Honda CRV detaylı inceleme (videolu)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deepgaz34

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Marka: Honda
Modeli: CRV 4
Yılı: 2015

Artıları:
Araçda pozitif anlamda çok fazla şey var. Donanımsal anlamda düşünüldüğünde cok tatminkar özellikle de otomatik bagaj kapatma gibi bir özelliğin olması hoşuma gitti. 9 kademeli tork konvertörlu bir sanziman kullanilmis ki bu da cok başarılı. Koltuklar rahat ve iç mekan inanılmaz ferah. Ayrıca şehir içinde fabrika verisine yakin olarak 6 - 6.5 litre yakalanabilir ki bu da cok şaşırtıcı bir rakam.

Eksileri :
Performans beklenenleri tatmin etmeyebilir. 0-100 hizlanmasi 10 saniye gayet yeterli ortalamanin uzerinde bir beklenti yoksa üzmeyecektir.
Yalitim ve konfor yeterli bana kalirsa rahatsız etmiyor ama bir tık daha iyi olabilirdi.

Araç Hakkında:
Beklentileri her halükarda karsilayacak bir otomobil. 1-2 özelliği ile ise sasirtacak düzeyde . Bu özelliklere ic mekan ferahligini söyleyebilirim tabi bu ferahlikta cam tavan ve acik renk tavan döşemelerinin etkisi de var. Ayrica donanimlarında bir eksik goremedim. Binildigi andan itibaren kaliteli oldugunu hissediyor. Örneğin dizinizin çarpmamasi için ufak bir yastik var orta konsolun sag ve sol taraflarinda.

Video Linki

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987

Çevrimdışı deepgaz34

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33