen bir arabaya binmedim şahsen otomatik olarak... Sadece gaz verirken -o da ilk gaz verme anında bir uğuldama ( bu normal) -devrini almaya başlayınca kesilir.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Marea da ses izolasyonunun çok berbat olabileceğini tahmin edebiliyorum. Belkide sebep budur. Ama forumdan bir üyemizin otomatik hyundai sonata'sını kullandım. Ondada fazla gürültü yoktu. Belkide alışık olmadığımdan olabilir.

Mareanın yalıtım sorunlarından biri olabilir. Ancak rolentideyken böyle bir ses gelen bir arabaya binmedim şahsen otomatik olarak... Sadece gaz verirken -o da ilk gaz verme anında bir uğuldama ( bu normal) -devrini almaya başlayınca kesilir.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33