Sayfa:
işlemler
  • #11 Gönderen: AhmeTRsm 18 Jun 2015
  • Aynen abim en azından kalan paraya daha farklı şeyler yapılır ama gerçekten kotu yani elin turisti için ucuz gelirken benim insanım bu güzelliği yaşayamıyor :(
  • #12 Gönderen: Yönetim 18 Jun 2015
  • Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Aynen abim en azından kalan paraya daha farklı şeyler yapılır ama gerçekten kotu yani elin turisti için ucuz gelirken benim insanım bu güzelliği yaşayamıyor :(

Bu yıl Rus turistler gelmeyeceklermiş. Otelciler yerli turiste yönelmiş diye okudum ;) Bu işi yapanlarında sonu benzer olabilir. O zaman da yerli turistin önünde eğilirler :)
  • #13 Gönderen: AhmeTRsm 18 Jun 2015
  • Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Aynen abim en azından kalan paraya daha farklı şeyler yapılır ama gerçekten kotu yani elin turisti için ucuz gelirken benim insanım bu güzelliği yaşayamıyor :(

Bu yıl Rus turistler gelmeyeceklermiş. Otelciler yerli turiste yönelmiş diye okudum ;) Bu işi yapanlarında sonu benzer olabilir. O zaman da yerli turistin önünde eğilirler :)

Ruslar zaten Akdeniz kısmını tercih ediyor Kapadokyaya genelde asyadan kore japon vs. geliyorlar ama keşke böyle olsa çok mutlu olurum da ben bunu Nevşehir için söyleyemiyorum maalesef
Sayfa:
işlemler