Uygulamalar ve Bilgi Paylaşımı > Otomobil Marka Şikayetleri
yeni vito
(1/2) > >>
azelka:
  30 yıldır  araç kullanıyorum yılda ortalama 50,000 km yapıyorum   yeni vito  8000 km de baskı balata sorunu yaşıyorum  22 gündür araç serviste yatıyor parça yok kulanıcı hatasıdır  denme ihtmali çok yüksek çok garip degilmi arkadaşlar

azelka:
sağol kardeşim sözde mercedes yıldız yeni vito falan filan hikaye
FO-Admin:
Geçmiş olsun. Teşhir aracını almadığınıza emin misiniz? Çünkü aynı olay bizimde başımıza geldi. Şirkete aldığımız sıfır aracın daha ilk günden birçok sıkıntılarla karşılaşınca, tanıdıklar vesilesiyle aracın teşhirde ve test sürüşüne çıkılan aracı bize verdiklerini öğrendik. Aracı iade edecektik ama bizimde baskı balata ve fren diski sorunlamız olmuştu, bunları koşulşuz değiştirdiler. Sıkıntılar giderilince iade etmekten vazgeçtik. Bence bu konu üzerinde durun.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap  30 yıldır  araç kullanıyorum yılda ortalama 50,000 km yapıyorum   yeni vito  8000 km de baskı balata sorunu yaşıyorum  22 gündür araç serviste yatıyor parça yok kulanıcı hatasıdır  denme ihtmali çok yüksek çok garip degilmi arkadaşlar

--- Alıntı sonu ---
FO-Admin:
Valla bana kalsa ben iade ederdim ama, satınalma müdürü gerek yok dedi, yeni araç için 2 ay beklemek gerekiyordu. Araç çok sık kullanıldığı için mecbur kalındı aslında.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapLinkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapGeçmiş olsun. Teşhir aracını almadığınıza emin misiniz? Çünkü aynı olay bizimde başımıza geldi. Şirkete aldığımız sıfır aracın daha ilk günden birçok sıkıntılarla karşılaşınca, tanıdıklar vesilesiyle aracın teşhirde ve test sürüşüne çıkılan aracı bize verdiklerini öğrendik. Aracı iade edecektik ama bizimde baskı balata ve fren diski sorunlamız olmuştu, bunları koşulşuz değiştirdiler. Sıkıntılar giderilince iade etmekten vazgeçtik. Bence bu konu üzerinde durun.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap  30 yıldır  araç kullanıyorum yılda ortalama 50,000 km yapıyorum   yeni vito  8000 km de baskı balata sorunu yaşıyorum  22 gündür araç serviste yatıyor parça yok kulanıcı hatasıdır  denme ihtmali çok yüksek çok garip degilmi arkadaşlar

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---
Abi niye vazgeçtiniz ki iadeden ben kullanmam öyle bi arabayı para vermişiz sonuçta

K00U cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

--- Alıntı sonu ---
burkiii:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap30 yıldır  araç kullanıyorum yılda ortalama 50,000 km yapıyorum   yeni vito  8000 km de baskı balata sorunu yaşıyorum  22 gündür araç serviste yatıyor parça yok kulanıcı hatasıdır  denme ihtmali çok yüksek çok garip degilmi arkadaşlar

--- Alıntı sonu ---
abi telefon numaranı verirmisin bendede aynı sorun var 6 aylık vito 12700 km de baskı balata yandı kullanıcı hatası diyolar araç 15.09.2015 tarihinden beri gülsoy anadolu şubede ilk başta 5900 tl dediler
sonra 5100 tl dediler
şimdi 3800 tl diyolar
parça almanyadan gelecek 2 veya 3 haftayı bulur diyolardı
bügün arıyolar parça var diyolar sürekli telefon görüşmesi yapıyorum. birleşirsek sesimiz daha iyi duyurulur. irtibata geçelim lütfen
Navigasyon
Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 

Tam sürüme git