GönderenKonu: Kyani Sunset Faydaları Neler ? Sunset içerisinde Neler Var ?  (Okunma sayısı 33 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimdışıAdmin

  • Admin
  • *
  • İleti: 292
  • Puan +15/-1
  • Cinsiyet: Bay
    • Forum Hyundai, Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Bülent
  • Model: Farklı marka kullanıyorum
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=5q3r6689vb18djqegvm1p2p2kb">Kayıt Ol</a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=5q3r6689vb18djqegvm1p2p2kb">Giriş Yap</a>

Kyani Sunset Faydaları Neler ? Sunset içerisinde Neler Var ?

Grand Gold Ödüllü Kyani Sunset diğer Omega3' lerden çok farklıdır.
Sunset dünyanın en zor gıda kodeksine sahip olan Japonya’da yılın en iyi Omega3’ü seçilmiştir. Yapısında ayrıca A, D ve E vitamini bulunduran ürün hammaddesini Vahşi Alaska Sockeye Somonundan almaktadır.​

Kyäni Sunset somon balığı ve vahşi alaska balık yağlarından elde edilmiş , A Vitamini,E Vitamini ve bir besin EPA – DHA olan D Vitamininin uygun olan miktarda içerir. Kyani sunset Omega 3’ü vücut üretmez, sağlıklı bir yaşamı sürdüre bilmek için dışarıdan alınması gerekli bir yağ asididir. Yalnız yağ da eriyen besinlerden oluşan Sunset, Omega 3 en yüksek biyolojik yararlanım ve emilim için akşam yemeği ile 3 adet şeklinde alınır.

90 adet yumuşak dokulu jel kapsül içeren bir özel şişeyle verilir.

Bebegin ve Annenin beyin gelişiminde,hamilelik dönemi ve sonrasında için Omega 3’ün önemini biliyoruz. DHA, bebeğin normal gelişimi için beyin zarının %20, retinanın da %60’ının oluşmasına yardımcı olur.Hamile kadınların, yeterli miktarda Omega 3 alması, erken doğumun olmaması,bebeğin zeka ve görme kabiliyetinin gelişmesi açısından önem taşır.

DHA içeren gıdaları almayan bireyler de doğum sonrası depresyon olayları ve yüksek kan basıncı gibi olumsuz luklar görülür. Hamilelik sırasında Omega 3 kullanan annelerin, doğum sonrası ve öncesi depresyonunu nere deyse hiç yaşamadıkları ya da daha kolay atlattıkları gözlemlenmiştir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) , kadınların günlük olarak mutlaka Omega 3 almaları gerektiğini söylüyor,hamile veya emziren kadınlar daha önemlidir.

Özellikle yeni doğan bebeklerde ilk üç ay DHA’nın üç kat daha fazla önemli olduğunu vurguluyor. Kullanım Bilgisi: 4-10 yaş çocukların günde 1 kapsül, 11 yaşve üzeri yetişkinlerde ise günde akşam yemekleri ile birlikte 3 kapsül olmak üzere almaları tavsiye edilir.

Kyanin tavsiye ettiği bir doz var ama belirli bir hastalık süğrecindeyseniz veya bir problemimiz varsabu dozun çok daha yukarıya çıkması gerkiyor, benim kendi çalışmalarımda buldugum bir bulgu .Orda bir enflamasyon veya bir ihtiyaç var ise yüksek doz almakta fayda var. Kadınların sağlığı önemli Kadınların gebelikte çok karşılaştığı meme kanseri bu 35.000 kadına yapılan bir çalışma. Sunset Omega 3 meme kanser riskini azaltıyor, Hiç bir ilaç bunu yapamaz size garanti ederim.

Unutma sen biyolojik bir makinasın ve makina için gerekli olan besinleri eksiksiz olarak dışarıdan vücüduna almalısın yemek yiyorum daha ne yapayım dememek lazım her vitamin çeşidi vücüdun ihtiyacı vardır.Önem sırasına bakıldığın da olmazsa olmazı kyani sunset Omega 3 alınmalıdır.

Omega3 Vücudun üretemediği dışardan almamız gereken bir bir yağ asitidir. Ürün Beyin fonksiyonlarının korunmasında ve kalp sağlığı için büyük önem taşımaktadır.

Kyani Sağlık Üçgeninde Sunset ile amaçlanan uyumadan önce alınması ile beraber REM uyku süresini uzatmak ve hücrelerin yenilenmesine katkıda bulunmaktadır.​

Kapsül balık kıkırdağından elde edilmiş olup sığır veya domuz jelatini içermemektedir. En yüksek oranda Omega 3 içeren balık yağları soğuk denizlerdeki balıklardan elde edilmektedir. Kyani Sunset Alaska ‘Sockeye Somonu’ndan elde edilen bir Omega 3 ‘tür.

Çalışmalar, Omega-3’ün vücudun sağlıklı inflamasyon yanıtı kuvvetle desteklediğini, vücudun her yerinde doğru vaskülarizasyon sağladığını ve arter ve kalp sağlığını desteklediğini göstermektedir.

Kyani Sunset, soğuk su balığı olan Vahşi Alaska Sockeye Somon Balığından üretiliyor. Soğuk su, balıkların yoğun ve kaliteli yağ depolamasından sebep vahşi balık yağlarından elde edilen Kyäni Sunset EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin uygun bir kombinasyonunu içerir.

Vahşi Alaska Sockeye Somon Balığı beslenmede daha çok bitkisel kaynakları kullanır. Kurşun kadmiyum, cıva gibi toksik metal vb. ağır metalleri bünyesinde barındırmıyor. Bu nedenle balık menşei Omega 3 üretim kalitesinde fark yaratıyor.

Kapsül jelatinleri maliyetine bakılmaksızın balık kıkırdağından üretiliyor. Maliyet yüksek olması sebebiyle, piyasada bulunan birçok Omega 3 sığır veya domuz jelatinleri ile üretiliyor. Bu durum hem sağlık yönünden hem de Müslüman aleminin haram kabul etmesinden dolayı sıkıntılıdır.

Yalnızca yağda çözülen besinlerden oluşan Sunset, en yüksek biyo yararlanım ve emilim için akşam kullanımı için tasarlanmıştır.

Çocukların kullanımı için büyük kapsüller yerine daha ufak kapsüller üretilmiştir. 90 adet yumuşak jel kapsül içeren bir şişeyle sunulur.

Kyäni Sunset İçerdigi Vitaminler
- Vitamin A
- Vitamin D
- Vitamin E
- DHA değerleri
- EPA değerleri


Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap


Forum Sistem Yönetimi


 

Sitemap 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 Bilgi Sebili
Kiev Kiralık Ev


Kyani Sağlık Ürünleri, Kyani Nedir ?

Otomobil Teknik Terimler SözlüğüFoto Galeri - Showgaleri.com