Uygulamalar ve Bilgi Paylaşımı > Navigasyon ve Uydu takip sistemleri

Android için Navigasyon önerisi olan?

(1/18) > >>

FO-Admin:
Arkadaşlar cihazda kullandığım Route66'yı değiştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz Türkçe ve güncel Android'lerle uyumlu çalışan Navigation programı önerebilir misiniz? Mümkünse kurulum desteği olan bir yazılım olsun. Teşekkürler.

izmir42:
Abi ben Igo programını illegal olarak kullanılıyordum Onun içinde güncellemeleri takip edip Manuel olarak internetten indirip dosyaları kendin güncelleme gerekiyor. Oda 4 5 ayda bir anca güncelleme geliyor. Neyse ondan hariç halı hazırda google maps uygulaması yüklü geliyor telefonda.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FO-Admin:
Sağol Hüseyin.

Tapatalk

sinan__:
Abi ben sana "Here Maps" i öneririm. Bir kere istediğin ülkenin haritasını indiriyorsun sonra çevrimdışı kullan seçeneği var. İnternet harcamaksızın kullanıyorsun.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapArkadaşlar cihazda kullandığım Route66'yı değiştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz Türkçe ve güncel Android'lerle uyumlu çalışan Navigation programı önerebilir misiniz? Mümkünse kurulum desteği olan bir yazılım olsun. Teşekkürler.

--- Alıntı sonu ---

FO-Admin:
Bahsettigin Here we go mu?

Tapatalk

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 
Tam sürüme git