BMW yardım. Anlarım tecrübeliyim diyen buyrun lütfen.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CypruS

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: servan suman
  • Marka: bmw
  • Model: 320
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Arkadaşlar merhaba... İlk defa Bmw alacağım kısmet olursa. Daha önce hiç kullanmadım. 2007-2006 Civarı bir 3.20 veya 3.18 bakıyorum. Bunların arasındaki farklar nelerdir yakıt durumu nedir? Dizel seçeneğini tercih etmeli miyim? Bazı araştırmalarımda denk geldiğim kadarıyla 100 bin kmden sonra dizel araç alınmazmış. Dizel aracım olmadı daha önce hep benzinli kullandım. Bu arada aracı kıbrıstan alacağım. Anla-madığım kadarıyla birkaç ilan gözüme kestirdim tabii diğerleriyle karşılaştırıldığında fiyatı uygun olanlar bunlar ama hiçbir bilgim yok. Hangi paket nasıldır hangisi ne kadar yakar veya hangi özellik olursa iyidir vs... bilgili tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? gözüme kestirdiğim ilanlar şunlar. Hem ilanlar hakkında yorum yapabilirsiniz siz olsanız hangisini neden seçerdiniz hem de ayrıca bilgi verirseniz çok müteşşekir olurum. Şimdiden elinize bilginize tecrübenize sağlık.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
(Aslında ilk tercihim bu çünkü diğerlerine göre 2-3 bin daha uygun o aradaki fark ile aracı komple mat siyaha boyatmayı düşünüyorum.)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33