Toyota Auris Lpg Dönüşümü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre Sever

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +25/-0
  • Ad Soyad: Emre SEVER
  • Marka: Opel
  • Model: Corsa 1.7 DTİ
  • Model Yılı: 2003
  • Yakıt Tipi: Motorin
Hepinize iyi geceler , iyi forumlar ;

ilerleyen zamanlarda TOYOTA AURİS 2008 Model 1.6 124 Hp Benzinli aracımıza tüp taktırmayı düşünüyoruz , sizlerinde bildiği gibi tüplerde uyum uyumsuzluk olayları olabiliyor Allah'ın izini ile aracımıza daha uzun süre binmeyi düşünüyoruz ve bundan dolayıda taktırdığımız tüpün arıza ve benzeri sıkıntılar çıkarıp bizi üzmesini istemiyoruz.Tüpler hakkında pek bir bilgimiz olmadığı için size danışmak istedik Sizce Hangi marka ve hangi model tüpü tercih etmeliyiz , aracımızla en iyi hangisi uyum sağlar , tabi bunun yanında ekonomik olmasıda önemli bir etken hepinizin değerli tavsiyeleri ve fikirleri için şimdiden çok çok teşekkür ederim :)

Bu arada forumda böyle bir konu varmıydı bakamadım Lütfen kusuruma bakmayın internet hızım gerçekten çok yavaş telefonun hotspotu ile bağlanıyorum .
Facebook : severemre42
İnstagram: emre.svr

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Auris için konu yoktu  ;)
Son zamanlarda ismini sık duyduğum landirenzo marksı var. Aslında sıralama yapacak olursak,

1. Prins
2. Brc
3. Lovato
4. Landirenzo

Uyum konusunda lpg ciler uygun modeli söylerler. Motorla en iyi uyumu sağlayanı öyle bulabilirsin en sağlıklı.

Dark Evopad M7220 - 3G With Tapatalk

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
2 tane aracıma Atiker Safe fast siralı sistem lpg kitini taktırdım şimdiye kadar beni üzmedi yedek parça fiyatları gayet uygun yakıt değerleri gayet güzel bu aracıma takalı 11.000km oldu maşallah tık demedi çok memnunun tavsiye ederim boşuna 2.000-2.500tl para vermenize gerek yok 1000tlye paşalar gibi atiker safe fast taktırın derim ama iyi bir usta bulmak şartıyla yoksa her marka lpg kitinde sıkıntı yaşarsınız işçilik çok çok önemli  :)

Ekonomik olsun derken 124 beygiri bogazlamasın Emre şimdi :D Bu araç için küçük bir araştırma yaptım. Bütçe elveriyorsa kesinlikle Prins takılmalı, Atiker'de verimsiz çalışıyormuş Adem. Eğer Prins pahalı gelirse Kitmtm veya Brc sistemi en uygun olan markalarmış. "Not: Bu bilgi LPG dönüşümü yapan bir firmaya aittir"

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
Adem kardeşimin dediği gibi işçilik çok önemli.. internetten size en yakın "ana bayiyi" bulup oradan hizmet almaya çalışın...hatta bi ön görüşme yapıp kalabalıkmı yoksa sinekmi avlıyorlar bakın..kalabalıksa tercih edin. işçilik iyi olduktan sonra uyumlu lpg kitinide buldunuzmu işlem tamamdır.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Adem kardeşimin dediği gibi işçilik çok önemli.. internetten size en yakın "ana bayiyi" bulup oradan hizmet almaya çalışın...hatta bi ön görüşme yapıp kalabalıkmı yoksa sinekmi avlıyorlar bakın..kalabalıksa tercih edin. işçilik iyi olduktan sonra uyumlu lpg kitinide buldunuzmu işlem tamamdır.

kardeş ben temiz kardeşler lpg firmasına sordum. tanıdığım bir firma. uyumlu markalar, prins, kitmtm, brc ve lovato dedi. atikere bulaşmayın dedi. halbuki kendisi atiker'ci. bu adam bunu diyorsa düşünmek lazım. ayrıca montaj konusu önemli tabi.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
prins her türlü 10 basar ama fiyat olayı pahalı değilmi?gerçi performansı düşürmeyen kaliteli bir sistemi var prinsin. verilen paranın karşılığını fazlasıyla verir.

kitmtm de iyi diye duymuştum.

brc zaten yıllardır pazarda lider.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Lpg'cinin dediği şu, Prins'i tak, ve arabada Lpg sistemi olduğunu unut  :-4 ha fiyat konusunda diğer markalardan yüksek. Ona itirazım yok. Ama 30-40 bin liralık arabaya, uzun yıllar binilecekse 3bin-4bin lirayı çok görmemek lazım.

prins her türlü 10 basar ama fiyat olayı pahalı değilmi?gerçi performansı düşürmeyen kaliteli bir sistemi var prinsin. verilen paranın karşılığını fazlasıyla verir.

kitmtm de iyi diye duymuştum.

brc zaten yıllardır pazarda lider.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Landirenzo ana bayisinin yerini biliyorum. Hafta sonu uğrayabilirsem orayada sorayım ;)

yararlı konu olmus cogunlugun tercıhı prinsden yana sanırım kullanmadım ama sırkette kullanan bı kac arkadas var son derece memnunlar hıc bır sorun cıkmıyormus 2009 honda cıvıc kullanan bı abı var ondakı yaglamalı olan sıstemden yaglamayı tavsıye etmıyor bosu bosuna 1000 lıra fazladan verdım demısti

kendımde landırenzo yaglamalı sıstem kullanıyorum bende onermıyorum yaglamayı ben ucretsız olarak taktırdım yanı 1800 lıraya yaglamalı olarak taktılar aracı alırken yaglamalı sıstem hedıye hesabı... normal kıt olarak sıralı sıstem landırenzoyu önerırım 2011 corsamda da kullanıyordum su an astrada da kullanıyorum corsada motor ısıgı yanıyordu cok sukur 13500 km oldu bunda henuz yanmadı prıns guzel fakat pahalı arastırmanızı yapın landırenzoyuda atlamayın...

Çevrimdışı Emre Sever

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +25/-0
Hepinize Tekrar Merhabalar ;

Tüpü bugün sabah taktırmaya gittik , hala aklımızda atiker ve brc diye bir ikilem vardı , sağolsun işyerinin sahibi bize uzun uzun hangisini tercih etmeliyiz , tercih etmemizin sebebi ne , farkları ne  vs. bir çok konuda uzun uzun konuştuk.En son karar olarak atiker taktırmaya karar verdik şuan montajda araç yaklaşık 4000bin km yol yapıcaz bu hafta içi bütün tecrübelerimizi sarfettiğimiz yol sonucu sizinle uzun uzun paylaşırım :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Hayırlı olsun.

Hepinize Tekrar Merhabalar ;

Tüpü bugün sabah taktırmaya gittik , hala aklımızda atiker ve brc diye bir ikilem vardı , sağolsun işyerinin sahibi bize uzun uzun hangisini tercih etmeliyiz , tercih etmemizin sebebi ne , farkları ne  vs. bir çok konuda uzun uzun konuştuk.En son karar olarak atiker taktırmaya karar verdik şuan montajda araç yaklaşık 4000bin km yol yapıcaz bu hafta içi bütün tecrübelerimizi sarfettiğimiz yol sonucu sizinle uzun uzun paylaşırım :)

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
inşallah inşallah temennimiz o yönde

Hadi hayırlı olsun bence pişman olmayacaksın ustanda iyi bir ustaki sana detayları anlatmış benim ustamda anlatmıştı ve atiker lpg kitini gönül rahatlığıyla aracıma taktırmıştım halen çok memnunum inşallah bir sorun çıkmaz sende memnun kalırsın  ;)

Çevrimdışı Emre Sever

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +25/-0
Hepinize teşekkür ederim :) Allah'ın izni ile bir sıkıntı yaşamayız , dükkanın sahibi eğer sizi en  üzerse bir kuruş almam gelin brc takarım dedi benim içim konuştuktan sonra baya bir rahatladı , birazda şans işi gibi :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Hepinize teşekkür ederim :) Allah'ın izni ile bir sıkıntı yaşamayız , dükkanın sahibi eğer sizi en  üzerse bir kuruş almam gelin brc takarım dedi benim içim konuştuktan sonra baya bir rahatladı , birazda şans işi gibi :)

:) elbette, hadi hayırlı olsun. Yakıt değerlerini paylaşmayı unutma Emre

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33