3000 devirde kaç km hıza çıkıyorsunuz?

D@rk34 · 23 · 13099

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı D@rk34

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +62/-2
  • Ad Soyad: Tansu
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2006
  • Yakıt Tipi: Motorin

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bir kere hiç unutmuyorum, Pamukkale otobüsü 140 km ile giderken beni solladı.  :o ve yanımdan geçerken kağıt gibi kendine doğru vakumladı ve gitti  :o

hmm o mesele. Ama bildiğim kadarıyla Emrah uzun yolda da 80-90 km nin üzerine pek çıkmadı CRDI ile

Emrah relaks kullanırdı arabayı Tansu. Hala da öyle ama bende fikrini merak ettim doğrusu

Emrah abi bilmiyorum sende şikayetçimiydin ama ben bu admirelerin şanzmanımdan şikayetçiyim şahsen  illaki bir 6 istiyor araç bence 3000 devirde 130 az 4500 devirde anca 190 yapar diye düşünüyorum şahsen :)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap aracılığı ile gönderildi
Abi bende sakin kullanırım ama mesela İstanbul dan Ankara ya gelirken 90 la 100 le bitmes ki bi 120 ye bağlasak devir 2200 2000 civarı olsa olmaz mı yani o yolda ben ona kızıyorum 6. Vitesi takamaz mıyız biz ya :)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap aracılığı ile gönderildi
Sıkılıyorum abi ya kamyonlar bile 110 la gelip geçiyorlar ayıp değil mi ama :):) bağırtınca da arabaya kıyamıyorum tabi arada bağırtıyorum ama sürekli olmas ki yazık:) :) eraların şanzman daha güzel mesela onların devirleri daha altta kalıyor 145 civarı yapıolar bildiğim kadarıyla 3000 devirde

Onlarla kıyaslamıyorm benim derdim kamyonlar :) gün gelecek mazot düşecek bende o zaman kıyıp bağlıycam 150 ye 3500 3700 civarı bi devir olur heralde 180 de 4200 civarı çnki

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG

Çevrimdışı D@rk34

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +62/-2
Aynen kardeşim  :tamam:

aman aman kenarda dursun o süratlar... sakat...
Ankara ya gelirken abi :):) yok ya şaka yapıyorum yapsam yapsam 120 yaparım  10 dk önce 10 dk geç farketmez:)

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
Tansu ben 1,5 crdi admire ile yüksek hızlarda sıkıntı yaşamadım.. acelem olup 130-140 lara çıktığım oldu ama hiçbir şekilde motorda zorlanma hissetmedim bile...o yönden çok iyiydi... benzinli modelleri bilmiyorum...şanzımanda da en ufak sıkıntı yoktu..

Çevrimdışı D@rk34

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +62/-2
Tansu ben 1,5 crdi admire ile yüksek hızlarda sıkıntı yaşamadım.. acelem olup 130-140 lara çıktığım oldu ama hiçbir şekilde motorda zorlanma hissetmedim bile...o yönden çok iyiydi... benzinli modelleri bilmiyorum...şanzımanda da en ufak sıkıntı yoktu..
Abicim çok şükür bende de o yönden sıkıntı yok benim sevmediğim husus 3000 devirde 130 a çıkması 120 ye 2200 devir gibi bi devirde çıksa ekonomisi artar zaten aracın deviri 190 a kadar yeter motor gitse şanzman yetmes onu sevmiyorum malesef şanzmanı yüksek tutmuşlar birazcık :) Bi 6. vitesi istiyor arıyorum :)

Çevrimdışı JuniorFalcon

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +6/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Burak
  • Marka: Chevrolet
  • Model: Lacetti 1.6 WTCC
  • Yakıt Tipi: Benzin
admireyi özledim çaktırmadan 170e çıkmıştı hiç unutmam şaşırmıştım seri arabalardı

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Sana ehliyet vermesek mi?  :düşünüyor:

admireyi özledim çaktırmadan 170e çıkmıştı hiç unutmam şaşırmıştım seri arabalardı

Çevrimdışı ugur_bek

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +7/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: ugur bekcibasi
  • Marka: hyundai
  • Model: getz
O kadar arac kullandim ama hic bu degerlere dikkat etmemistim. Degerli bilgiler icin cok tesekkurler arkadaslar. Peki bu degerleri hesaplayabilecegimiz bir program yada internet sitesi var mi acaba? Mesela fabrika verilerinde vites oranlari, lastik-jant olculeri falan veriliyor. Burdan bi cikarimla hesap yapiliyodur illaki  :) Bilen arkadaslar paylasirsa sevinirim.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33