Buda Benim Aracım Naçizane

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Allah gönlüne göre versin. Albea'ların piyasası Ankara'da 9.000 TL den başlıyor, 20.000 TL'ye kadar isteyen oluyor arabasına fakat senin söylediğin rakam bence ideal. Alıcısına gidecek rakam. Belki acelen yoktur diye 17,500 istersin, müşteri olan çıkarsa pazarlıkla 16.500 e bırakırsın. Ama dediğim gibi fiyat makul. Daha da aşağı olmaz. Bu arada inşallah en kısa sürede ev sahibi olursun Aydın.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Ben Bu Masraflar Sadece Kendim Bindiğim ve Beni Yolda Bırakmasın Diye Yaptım Birazda Takıntı Diyelim :) Piyasa üçaşşağı Beş Yukarı bu sanırım Kazasız Araç Bulmak İnan Çok Zor Benim Görüşüm Pertden Çıkma Olmadığına İnanıyorsan ve Evrak ve Kayıtlarda Bunu Gösteriyorsa Düzeltme Boya Takıntım Yok Açıkçası. Sence Kaça Satmalıyım ?? Ne Dersin ?? Bir Ev Olayımız Ondan Önce Değiştirmem Lazım.

Açıklama için teşekkürler ve bir kez daha maşallah. Araca müşteri olduğumdan değil ama, piyasası nedir diye sormaktansa, kaça satıyorsun dedim :) Allah kaza bela vermesin, araç belli ediyor kendini temiz. Senin yerinde olsam, uzun yıllar kullanmayı hedeflerdim. Şu an aracın olduğu için 2. el piyasasını belkide takip etmiyor olabilirsin, yakınlarda araç arama maratonuna sık sık girdiğimiz için biliyoruz, piyasada 2. elde temiz araç bulmak, yoğurdun içindeki altını bulmak gibi oldu. Pertmi ararsın, komple boyalımı, ağır kazalımı... piyasa çok kötü.

Günaydın Sorduğun soruya İstinaden Yazıyorum Bunları Araç 2004 Model 3 Yıldır Bende 82000 Km Den Ben Aldım Şuanki Km Sİ 130000 Den 100000 Km De Yapılanlar Trigier Seti Bilyelae Gergiler Dahil Değişti Baskı Balata Değişti Ön Amöstrler Değişti Ön Fren Dİskleri Balatalar Orta ve Son Susturcu Egzost Değişti Klima Bakımı Yapıldı 4 Ay Önce 4 Adet Lastik Alındı Yağ Bakımları Km Dolmadan Yaptırıyorum Yağ Bakımları 100 TL Araç Lpg Li Olduğu İçin Her Yağ Bakımda Bujileri Değişiyor İlk Lpg Takıldığında Buji Kabloları ve Bobin Değişti Şimdilik Bunlar Kaza Boya Dersen Benim Bir Kazam Var Sağ Çamurluk ve Kaput Boyalı Çarpmadan Dolayı Fotoları var Benden Önceki Sahibinde İse Benim Bildiğim Sol Çamurlukta Boya Var Motoru ve Yürürü 10 Numara Bunların Dışında Fiyat Dersen :) 16000 İstiyorum Ama Aciliyeti Yok Benim için Saygılar.

valla 1,2 lt. motordan alabileceğin performansı fazlasıyla elde etmişsin bana sorarsan. Kaça satıyorsun şimdi bunu :D  :islik:

Valla Ne Yalan Söyleyeyim Arabayı Yeni ALdığım zaman Denedim Pek Sevmen Hız Yapmayı Ama Denedim 200 ü Gördüm Abartısız Yol Bitti.

Teşekkürler Çok Sağolun.

Engin Bey güzel bir aracınız var.Hayrını görün!

Engin maksimum hız denemesi yaptın mı hic?

Çevrimdışı Gençadam

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +99/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Murat L.
  • Marka: Peugeot
  • Model: 208
  • Model Yılı: 2015
  • Yakıt Tipi: Benzin
Güzel araç hocam kazasız kullanın
2015 PEUGEOT 208

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33