Ankara nissan özel servisleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daghanku

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Dağhan Kemal Uzgur
  • Marka: Nissan
  • Model: Note
  • Model Yılı: 2010
  • Yakıt Tipi: Motorin
Merhabalar, internette aratınca Nissanın ankara'da bir çok özel servisi olduğunu görüyoruz. Ancak daha önce denemiş olanlar fikirlerini paylaşabilir mi? Teşekkürler

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhabalar, internette aratınca Nissanın ankara'da bir çok özel servisi olduğunu görüyoruz. Ancak daha önce denemiş olanlar fikirlerini paylaşabilir mi? Teşekkürler

Dağhan bey, Nissan Baykoçlar var bilirsiniz muhtemelen. Benim kayınço orada çalışıyordu. Daha önce bende 1 kere ziyarete gitmiştim. Kendisinin yalancısıyım, oradaki serviste çalışanların bir kısmı ile arkadaş. Hem satış hemde servis bölümündekilerle. Temiz efendi insanlardan oluşan bir kadrosu olduğunu söylemişti ama, benim araç bakımı için deneme fırsatım olmadı. Bildiklerim bu kadar. Fakat özel servis olarak yardımcı olabileceğimiz, tavsiye etmemizi isteyecek olursanız. Yardımcı olmaya çalışırız.

(Not: Özel servislerle veya yetkili servislerle ticari bir bağımız yok, sadece işçiliğini beğendiğimiz yerleri tavsiye ediyoruz)

Çevrimdışı daghanku

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

Dağhan bey, Nissan Baykoçlar var bilirsiniz muhtemelen. Benim kayınço orada çalışıyordu. Daha önce bende 1 kere ziyarete gitmiştim. Kendisinin yalancısıyım, oradaki serviste çalışanların bir kısmı ile arkadaş. Hem satış hemde servis bölümündekilerle. Temiz efendi insanlardan oluşan bir kadrosu olduğunu söylemişti ama, benim araç bakımı için deneme fırsatım olmadı. Bildiklerim bu kadar. Fakat özel servis olarak yardımcı olabileceğimiz, tavsiye etmemizi isteyecek olursanız. Yardımcı olmaya çalışırız.

(Not: Özel servislerle veya yetkili servislerle ticari bir bağımız yok, sadece işçiliğini beğendiğimiz yerleri tavsiye ediyoruz)
Evet özellikle nissanla ilgilenen özel servis arıyorum

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Altan ustayı tavsiye ederim,
Aşağıdaki linke tıklayıp yorumları okuyabilirsiniz. Eğer giderseniz, forumotomobil.com 'dan size selam getirdim demeniz yeterli olacaktır.

Soldaki Altan ustadır. Bakıma giren araçlarda bizim forumun üyelerine ait araçlardır.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
Dağhan bey bende Aracımın bakımlarını Altan Ustada yaptırıyorum. Gayet memnunum...sizde eminim memnun kalırsınız, Yetkili servis kalitesinde titizlikleri var. Tuncay yada Kadir ustayı tercih etmenizi tavsiye ederim, işinin ehli çocuklar, Forumotomobil üyesi olduğunuzu da söylerseniz çok daha fazla ilgili alaka göstereceklerinden emin olabilirsiniz..  :iyi:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Dağhan bey bende Aracımın bakımlarını Altan Ustada yaptırıyorum. Gayet memnunum...sizde eminim memnun kalırsınız, Yetkili servis kalitesinde titizlikleri var. Tuncay yada Kadir ustayı tercih etmenizi tavsiye ederim, işinin ehli çocuklar, Forumotomobil üyesi olduğunuzu da söylerseniz çok daha fazla ilgili alaka göstereceklerinden emin olabilirsiniz..  :iyi:

Aynen katılıyorum +1

Çevrimdışı daghanku

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Altan Ustayı çok iyi bilirim. Babam hondacıdır :) Altan Ustanın Hondaya yaptığı yatırımı Nissana da yapmış bir servis arıyorum açıkcası :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Altan Ustayı çok iyi bilirim. Babam hondacıdır :) Altan Ustanın Hondaya yaptığı yatırımı Nissana da yapmış bir servis arıyorum açıkcası :)

Altan aynı zamanda Nissan'ada bakıyor Dağhan bey. Madem tanıyorsunuz bu işinizi kolaylaştırır. Şayet giderseniz bizden mutlaka selam söyleyin :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33