Bayi ve Servisler > Özel Servisler

Altan Honda - Honda Özel servis - Ankara

(1/6) > >>

FO-Admin:
Altan Honda
Honda ve Nissan öncelikli olarak her marka ve her model aracın bakım ve onarımı yapılmaktadır. Altan Honda aynı zamanda BRC Lpg dönüşümü ve sigorta acenteliği de yapmaktadır. Forumotomobil ekibinin Honda'ları Altan Honda servisinde ağır bakımları yapılmıştır.

Forumotomobil.com'u referens göstererek aşağıdaki kartvizitteki adrese gittiğinizde gereken indirim, ve gerekenden fazla ilgi ve alaka ile muhatap olacaksınız.

Altan Honda servisine gittiğinizde Altan Usta ile görüşün, forumotomobil.com sitesini referans gösterin. Yeterli olacaktır.

NOT : Forumotomobil.com Sticker'lı araçlara özel indirim. (Kaliteden kesinlikle taviz yok)
Maddi olarak forum yönetiminin bir çıkarı yoktur. Temiz ve kaliteli işçilik konusunda güvenimizi ve samimi karşılaması ile doğru orantılı olarak, siz değerli üyelerimize tavsiyemizdir.

Bakım veya onarım işlemine gitmeden önce arayıp FORUMOTOMOBİL sitesinden haberdar olduğunuzu söyleyiniz.

FO-Admin:
Firmanın Adresi

Altan Honda
Bağdat Caddesi
Atisan Sanayi Sitesi Girişi
1578. Cadde (36.Cadde) No:5
Ostim / Ankara
Tel : 0312 354 96 55 ve 56

Acil (Yolda kaldım Altan usta hattı) 0532 264 10 54

Y.E.P.:
Deneyimli personeli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan 10 numara bir servis... Araçlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz, ustaların hepside işinin ehli profesyonel çocuklar... Özellikle Kadir ve Tuncay ustaları tavsiye edebilirim...  :iyi:

FO-Admin:
Yolda kaldım Altan usta sloganı bana ait bu arada :-)

Exper H7E ile Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Y.E.P.:
Aracımın yağ bakımı yaklaştı.. Sanırım kış girmeden Altan Ustaya bir uğramam gerekecek...  :-2

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 
Tam sürüme git