Uygulamalar ve Bilgi Paylaşımı > Otomobillerin gizli özellikleri
Vw Golf 7 Gizli Özellikler
(1/2) > >>
oguzhantsci:
Bu aralar yeni aracımla ilgili bilgi topluyorum.Bilginiz ve fikriniz olması için sizlerle paylaşmak istedim.Aşağıdaki maddeler kodlamayla araca uygulanabilir.Türkiye genelinde ortalama 10-15 dk süreyle bütün özellikler aktifleştiriliyor.Bu uygulama garantiyi bozmuyor ve maksimum 50 TL fiyatı var.Ayrıca bazılarını Doğuş Oto'da yapıyor.( Fiyat farklı)
·         Kontağın ilk açılışında ibrelerin sona vurup geri gelmesi
·         Kapıları uzaktan kumanda ile kilitlerken ve açarken uyarı sesi (Orjinal alarm olan araçlarda buzzerdan öter)(Alarm olmayan araçlarda korna hafif çalar)
·         Coming Home fonksiyonunun otomatik olması (Normalde bir kere selektör atılması gerekiyor)
·         Coming home ve leaving home fonksiyonlarının sis farından yanması
·         Katlanır aynasının altında aydınlatma olan araçlarda ayna katlandıktan sonrada ışıkların açık kalması
·         Ön Yol bilgisayarında araca ilave edilmesi gereken benzinin litre olarak gösterilmesi (Türkçe çeviride "ek yakıt" olarak yazıyor)
·         Gündüz sürüş farlarının teyp üzerinden kapatılıp açılabilmesi
·         Şerit değiştirirken verilen kısa sinyalin 3 kereden 4 kereye yükseltimi (Destekleyen Modüllerde)
·         Geriye takıldığında sağ aynanın aşağı inmesi
·         Klima paneli "Auto" konumundayken klimanın çalışma şiddetinin gösterimi
·         Far anahtarı "0" veya gündüz "Auto" konumundayken arka parklarında yanması
·         Sinyallerin amerikan park yanması
·         Virajlarda sislerin yanması
·         Araç kilitledikten sonra açık kalan cam varsa bunun yağmur yağınca otomatik kapanması (Highline Araçlarda)
izmir42:
Hani derlerya gırtlağa kadar dolu diye :D
Gençadam:
-Sinyallerin amerikan park yanması

Yeminle ayakta alkışladım :D ayrıca modül bağlamaya gerek yok golf işte kalite abi
oguzhantsci:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapOğuz süpersin pc başına geçince +1 geliyor

Sent from my iPad using Tapatalk

--- Alıntı sonu ---

Eyvallah abi Sağol :)
FO-Admin:
Destan gibi   :)

Asus Zenfone5 ile Tapatalk kullanarak gönderildi.

Navigasyon
Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 

Tam sürüme git