Uygulamalar ve Bilgi Paylaşımı > Otomobillerin gizli özellikleri

Renault Kangoo otomatik kapı kilitleme özelliği nasıl aktif edilir?

(1/4) > >>

FO-Admin:
Sayın Renault Kangoo kullanıcıları;

Sizlerle Kangoo'nun belkide pek bilinmeyen bir özelliğini paylaşmak istiyorum. Bende bir dostumdan öğrendim. Sizlere de aktarmak istedim.

Bu özellik fabrika çıkışlı merkezi kilit sistemi olan tüm Kangoo'lar için geçerliymiş.

Nasıl aktif edilir? Ne işe yarar?

1. Kontak anahtarını yuvaya takıp sadece göstergeler çalıştırılır.
2. Göstergeler çalışırken kumanda kapı kilitleme tuşuna 5 saniye basılı tutulur.
3. Sinyal sesi duyulur.
4. Kontak kapatılı konuma alınır.
5. Anahtar yuvadan çıkarılmadan motor çalıştırılır.
6. Araç hızı 10km/h limitini geçince tüm kapılar otomatik olarak kilitlenir.
7. İptal etmek için aynı işlemi kumanda kilit açma tuşuna basarak yapın, iptal olacaktır.

Uğur Geçkin:
abi bilgilendirme  için teşekkürler zaten benim kullandığım 2011 kangoo da bu özellik varmış az önce denedim iptal ettim ve geri kurdum

FO-Admin:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yapabi bilgilendirme  için teşekkürler zaten benim kullandığım 2011 kangoo da bu özellik varmış az önce denedim iptal ettim ve geri kurdum

--- Alıntı sonu ---

Sayın Renault Kangoo kullanıcıları;

Sizlerle Kangoo'nun belkide pek bilinmeyen bir özelliğini paylaşmak istiyorum. Bende bir dostumdan öğrendim. Sizlere de aktarmak istedim.

Bu özellik fabrika çıkışlı merkezi kilit sistemi olan tüm Kangoo'lar için geçerliymiş.

Nasıl aktif edilir? Ne işe yarar?

1. Kontak anahtarını yuvaya takıp sadece göstergeler çalıştırılır.
2. Göstergeler çalışırken kumanda kapı kilitleme tuşuna 5 saniye basılı tutulur.
3. Sinyal sesi duyulur.
4. Kontak kapatılı konuma alınır.
5. Anahtar yuvadan çıkarılmadan motor çalıştırılır.
6. Araç hızı 10km/h limitini geçince tüm kapılar otomatik olarak kilitlenir.
7. İptal etmek için aynı işlemi kumanda kilit açma tuşuna basarak yapın, iptal olacaktır.

izmir42:
şunada açıklık getiriyim aynı anahtar bizim clioda var aynı şey bizim araba içinde geçerlidir.

FO-Admin:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yapşunada açıklık getiriyim aynı anahtar bizim clioda var aynı şey bizim araba içinde geçerlidir.

--- Alıntı sonu ---

Bilgi için teşekkürler Hüseyin.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 
Tam sürüme git