GönderenKonu: Nevşehir hakkında küçük bilgiler  (Okunma sayısı 3652 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimdışıAhmeTRsm

• Tanışma Üyeliği
  • *
  • Puan +5/-0
    • Ad Soyad: Ahmet
    • Marka: Fiat
    • Model: Tempra SXA
    • Model Yılı: 1995
    • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
    Ynt: Nevşehir hakkında küçük bilgiler
    « Yanıtla #10 : 18 Haziran 2015, 11:17:49 »
    Aynen abim en azından kalan paraya daha farklı şeyler yapılır ama gerçekten kotu yani elin turisti için ucuz gelirken benim insanım bu güzelliği yaşayamıyor :(

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1207 defa
    • Puan +612/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Marka: Renault
    • Model: Hafif Ticari
    • Model Yılı: 2017
    • Yakıt Tipi: Benzin
    « Yanıtla #11 : 18 Haziran 2015, 11:22:51 »
    Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Aynen abim en azından kalan paraya daha farklı şeyler yapılır ama gerçekten kotu yani elin turisti için ucuz gelirken benim insanım bu güzelliği yaşayamıyor :(

Bu yıl Rus turistler gelmeyeceklermiş. Otelciler yerli turiste yönelmiş diye okudum ;) Bu işi yapanlarında sonu benzer olabilir. O zaman da yerli turistin önünde eğilirler :)
    Zaman en kıymetli hazinedir

ÇevrimdışıAhmeTRsm

• Tanışma Üyeliği
    • *
    • Puan +5/-0
      • Ad Soyad: Ahmet
      • Marka: Fiat
      • Model: Tempra SXA
      • Model Yılı: 1995
      • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
      « Yanıtla #12 : 18 Haziran 2015, 11:30:06 »

Bu yıl Rus turistler gelmeyeceklermiş. Otelciler yerli turiste yönelmiş diye okudum ;) Bu işi yapanlarında sonu benzer olabilir. O zaman da yerli turistin önünde eğilirler :)

Ruslar zaten Akdeniz kısmını tercih ediyor Kapadokyaya genelde asyadan kore japon vs. geliyorlar ama keşke böyle olsa çok mutlu olurum da ben bunu Nevşehir için söyleyemiyorum maalesef

Kiev Kiralık Ev
      Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr