seat ibiza 1.2 vs 1.2 skoda fabia

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı euoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Emir Çulhaoğlu
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
selamlar 56 bin lira altı bütcem var aklımda 2 araç avr önce aradıklarımı yazayım

pek küçük olmayacak açıkcası arabam km ömrü olacak o yüzden reno grubu düşünmüyorum

düz vites
aldığımda lpg takacağım için benzinli
5 kapı

aklımdaki araçlar

seat ibiza 1.2 tsi style model 47 bin lira

yada skoda fabia 1.2 tsi style model 53 bin lira

sundukları olarak skoda daha iyi daha dolu ama kararsız kaldım çünkü aralarındada baya bir fark var  önerilerinizi bekliyorum hyundai i20 yede baktım fabrika çıkışlı lpglisi 1.0 olmasa o da düşünülürdü ama hala kararsızım :hasta:

Çevrimdışı Kamikaze

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +5/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Doğukan
  • Marka: Peugeot
  • Model: 607
  • Model Yılı: 2009
  • Yakıt Tipi: Motorin
Seat İbiza 1.2 TSi manuel vites ,ağzına kadar dolu opsiyonla 56.000 liralara geliyor.
Opsiyon için 2-3 ay beklerim dersen İbiza derim , standart olacak dersen Beyaz jantlı Fabia derim. :D

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Seat İbiza 1.2 TSi manuel vites ,ağzına kadar dolu opsiyonla 56.000 liralara geliyor.
Opsiyon için 2-3 ay beklerim dersen İbiza derim , standart olacak dersen Beyaz jantlı Fabia derim. :D

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
+1

Tapatalk

Çevrimdışı euoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
2 tane opsiyon seçtim 50 bin lira civarı tuttu peki neden seat ? daha küçük deilmi ? motorları aynı olduğundan o konu pek de kafaya takılacak deil nede osla volkswagenin tsi motorlarını kullanıyorlar

Çevrimdışı ÖmerÜ.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +83/-0
  • Arabada Alman'dan, hatunda Rus'tan şaşmayacaksın..
    • Facebook
  • Ad Soyad: Ömer Üzümcü
  • Marka: Skoda
  • Model: Octavia
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Benzin
Kamikaze güzel bir şekilde özetlemiş paketi full istiyorsanız Seat
"Arabada Alman'dan, hatunda Rus'tan şaşmayacaksın.."
By Ömer :)

Çevrimdışı euoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
öncelikle yorumlarınız için teşekkürler memur olduğumdan dolayı fazla para çekemeyeceğim aracı aldığımda lpg taktırmaya gideceğim elimde param pek kalmıyor zaten 20 bin liralık bir arabam var onu da satacağım seat daha küçük deilmi sanki evet paket olarak çok farkının olduğunu bende biliyorum ama güvenlik sistemleri olarak sanki daha iyi skoda ? seatda çok güzel ama küçük gibi gelior bana 1e 1 de görmedğim için pek bişi diyemeyeceğim

Çevrimdışı euoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
son sorum tüpli orta paket 1.2 hyundai i 20 nasıl olur peki

Çevrimdışı euoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
aynı şekilde kriterlerle yani kullanış yakıt ve konfor kunusunda

Çevrimdışı Holydao

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Hocam 50 bin tl civarı cok ciddi bir para, o paraya 2. el C  segmenti bir araç düşünmez misiniz? B segmenti secmenizle ilgili özel bi sebep belirrmemissiniz, aklima takildi, bi sorayim dedim.

Çevrimdışı euoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Hocam 50 bin tl civarı cok ciddi bir para, o paraya 2. el C  segmenti bir araç düşünmez misiniz? B segmenti secmenizle ilgili özel bi sebep belirrmemissiniz, aklima takildi, bi sorayim dedim.

gayet mantıklı aklımda oda geçmiyor deil ama 2. el araca güvenemiyorum yoksa çok güzel cruzeler mazda 3 ler falan var yoksa bende b sınıfını sevmiyorum düşünün milenyum kasa hyundaim vardı içinde darlık geldiği için sattım 1.86 boyum olduğundan şu an kangooya biniyorum ki anca ferahlık dedim genişlik açısından

Çevrimdışı Holydao

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

gayet mantıklı aklımda oda geçmiyor deil ama 2. el araca güvenemiyorum yoksa çok güzel cruzeler mazda 3 ler falan var yoksa bende b sınıfını sevmiyorum düşünün milenyum kasa hyundaim vardı içinde darlık geldiği için sattım 1.86 boyum olduğundan şu an kangooya biniyorum ki anca ferahlık dedim genişlik açısından
Aslında temiz 2. el bulabilirsiniz biraz arastirmayla, ozellikle 2. nesil LPGli bi Mazda 3 ya da Civic HB cok rahat alinabilir elinizddki paraya. Orta halli biri icin araba alip satip ciddi masrafli bir is ulkemizde, almisken de her anlamda tatminkar bir arac alinmali. Hani elinizdeki para 30 binlerde olsa yapacak bisey yok diyecegim ama hakikaten cok iyi arabalar alinabilir. Bi daha dusunun, size 20-30 binlerde sifir ayarinda bi C segmenti bulalim, icime dert olur valla 😀

Çevrimdışı euoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
 :D :D haklısınız araştırma çok yapmak lazım kısmet zaten şu an almayacaktım 2 ayt sonra falan 0 araçlar konusnda araştırma yapıyordum oda gayet mantıklı :)

Çevrimdışı Holydao

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
:D :D haklısınız araştırma çok yapmak lazım kısmet zaten şu an almayacaktım 2 ayt sonra falan 0 araçlar konusnda araştırma yapıyordum oda gayet mantıklı :)
2 ay sonraya zaten yaz da bitiyor, 2. el fiyatlari biraz daha duser. Bi mazda 3 yakisir size [emoji3]

Çevrimdışı Scoobz

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Can Arıkan
  • Yakıt Tipi: Benzin
seatı skodayı bilmemde hyundayi i20yi deselerki bedavaya verecez üzerine olacak sadece binme yetkin var, satma yetkin yok..  ister pert cıkar ister bin bedavaya almam. Zaten en ufak kazada pert cıkacak  :ciglik:
Ek olarak 50bin para var cepte neden 1.2benzinli araç bakıyorsunuz onuda anlamadım. Ekonomik araç düşünüyorsanız 1-2 yaş kücük olsun 1.3- 1.5 - 1.6 dizel araç olsun.   Benzinli olsun turbo olsun diye tsi bakıyorsanız neden 1.2  :D

2012-13  1.3dizel astra mükemmel araç o paralara
golf 6da alınabilir 1.4tsi.
308 tam otomatik, dizel ,cam tavan vs full+fullde alınır üstede çok para kalır.
scirocco bile alırsınız 1.4tsi 2011
Söylediğim tür aralarıda boyasız kazasız değişensiz düşük km alınabilir o paraya.   

Bence yazık günah 1.2tsi ibizaya yada fabiaya 50kağıt vermek.. 
Seatta kararlıysanız 2-3yaş küçük leon alın 1.4 tsi?

Çevrimdışı Holydao

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
seatı skodayı bilmemde hyundayi i20yi deselerki bedavaya verecez üzerine olacak sadece binme yetkin var, satma yetkin yok..  ister pert cıkar ister bin bedavaya almam. Zaten en ufak kazada pert cıkacak  :ciglik:
Ek olarak 50bin para var cepte neden 1.2benzinli araç bakıyorsunuz onuda anlamadım. Ekonomik araç düşünüyorsanız 1-2 yaş kücük olsun 1.3- 1.5 - 1.6 dizel araç olsun.   Benzinli olsun turbo olsun diye tsi bakıyorsanız neden 1.2  :D

2012-13  1.3dizel astra mükemmel araç o paralara
golf 6da alınabilir 1.4tsi.
308 tam otomatik, dizel ,cam tavan vs full+fullde alınır üstede çok para kalır.
scirocco bile alırsınız 1.4tsi 2011
Söylediğim tür aralarıda boyasız kazasız değişensiz düşük km alınabilir o paraya.   

Bence yazık günah 1.2tsi ibizaya yada fabiaya 50kağıt vermek.. 
Seatta kararlıysanız 2-3yaş küçük leon alın 1.4 tsi?
Leon da guzel secenek aslinda, katiliyorum 👍

Ama mazda 3'e de bi bakın siz yine...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33