octavia boleroya akıllı telefondan navigasyon aktarılabilir mi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bayram.bay

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Bay BAYRAM
  • Marka: Skoda
  • Model: Octavia
  • Model Yılı: 2014
  • Yakıt Tipi: Benzin
Arkadaşlar, 2014 octavia optimal aracım var. Araçta orjinal bolero ekran var ancak navigasyon yok. Acaba akıllı telefonlardan aracın bolero sistemine bluetooth ile veya SD karttan aktarılabilir mi? Bilgsi olan var mı?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Elektronik konusunda Murat kardeşimiz sana cevap verecektir. Tabi bu arada Octavia kullanan arkadaşlarımızda destek olacaklardır. Konu hakkında benim bir fikrim yok.

Bu arada sizden rica bir merhaba mesajı ile forumdaki tanışma bölümümüze mesaj yazarsanız, diğer arkadaşlarımızda size hoşgeldiniz deme fırsatı bulacaklardır. İşte tanışma bölümü Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Arkadaşlar, 2014 octavia optimal aracım var. Araçta orjinal bolero ekran var ancak navigasyon yok. Acaba akıllı telefonlardan aracın bolero sistemine bluetooth ile veya SD karttan aktarılabilir mi? Bilgsi olan var mı?

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat coder
  • Marka: bmw
  • Model: bmw
  • Model Yılı: 1988
aracınızda bulunan bolere ekranda neleri kumanda ediyosunuz veya neler ekranla iç içe... navigasyon sistemi adapte etmek istiyosunuz sanırım bluetod ekran daata göndericiler var fakat amaç sadece gsp navigasyon bilgilerini aktarmaksa hiç uğraşmayın derim navigasyon ciahzı almanız daha mantıklı.. bolero ekran aracın yapımcıları tarafından monteli dizayn olduğu için sonradan ekelemelere pek izin verilmez ve tafsiye edilmez. navigasyon cihazları hesaplı nazik ve yer kaplamayan cihazlardır yok navigasyon cihazı almak istemiyorum derseniz ultra profesyonel akıllı tablet veya cep telefonları mevcut bluetod alış verişi data yani mevcut tabiki sizin bolere ekranında bluetod gömülü cihaza module sahip olması gerek bloere ekran lcd ekranların büyük hele getirlmişidir umarım yardımcı olabilmişimdir.. özetle hiç tafsiye etmem masrafa değmez derim..

Çevrimdışı bayram.bay

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Öncelikle bu kadar hızlı görüşler ve cevaplar için teşekkür ediyorum.

Aracım 2014 model optimal versiyonu bundan dolayı bolero sistemi orjinalinde var.

Soruyu sormak istememdeki amaç navigasyonu akıllı telefondan kullandığımda akıllı telefonun ekranındaki görüntüyü bolero ekranına bluetooth ile aktarabilir miyim diye idi.

Chavrolet Cruze için bir akıllı telefon uygulamasının olduğu bu uygulamayı telefona yüklediğinizde bluetooth ile arabanın ekranına aktarabilirsiniz demişlerdi ondan dolayı acaba skodalar içnde benzer bir uygulama var mıdır bilgisi olan var mıdır diye sormak istemiştim.

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat coder
  • Marka: bmw
  • Model: bmw
  • Model Yılı: 1988
bluetod uygulaması var her telefon için evet ekranı diğer bluetod bağlantılı ortama aktarıyor fakat nerde satılır bulunur bilmiyorum fakat bu uygulamayı gördüm gözümle arge yaparken fakat ilgi alanımı zorladıği için tafsiye etmem masraflı olabilir

Çevrimdışı bayram.bay

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Çözüldü mü?

Murat Bey cevap ve yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Çevrimdışı bayram.bay

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Mevcut durumda Murat beyin cevaplarına göre bununla uğraşmak yerine bir navigasyon cihazı almak yada bu konuda br gelişme olmasını beklemek mantıklı gibi duruyor.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
En ekonomik yol sanırım nav. cihazı öyle değil mi?

Mevcut durumda Murat beyin cevaplarına göre bununla uğraşmak yerine bir navigasyon cihazı almak yada bu konuda br gelişme olmasını beklemek mantıklı gibi duruyor.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33