Sayfa:
işlemler
  • #1 Gönderen: northwest 02 Nov 2013
  • İstanbul öğrenciler için çok pahalı bir şehir özellikle üniversiterlere yakın ev fiyatları yürek hoplatıyor ama 1 vasıta ile gidebileceğiniz yerlerdeki ev fiyatları normal olarak 800 ile 100 lira arası büyükşehir olmasından dolayı ulaşım sıkıntısı kesinlikle yok genellikle her mahalleden merkezi noktalara otobüs var ulaşım ücreti öğrenci 1 tl otobüs metrobüsler minibüsde 1500 tl olması lazım gezilecek yerlerine gelecek olursak her semtte akşam çıkıp hava alacak mekanlar bulunuyor örneğin kağıthanede hasbahçe gaziosmapaşada adapark gibi çok sayıda alışveriş merkezi bulunuyor he bu arada öğrenci yemeği  döner+ayran 3 tldir çoğu yerde her mahallede en az 2 tane bim vardır.daha fazlası için  özel mesaj atabilirsiniz......
  • #2 Gönderen: Yönetim 03 Nov 2013
  • İstanbul'dan soğudum resmen.  :üşü:

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    İstanbul öğrenciler için çok pahalı bir şehir özellikle üniversiterlere yakın ev fiyatları yürek hoplatıyor ama 1 vasıta ile gidebileceğiniz yerlerdeki ev fiyatları normal olarak 800 ile 100 lira arası büyükşehir olmasından dolayı ulaşım sıkıntısı kesinlikle yok genellikle her mahalleden merkezi noktalara otobüs var ulaşım ücreti öğrenci 1 tl otobüs metrobüsler minibüsde 1500 tl olması lazım gezilecek yerlerine gelecek olursak her semtte akşam çıkıp hava alacak mekanlar bulunuyor örneğin kağıthanede hasbahçe gaziosmapaşada adapark gibi çok sayıda alışveriş merkezi bulunuyor he bu arada öğrenci yemeği  döner+ayran 3 tldir çoğu yerde her mahallede en az 2 tane bim vardır.daha fazlası için  özel mesaj atabilirsiniz......
  • #3 Gönderen: northwest 03 Nov 2013
  • niye abi ?
  • #4 Gönderen: Yönetim 03 Nov 2013
  • Ne bileyim. İstanbul'a öğrenci olarak değil, lüks otomobillerle bol parayla gitmek lazım gibi geldi. Oldum olası o şehir bana hep sahte geldi. Tek gerçek orada kesinlikle iyi insanlarında yaşadığıdır ;) isim verip reklam yapmak istemiyorum. (paşalı) ;)

niye abi ?
  • #5 Gönderen: northwest 03 Nov 2013
  • Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Ne bileyim. İstanbul'a öğrenci olarak değil, lüks otomobillerle bol parayla gitmek lazım gibi geldi. Oldum olası o şehir bana hep sahte geldi. Tek gerçek orada kesinlikle iyi insanlarında yaşadığıdır ;) isim verip reklam yapmak istemiyorum. (paşalı) ;)

niye abi ?
    işte aynen öyle abi........
Sayfa:
işlemler