GönderenKonu: Kyani Ürünlerinin Sağlığınıza Faydaları Nedir ?  (Okunma sayısı 37 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimdışıAdmin

  • Admin
  • *
  • İleti: 292
  • Puan +15/-1
  • Cinsiyet: Bay
    • Forum Hyundai, Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Bülent
  • Model: Farklı marka kullanıyorum
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=ksvu4lih3elvjb8uodk2d5steh">Kayıt Ol</a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=ksvu4lih3elvjb8uodk2d5steh">Giriş Yap</a>

Kyani Ürünlerinin Sağlığınıza Faydaları Nedir ?
Gıda takviye ürünlerinin oldukça yaygın olarak kullanıldığı günümüzde, sağlıklı olmak ve sağlığınız için gerekli tedbirleri almak adına, sizde çeşitli ürünleri kullanabilirsiniz.

Eğer hangi ürünleri kullanacağınız konusunda şüpheleriniz varsa, bununla ilgili olarak size vereceğimiz öneriler ile birlikte, neleri kullanmanız gerektiğini ve nasıl kullanacağınızı da öğrenmiş olacaksınız.
Böylelikle vücudunuzun ihtiyaçlarını da karşılayabilirsiniz. İnsan bedeni özellikle günümüzde, bir çok besini alıyor olsa da, almış olduğu bu besinlerin endüstriyel ürünler olmasından dolayı, sağlığı da zamanla etkiliyor.

Bunu da engellemek için vücudunuzun ihtiyacı olan kalsiyum, mineral, vitaminleri ve omega3 ile birlikte yağ asidini de alabilirsiniz. Amerika'da ve Avrupa'da çok fazla tercih edilen Kyani ürünleri, ülkemizde de bir kaç yıldır satılıyor ve kullananlar, sürekli olarak kullanarak vücudun dengesini sağlıyor.

Kyani Ürünleri Neden Kullanılır ?
Her şeyden önce, vücudunuzun bakteriler ile savaşması gerekiyor. Vücut direncini arttırmak için, nasıl ki kış bol bol c vitaminli meyve yenilmesi öneriliyorsa ve yemiş olduğunuz bu meyvelerin içerisinde ki vitaminlerin de hastalanmanızı engelliyorsa, bu durum vitamin tabletlerinde de geçerlidir. Çünkü bu tabletler A, E, C ve D gibi önemli vitaminleri içerisinde barındırıyor. Vücudun eksiklerini de bu sayede giderek, her zaman zinde kalabiliyorsunuz. Klinik testleri ile birlikte, kanıtlanmış faydaları sayesinde üç ana grupta insanlar için gerekli besin takviyelerini sağlayan Kyani ürünleri, hücre yenilenmesinden, vücudun ihtiyacı olan yağ asidine kadar tamamını karşılıyor.

Kyani Nitro Nedir ? Faydaları Nelerdir ?
Hücrelerin zamanla yaşlanması ve etkisizleşmesi ile birlikte, daha çabuk hasta olabilir, genç yaşımızda daha yaşlı görünebiliriz. Şunu belirtelim ki, insan bedeni tamamı ile hücrelerden oluşur. Kan içerisinde bulunan hücrelerin canlanması ve tamir edilmesi ile birlikte gerek kan akışının daha sağlıklı olması sağlanmakta ve gerekse de daha zinde, daha güçlü ve yaşlanma gibi bir çok etkilerde ortadan kalkmaktadır. Kadınlar için bu daha önemli gibi görünse de, aslında erkeklerin de yoğun olarak tercih ettikleri Kyani Nitro, tam olarak bunu sağlıyor. Hücrelerin ihtiyacı olan temel vitaminleri içerisinde barındırdığı için, kolaylıkla nitro etkisini yaşıyor ve düzenli kullanım ile birlikte, vücudun direncini de arttırıyor.

Kyani Sunrise İle Günü Zinde Geçirin
En iyi vitamin ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Gıda takviyesi olarak kullanabileceğiniz ve günü zinde ve daha dinç geçirmenize yardımcı olacak olan Kyani Sunrise, vücudun dengesi için ihtiyacı olan vitaminlerin tamamını alıyor. Her yaş grubu için kullanıma uygun olan vitamin ürünü, her zaman yanı başınızda olarak, kullanımınıza uygun oluyor. Günün istediğiniz saatinde tüketebileceğiniz için, her hangi bir saat ya da tüketim adedi de bulunmuyor. Kendi bünyenize ve o anki durumunuza göre Kyani Sunrise ile bedeninizi canlandırıyorsunuz.

Kyani Sunset İle Vücut Direncini Arttırın
İnsan bedeninin üretemediği yağ asitlerini, dışarıdan almak, vücudun canlanmasını, daha sağlıklı olmasını ve daha dinç olmanızı sağlıyor. İçerini EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve D Vitamini bulunan Kyani Sunset, somon balığı ve vahşi balıklardan alınan yağlar ile gıda takviyesine uygun hale geliyor. Omega3 konseptinde olan bu ürün, çocuklarında kullanımına uygun olmasından dolayı, düzenli olarak kullanılması gerekiyor. Çocuklarda gelişime ciddi katkısı olmasından dolayı, doktorlar tarafından da omega3 kullanılması öneriliyor.

Kyani Sağlık Üçgeni ile tüm bunları bir arada tüketmeye başlayabilirsiniz.
Kyani Fleuresse Cilt Bakım Ürünleri
Fleuresse Boosting Cleanser,
Fleuresse Eye Crème
Fleuresse Night Crème
Fleuresse Day Brightening
Fleuresse Serum
Fleuresse Cilt Bakım serisi hayvanlar üzerinde test edilmiş midir?

Hayır. Ürünlerin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemekte ve hayvanlardan elde edilen maddeler içermemektedir.

Çok hassas bir cildim var, Fleuresse ürünleri kullanabilir miyim?

Ürünler hassas ciltlere göre düzenlenmiş olmakla birlikte, kullanıcı hassas bir cilde sahipse, öncelikle ürünü kolunun iç kısmında test etmelidir. Eğer hassas ciltler için bir alerji testi uygulandıysa, tüm ürünlerin içeriklerini kontrol edebilirsiniz.

Fleuresse, Birinci Sınıf Bir Cilt Bakım ve Güzellik Ürünü Grubudur. Peki, Bu Ne Anlama Gelir?

Prestijli ve birinci sınıf güzellik ürünleri, pazarda yer alan sözde seri üretim güzellik ürünlerine göre daha pahalı ve etkili olan son teknoloji ürünü malzemelerle formüle edilirler. Fleuresse’in eşsiz özelliği ise cilt bakımında kullanılan malzemelerin aynı zamanda gıda takviyesi ürünlerinde de kullanılıyor olmasıdır. Bunlar arasında, Alaska yaban mersini, Noni meyvesi ekstraktı ve E vitaminini sayabiliriz. Ayrıca, İsviçre elmasından elde edilen etkili ve yüksek kaliteli kök hücreleri de bu ürünlerin içeriğine dahildir.

Aynı özel ve temel malzemelerin tutarlı bir şekilde kullanılması cilt bakımının etkisini ve sonuçlarını arttırmaktadır. Gıda takviyelerinde olduğu gibi, Kyäni; cilt bakım ürünlerinde de test ve yüksek maliyetli araştırma yatırımlarıyla kaliteli malzemeleri kullanmayı seçmiştir.

Cilt tipi bakımından erkekler ve kadınlar arasında ne gibi bir fark bulunur?

Genellikle erkekler daha yağlı, geniş gözenekli ve kalın bir cilde sahiptir. Fleuresse ise hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.

Diğer özel markalarla karşılaştırıldığında Fleuresse ne kadar güçlü bir ürün?

Fleuresse, Kyäni’nin gıda takviyesi ürünlerindeki temel maddelerin eşsiz kombinasyonuna sahiptir. Kyäni konseptinin sağladığı güç, kısaca vücudu içten dışa doğru besleme prensibine dayanır.

Fleuresse’in tüm ürünlerini birlikte kullanmanın faydaları nelerdir?

Sistemi bir bütün olarak kullanmak eksiksiz bir besleme programı sağlar. Bu da aldığınız sonuçları maksimuma çıkarır.

Gündüz ve gece kremleri arasındaki fark nedir?

Gündüz kremi, cildiniz üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturarak, hava kirliliği, UV ışınları, polenler ve klima gibi kötü koşullara karşı koruma sağlar. Cilt, yediğimiz yiyeceklerden en geç fayda sağlayan organdır. Bu organın en aktif olduğu zaman gece saatleridir. Gece kremi, gün kreminden daha fazla besin içerir ve diğer tüm organlar dinlenirken, cildin kendini onarmasına ve yenilemesine yardım eder.

Fleuresse Serum nedir?

Serum, cilt bakım serisindeki en yoğunlaştırılmış üründür. Serum günlük etkilere karşı bir koruma özelliğine sahip değildir. Ancak, gece ve gündüz kreminin etkisini arttırmaya yardımcı olur.

Fleuresse tüm cilt tiplerinde işe yarar mı?

Evet, işe yarar. Fleuresse, cildinizin ihtiyaçlarına göre ayarlanmış çok çeşitli ve farklı maddeler içerir.

Yüz kremi ve gece kremi arasındaki fark nedir?

Göz çevresindeki cilt, yüzün diğer kısımlarına göre daha küçük gözeneklere sahiptir. Daha ince ve hassastır. Göz kremi dermatoloji ve göz uzmanları tarafından alerji testlerine tabi tutulmuştur. Göz kremi, gece ve gündüz kremlerine kıyasla daha küçük taneli moleküllere sahiptir. Bu sayede göz çevresindeki küçük gözeneklere daha iyi nüfuz eder. Göz çevresindeki bölgede, cildin ince olması sebebiyle, oldukça yaygın görülen koyu halkalar ve kabartılar gibi problemler oluşur. Göz kreminde bu gibi sorunlara karşı olumlu etkiler sağlayan ve problemleri azaltan maddeler bulunur.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2020, 00:29:40 Gönderen: Admin »


Forum Sistem Yönetimi


 

Sitemap 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 Bilgi Sebili
Kiev Kiralık Ev


Kyani Sağlık Ürünleri, Kyani Nedir ?

Otomobil Teknik Terimler SözlüğüFoto Galeri - Showgaleri.com