Erzurum öğrenciler için nasıl bir şehirdir ?

Tolga58 · 16 · 21091

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Tebessümle okudum. Oldukça samimi bir yazı olmuş. Paylaşım için teşekkür ederiz.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Erzurum  havası guzel özellikle yazın cogu yerden daha guzel cunku serin. Kısında oyle cok soğuk olmuyor. Ben bu yazımda burayı tercih edecek olan arkadaslara bilgi vermek icin yazıyorum. Erzurum'un kampüsü cok guzel ve cok buyuk ancak pek sosyal bi aktivite yok. Hocalar pek bişey bişey bilmiyo. Ellerinde kağıt olmasa soruyu çözemezler. Ancak vize ve finalde kazığa oturtuyorlar. Ben mezun oldum kurtuldum
Burayı tercih etmeyin arkadaslar adamlar öğrenciye ev veriyoken oyle bir fiyat veriyorlar ki cus diyosun.  Karıya kıza cok bakıyorlar her yerde var evet ama burada haddinden fazla. Kız arkadasınızla yürürken bile gözle taciz var. Buda cok can sıkıcı. Kızlara cok iyi davranıyorlar. Kısaca kızların karşısında eriyorlar. Kızlar bir soru sorunca havaları cok değişiyor. Ama bi erkek sorunca yüzüne bile bakmıyorlar ikinci kere soruncada tersliyolar. Kavga etmeye yaygın bi sehir. Ama herkes oyle degil tabi mesela 1001 hatim sadece burada okunuyor. Yemeklerini tanitamamislar en meşhuru çağ kebap kadayıf. Ama lor dolması da guzel ev yemeği yapan yerler var ama aramak lazım. Kısın kaymak icin nefis pisti var buna rağmen halkının cogu daga çıkmıyo kaymaya. Fiyat olarak bi öğrenciye gore pahalı bi sehir. Ogrenci kartı bile 1.30 tl çekiyo otobüste ama öğrenince yürüyerek bile gidilebiliyor cogu yere. Sunu da belirteyim yukarıda dedim kızlara cok bakıyorlar ama herhangi bi tehlike anında bi bağırsanız yardımınıza koşuyorlar. Mesela suda var yolda yürürken omuz yiyebilirsiniz. Kapkaç falan hic rastlamadım. Ama siz genede gece cok tenha yerlerde gezmeyin. Saglicakla

Asus Zenfone5 ile Tapatalk kullanarak gönderildi.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33