Küçük bütçeli araba önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Tempra'nın dezavantajları neler Adem? Sen bu araba piyasasını benden çok daha iyi biliyorsun. Anlat bakalım.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Tempra ve Uğur abi mi? :anlamadim: :anlamadim: :anlamadim: :anlamadim: :anlamadim: :anlamadim:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Broadway'inde dezavantajlarını kendim biliyorum Adem. Yaz günü, mesela şimdi yola vur arabayı, Allah seni inandırsın hem motor gürültüsü, hemde tabandan ve tavandan gelen sıcakla tost etkisiyle seyehat mümkün. Tam bahar arabası. Dış ortamla ilişkiyi kesecek bir izolasyonu yok. Ama basit mekanik sistemini kendim bile onarırdım. Orası ayrı. Ha dayanıklılık konusuna gelirsek, 94 model broadway ve tempranın birbirinden farkı yoktur. ikisindede metal yorgunluğu hat safhada zaten.

Abi net konuşuyum o paraya piyasada tutulan bir araba alırdım dayımda tempra vardı bizi illallah ettirmişti.bana sorarsan renault 9 al derim pişman olmazsın.
Tempra'nın dezavantajları neler Adem? Sen bu araba piyasasını benden çok daha iyi biliyorsun. Anlat bakalım.

Tempra ve Uğur abi mi? :anlamadim: :anlamadim: :anlamadim: :anlamadim: :anlamadim: :anlamadim:

Çevrimdışı ilhan T.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +26/-8
  • Ad Soyad: İLHAN TAŞKO
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2001
Uğur abi sanırım tempra tipo clubten buraya gelen biri olarak seni en iyi ben aydınlatabilirim yaşadığım tecrübelere dayanarak sana tempra ve tipoyu kısaca anlatıyım sen kararını ver anlaştıkmı.? :)

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Pasif izleyiciyim :) Yorumlarımı en sona saklıyorum kafanda birşeyleri oturttuktan sonra kafanı allak bullak etmek için...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Anlat İlhan, damdan düşenin halini, damdan düşen anlarmış.

Uğur abi sanırım tempra tipo clubten buraya gelen biri olarak seni en iyi ben aydınlatabilirim yaşadığım tecrübelere dayanarak sana tempra ve tipoyu kısaca anlatıyım sen kararını ver anlaştıkmı.? :)

Yok Adem kesin birşey. 6-7 Aylık bir zaman diliminde neler konuşulur neler :) Bugün Tempra, Tipo ve Broadway'den girdik, kim bilir 7 ay sonra nereden çıkarız. Daha forumda bu konuya yorum yazmayan birsürü arkadaş var. Kim bilir neye bağlarız. Sizin gibi destekçilerim ve araştırma ekibi olduktan sonra, doğruya karar vermek pekte zor olmayacak :)

o zaman karar senin abi galiba tempra birazdaha ağır basar bir duruma

Tatlı en son yenir yani :D :D :D Bu akşam istediğin kadar tantuni muhabbeti açabilirsin :D bu öğlen gardımı aldım. Haşlama vardı. Beni sabaha kadar idare eder :)

Pasif izleyiciyim :) Yorumlarımı en sona saklıyorum kafanda birşeyleri oturttuktan sonra kafanı allak bullak etmek için...

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
bana mı didin :D hahahah hayırdır? hangi konuda?

:kavga: :kavga: Daha yaratıcı olmam lazım  :iblisiye:

Çevrimdışı ilhan T.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +26/-8
öncelikle tempra ile tipo arasında motor farkı yok sadece kabin veya kasa farklı diyelim s modeli her iki aracta da boş ve analog göstergedir piyasası yoktur sx modeli sadece ön camlar otomatik ve digital göstergedir sx-a modelinde 4 cam otomatik ve hidrolik direksiyon mevcutturr sx-ak modelinde her şey fuldur klima hidrolik direksiyon 4 cam otomatik merkezi kilit standat pakettir bunun yanı sıra 2.0 ie modelleri vardır her iki aracta bu model asla tutulmadı enjeksiyonlu 2000 cc 8 valf ve 140 beygir olan bu arac sxak ile aynı donanıma sahip fakat kendiside yedek parcasıda sınırlı sayıda üretildiği için en sıkıntılı tempra ve tipo modelidir ve son olarak 2.0 ie 16v modeli bu sınıfın full artı full versiyonudur abs airbag deri döşeme digital klima ne ararsanız var fakat yedek parcası yoktur bır parca lazım oldugunda cıkmacı arkadasları taaf etmenız lazım ve ınanın bulacagınızda suphelıdır

Çevrimdışı ilhan T.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +26/-8
Kaporta ve yalıtım konusuna gelince fiat markasını az cok hepimiz biliriz tempra ve tipo markalarıda bildiklerimizden farklı değil burda ki tek avantaj şahin doğan fiyatına lüc araca binersiniz ama her modeli yaşına göre sahibinin canını yavaş yavaş yakar parca ucuz ama arıza sürekli olur bence kısaca bu tempra tipodan vazgec Uğur abi bu rakamlara sana başka arabalar bakalım mesela hyundai exel mesela ford festiva

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
O zaman sen diyorsun ki Tempra alacaksan 1600 cc SX/AK modelini al... Doğru mu? Peki 1600 SX/AK da nasıl sıkıntılar var İlhan?

öncelikle tempra ile tipo arasında motor farkı yok sadece kabin veya kasa farklı diyelim s modeli her iki aracta da boş ve analog göstergedir piyasası yoktur sx modeli sadece ön camlar otomatik ve digital göstergedir sx-a modelinde 4 cam otomatik ve hidrolik direksiyon mevcutturr sx-ak modelinde her şey fuldur klima hidrolik direksiyon 4 cam otomatik merkezi kilit standat pakettir bunun yanı sıra 2.0 ie modelleri vardır her iki aracta bu model asla tutulmadı enjeksiyonlu 2000 cc 8 valf ve 140 beygir olan bu arac sxak ile aynı donanıma sahip fakat kendiside yedek parcasıda sınırlı sayıda üretildiği için en sıkıntılı tempra ve tipo modelidir ve son olarak 2.0 ie 16v modeli bu sınıfın full artı full versiyonudur abs airbag deri döşeme digital klima ne ararsanız var fakat yedek parcası yoktur bır parca lazım oldugunda cıkmacı arkadasları taaf etmenız lazım ve ınanın bulacagınızda suphelıdır

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Excel sahibi yakınım var :( o da Excel hakkında pek iyi şeyler söylemiyor. Satılıkta 1 yıldır satılmıyor. Pazara götürür getirir.

Kaporta ve yalıtım konusuna gelince fiat markasını az cok hepimiz biliriz tempra ve tipo markalarıda bildiklerimizden farklı değil burda ki tek avantaj şahin doğan fiyatına lüc araca binersiniz ama her modeli yaşına göre sahibinin canını yavaş yavaş yakar parca ucuz ama arıza sürekli olur bence kısaca bu tempra tipodan vazgec Uğur abi bu rakamlara sana başka arabalar bakalım mesela hyundai exel mesela ford festiva

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Mehmet Fairway'in 1,6 sını satamazsın diyor? nedir durum?

Uğur çok arabaya baktım bence binerken ve satarken zarar etmemeyi düşünerek baktığımızda Broadway en mantıklısı geldi bana bi tanede buldum hemde benim evin karşısında :D :D :D

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
flash lar nasıl kardeş? roket gibi araba diyorlar?

Çevrimdışı ilhan T.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +26/-8
Tempra ve tiponun kronik 2 sorunu vardır digital gösterler ve yağ eksiltme bunlar sık sık başına gelir hazırlıklı olman lazım parca konusunda pek sıkıntın olmaz 1.6 parcası uretılen verslyondur ama 6000 tl ye sxak zor bulunur temızı  ben 2 sene kullandım satana kadar canım cıktı tovbe ettım zaten temraya bır bınmeyen pısman bırde alan pısman bence uzak dur dogan sahın al tempra alma Uğur abı cok uzer senı 2 senede 3 bın tl paramı yedı :(

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Emrah, flash / s ler roket, kabul... ama şu bagajda bir kutu koyacak yer kalmıyor tüpten dolayı.

flash lar nasıl kardeş? roket gibi araba diyorlar?

Mehmet Fairway'in 1,6 sını satamazsın diyor? nedir durum?

Uğur çok arabaya baktım bence binerken ve satarken zarar etmemeyi düşünerek baktığımızda Broadway en mantıklısı geldi bana bi tanede buldum hemde benim evin karşısında :D :D :D

Satılır sorun olmaz hatta düşünürsen buna bak derim

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33