GönderenKonu: Kyani Nitro Fx Faydaları Neler ? Nitro Fx içerisinde Neler Var ?  (Okunma sayısı 72 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimdışıAdmin

  • Admin
  • *
  • İleti: 292
  • Puan +15/-1
  • Cinsiyet: Bay
    • Forum Hyundai, Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Bülent
  • Model: Farklı marka kullanıyorum
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=6k1gotg8d6fq376j2ol5vbbo2m">Kayıt Ol</a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=6k1gotg8d6fq376j2ol5vbbo2m">Giriş Yap</a>

Kyani Nitro Fx faydaları ve içerisinde neler var ?

Kyani Nitro 1998 yılında üç bilim adamına, çığır açan “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü verildi. Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır.

Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir.

Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

Nitrik oksit, kelimesi kelimesine ‘’yaşam molekülü ‘’demektir. Yaptığı şey, vücuttaki her hücrenin yaşamını düzenlemek, sürdürmesine yardım etmek ve olası sıkıntıları tamir etmektir. Biraz daha detaya inelim….

Yaşam başladığından beri tüm süreç aslında nitrik oksit tarafından kontrol edilmektedir, nitrik oksit sinyalizasyon sistemi ile çalışır. Nitrik oksit tam olarak biz canlıyız demektir, biz yaşayan organizmalarız oksijen, akciğerlerimizden hemoglobin vasıtasıyla hücrelere taşınır

Ciğerlerinize çekmiş olduğunuz oksijenin vücudunuzun her bir hücresine sinyalizasyonla ulaştırma işini nitrik oksit yapar, Nitrik oksitteki kelimeyle ‘’sinyalci molekül’ ’diyebiliriz, bu şu anlama gelir; vücuttaki, neredeyse her türlü fizyolojik fonksiyon nitrik oksit tarafından yerine getirilir

Tüketim, solunum, bağışıklık sisteminin düzenlenmesi, iltihaplanma kontrolü, vücut beyaz kan hücreleri gibi hücreler üretir ki, bu hücreler vücudu istila eden yabancı yapıların üstesinden gelmek içindir, bağışıklık sisteminin hareket halindeki bütün süreci, temelde nitrik oksit tarafından kontrol edilir, hatta beyin fonksiyonları bile.. Beyin fonksiyonları en önemli süreçtir.

Ve bu önemli süreç, seratonin, dopamin gibi vericilere dayanır, bütün bu kimyasallar, nitrik oksit üretimine dayanarak bir nerondan diğerine transfer edilir, bunlar için vücuttan ne kadar nitrik oksit olduğuna bağlıdır. Günümüz yaşam şartları gereği, yetersiz beslenme, yaşlanma süreci, maruz kalınan sistres, nitrik oksit üretimini düşürür.

Eğer vücutta daha çok nitrik oksit oluşturabilirsek, uzun ömürlü olabiliriz ve sağlığımızı koruyabiliriz. İnsanların genellikle en çok uğraştıkları sorunlara bir bakalım; diyabet ile uğraşıyoruz, kalp hastaları ile uğraşıyoruz obezite ile uğraşıyoru.şuanda insanlar,bağaşıklıksistemi bozukluklarına yol açan çök farklı virüslerle uğraşıyorlar, daha sık hasta oluyorlar.

Eğer,sistemda yeterli miktarda nitrik oksit varsa, bu durumların üstesinden gelebiliriz bunları birer birer ele alalım; Kalple ilgili olarak insanların en çok sıkıntısını çektikleri şey damar tıkanıklığıdır

Kullanım Şekli: Verilen damlalıkla 1 ml (20 damla) ürünü dilinizin üzerine günde 3 kez uygulayın. 1 ml yaklaşık 20 damladır.

Louıs Ignarro İsimli Bir Bilim Adamı 98 Yılında Nitrikoksiti Ve Vasküler Sistem İçin Çok Önemli Olduğunu Keşfetmiş Ve Ödüllendirilmiş.Hemde Nobel bilim ödülü ile,.O Halde Gelin Nitro oksiti Hikayesiyle Tanıyalım. Nitrikoksiti Vasküler Sistem İçin Hayati Önem Taşırmış Endotel İsimli En İçteki Hücre Tabakası

Nitro oksiti Sentez Enzimi Tarafından Tetiklendiğinde Büyük Bir Hevesle Salgılanır Nitrikoksiti Arter Duvarlarının İç Ve Düz Kaslarına Bir Sinyal Yollar Bu Şekilde Onları Genişletir Rahatlatır Ve Açarmış Sinyali Alan Arter Duvarları Gevşer Kan Dolaşımı Rahatlar

Aynı Zamanda Kan Akışı Çoğalır Bağışıklık Sistemini Tümör Ve Bakterilerden Uzak Durması İçin Uyarır Onu Destekler Bağışıklık Sistemini Güçlendirir Kalp Krizi Riskini Azaltır Felç Riskini Azaltır Yüksek Tansiyonu Düzenler. Nitriktoksiti Besinlerin İçinde de Yer Alır Nitriktoksit Alan Kişiler Sindirim,Kuvvet,Uyku Alanlarında Gelişirler.

Kyäni Nitro FX,
vücudumuzun otoyolları olan damarlarımızı temizler, plak oluşumunu engeller, kalp ve damar sağlımızı korur, besin emilimini artırır, besinlerin en uç kısımlara kadar iletilmesini sağlar, dayanıklılığı artırır ve cinsel performansı artışı sağlar.

Kan Dolaşımı
Nitrik Oksit’in en önemli özelliklerinden biri, kan damarlarını genişletme, böylece sağlıklı dolaşım ve kalp sağlığını koruma kabiliyetidir.

İnflamasyon
Nitrik Oksit, sağlıklı inflamatuvar yanıtı destekleyen bir “sinyal molekülü” dir.

Beyin
Fonksiyonu Nitrik Oksit, vücudun beyindeki bilgiyi depolamak ve almak için doğal kabiliyetini destekleyen temel bir kimyasal mesajcıdır.

Sindirim
Nitrik Oksit, motilite ve mikrosirkülasyonu destekleyerek vücuda kan akışı ve besin maddesi iletimini destekler.

Cinsel
Fonksiyon Nitrik Oksit’in, cinsel istek, performans ve doyum için gerekli olan sağlıklı kan akışını sürdürdüğü gösterilmiştir.


Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap


Forum Sistem Yönetimi


 

Sitemap 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 Bilgi Sebili
Kiev Kiralık Ev


Kyani Sağlık Ürünleri, Kyani Nedir ?

Otomobil Teknik Terimler SözlüğüFoto Galeri - Showgaleri.com