millenium 2000

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilhan T.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +26/-8
  • Ad Soyad: İLHAN TAŞKO
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2001
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
sağol turac hoşbulduk taşınma işi bitti ama ufak tefek raf yerleştirme depo düzeltme falan oluyo daha tam anlamıyla bitmedi yani ama genede mümkün olduğunca forumdan kopmamaya çalışıyorum oda bu kadar oluyor :)

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Gündüz sorun yok gece her türlü gideri var... :D 75 ceza puanım sislerden gitti :D parasından geçtim bi daha yakalanırsam ehliyet gidecek... :D 1 aya ilk 15 ceza puanım silinecek o zamana kadar uslu durmaya çalışıyorum... :D Bende sadece sisler xenon olunca farları yakmak içimden gelmiyor :D
Hastalık diyorsun yani :D :D :D.Arkadaş bu sisler yere bakıyor,ne göz alması var ne rahatsız etmesi sırf gıcıklık olsun diye yazıyorlar :-1

Abi bazısı harbiden felaket göz alıyor ama ne yazık ki memur arkadaşlar kurunun yanında yaşı da yakıyorlar... Saygılar ne diyeyim...

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
sağol turac hoşbulduk taşınma işi bitti ama ufak tefek raf yerleştirme depo düzeltme falan oluyo daha tam anlamıyla bitmedi yani ama genede mümkün olduğunca forumdan kopmamaya çalışıyorum oda bu kadar oluyor :)

Kolay gelsin... Bu denli yoğun işler yapılırken insanın forum gibi şeylere ayıracak vakti olamıyor ne yazık ki...

Çevrimdışı andacqes

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: osman gürer
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2000
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Osman Bay hayırlı uğurlu olsun... Araç çok güzel boyası çok hoşuma gitti renk tonu... Bende 3 yıl kadar LX kullandım daha sonra GLS ye geçtim...
Arka farlarında renkleri solmuş artık arkalara mutlaka film kaplanmalı...
Ve birde bijonlar çok pas yapmış eğer paslar yüzeyselse -ki hiç sanmıyorum- wd40 söker ama derinse eğer bijonları değiştirmenizi öneririm... Ben tanesini 2.5 Tl ye almıştım sanayiden..

Daha sonra siyah plastik aksamlar araç rengine boyanabilir...

Bagaj üstüne kibar bir spoyler uygulanabilir...

3. stop yapılabilir...

Ön panjur iptali yapılabilir...

Plakalık iptali yapılabilir...

Tehlikeyi göze alırsanız APP plaka yapılabilir...

Direksiyonda güneş yanığı var gibi gördüm deri kaplanabilir (10 Tl ye hazır satılanlar alınabilir)

Jantlar çok fazla çizilmiş yada üzerindeki lekeler çıkmıyorsa elektrostatik boya yapılabilir...

Vs Vs Vs...

Konularımı inceleyerek benim yaptıklarım yapılabilir :D

walla abi yazdıklarını okurken arabayı hayal ettim bambaşka bir şey olur galiba  :D inşallah sırayla size danışarak uygulamara geçebilirim...

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
İnşallah... Elbette bunların hepsi maddiyata bakan şeyler... benim size tavsiyem sis farlarıyla başlayıp daha sonra en düşük maliyetliden en yükseğe doğru gitmeniz... En az bu şekilde yorulursunuz... En yüksek maliyetten başlarsanız üzülürsünüz biraz...
Bu arada yan sanayi sislere dikkat derim... Benimkinin içi yandı bir tane sis im yan sanayi ilk fırsatta orjinali ile değiştireceğim...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33