Yine rekor peşinde…

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG

Ürettiği yeni nesil modelleriyle birlikte satış grafiklerini sürekli olarak artıran Hyundai, Avrupa pazarında da başarıdan başarıya koşmaya başladı.

Tüketicilerin ilgisini i10, i20, i30, IONIQ ve Tucson modelleriyle çekerek satış grafiğinde gözle görülür bir artış kaydeden Hyundai, 2017 yılının dokuz ayında 400 bine yakın araç satışı gerçekleştirdi. Avrupa Otomobil Üreticileri Derneği’nin (ACEA) açıkladığı son rapora göre Hyundai, özellikle üçüncü çeyrekteki 126 bin 986 adetlik satışla kendi adına bir başka rekora imzasını atmış oldu.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Bence Hyundai bu atılımı 4 sene önce yaptı.. Araçları yağ gibi kayıyor. kardeşim yeni kasa i30 almıştı 4 senedir biniyorlar en ufak bir kronik hata yok. yağını değiştirip biniyorlar.. o aracın direksiyonundaki rahatlığı başka arabada görmedim..harika

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Tecrübelerime dayanarak şunu söylebilirim, Fransız arabasından uzak durmakta fayda var. Bunun yerine uzakdoğu ve Alman arabaları tercih edilmeli. Kim ne derse desin, sadece az yakıyor diye Fransız arabasına binmek züğürt tesellisidir. Bende kullandım Fransız arabasını, Uzakdoğu arabasını, İtalyan arabasını ve Almanı ama gördüm ki en iyisi Uzakdoğu arabaları. En iyisi Honda ve Toyota. Hyundai'de sanayi düşmanı. Megane ile bu düşüncemi sıkı sıkı perçinledim. Renault parçası ucuz az yakıyor ama en çok sıkıntıda bu araçlarda çıkıyor. Parçası çok, ustası bol diye sevinirken, arkadaki illüzyonu farketmiyoruz, aga biride çıkıp demiyorki neden heryer renault tamircisi dolu ve hepside kazanıyor :D 

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bence Hyundai bu atılımı 4 sene önce yaptı.. Araçları yağ gibi kayıyor. kardeşim yeni kasa i30 almıştı 4 senedir biniyorlar en ufak bir kronik hata yok. yağını değiştirip biniyorlar.. o aracın direksiyonundaki rahatlığı başka arabada görmedim..harika

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
4 sene hondaya bindim. tekeri bile patlamadı.. ne mübarek arabaydı. Fakat honda nında artık pisliği çıktı. Son kasa civiclerde b sütunu çöküyor ve garantiye falan girmiyormuş..binlerce kullanıcı mağdur. Bence bu işin ağa babası mercedestir. İlerde aracı değiştirirsem mercedes düşünüyorum usta. Bizim işyerinde bi abide var 87 model dizel. saat gibi çalışıyor.. hiçbir sıkıntısı yok maşallah..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Mercedes ve Audi artık bu işin zirvesi. Tahmin ediyorum 5-6 yıla kadar petrol yakıtlı otomobiller artık gözden düşecek. Çünkü petrolün ömrü hızla tükeniyor. Otomobil devleride bunun farkında. Dikkat edersen benzin canavarı Nissan GTR bile hybrid elektrikli motora geçti. Sanal motor sesi üreten ses sistemleri kurulmaya başlandı. Sessiz çalışan elektrikli otomobiller için tabi.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
4 sene hondaya bindim. tekeri bile patlamadı.. ne mübarek arabaydı. Fakat honda nında artık pisliği çıktı. Son kasa civiclerde b sütunu çöküyor ve garantiye falan girmiyormuş..binlerce kullanıcı mağdur. Bence bu işin ağa babası mercedestir. İlerde aracı değiştirirsem mercedes düşünüyorum usta. Bizim işyerinde bi abide var 87 model dizel. saat gibi çalışıyor.. hiçbir sıkıntısı yok maşallah..

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33