Frenci Bayram Usta - 88 Oto Sanayi Sitesi - İvedik - Ankara

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Frenci Bayram Usta - 88 Oto Sanayi Sitesi - İvedik - Ankara

Arkadaşlar, aracınızdaki fren arızası ve bakımı için önerdiğimiz bir firmadır. Gittiğinizde Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap 'u referans gösterdiğinizde gereken ilgi Haydar ve Bayram usta tarafından gösterilecektir.

Frenci bayram usta (panoromik)

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Usta'nın adı Arap.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bu arap ustada kim ki...  :o  :hasta:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Adam işinin ehli...isim vermeyecem bazı ustalar balataları şöyle bir açıp "durumu iyi daha 20.000 km daha götürür" deyip kapatıyor, bi deneme sürüşü yap, araçla şöyle bir tur at.. nerdeeeeee... yağı ve filtreleri değiştirip 5.000 km gözünü kapatıp rahatlıkla gidebilirsin diyen zihniyet var... Allah cümlemizi böyle adamlardan korusun kardeşlerim...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Haydar usta test etmeden işleme girmedi zaten Emrah. Arıza tespitinde en önemli unsur.

Adam işinin ehli...isim vermeyecem bazı ustalar balataları şöyle bir açıp "durumu iyi daha 20.000 km daha götürür" deyip kapatıyor, bi deneme sürüşü yap, araçla şöyle bir tur at.. nerdeeeeee... yağı ve filtreleri değiştirip 5.000 km gözünü kapatıp rahatlıkla gidebilirsin diyen zihniyet var... Allah cümlemizi böyle adamlardan korusun kardeşlerim...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Adamlar işin uzmanı..bizzat başında bekliyorsun, ustaya yardım ediyorsun... direksiyona geç diyor, pompala bırak pombala bırak.. sertleştimi ? evet ustaaaa.. kaçın la kaçın  :yilan:  el freni çek bırak çek bırak. ...Colin mcrae bile bu kadar el freni çekip bırakmamıştır gardaaşum...  :D :D :D gözünün önünde tertemiz işini yapıyor adamlar..taksiciler sıraya giriyor millet akın akın geliyor...şaştım kaldım valla...

Çevrimdışı seror

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: serdar orman
  • Marka: honda civic
  • Model: 2005
  • Model Yılı: 2005
frenci bayram ustadan Allah razı olsun ben kırşehir den (kırşehir deki ustalar anlamadıkları, ellerine yüzlerine bulaştırdıkları için gelmiştim abs iptal ve sol fren iptal olarak) geldim onun yanına bana her konuda yardımcı oldu.yedek parçacı ile benim için pazarlık bile yaptı.hurdacılara benimle geldi parçayı orada deneyerek aldık. işçisi muharrem de oldukça yardımcı oldu Allah razı olsun hepsinden bende yaptıkları yardımlardan dolayı bayram ustaya ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.gerçekten tam ahilik anlayışına yakışan bir esnaflık anlayışları var.parasını alayımda gerisini boş diyen bir anlayış yok. sağolsunlar.kesinlikle tavsiye ederim.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Serdar bey, güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Yiğidi öldür, ama hakkını yeme diye boşuna dememiş atalarımız. Gerçekten 10 numara işçilikleri var. Sıkıntı sorun çıkaran bir tamirhane olsa, kapısında kimse olmazdı. Ama ben ne zaman gitsem Bayram ustaya, dükkanın önünde arabalar sırada bekliyorlar. Maşallah!  :nazar:

frenci bayram ustadan Allah razı olsun ben kırşehir den (kırşehir deki ustalar anlamadıkları, ellerine yüzlerine bulaştırdıkları için gelmiştim abs iptal ve sol fren iptal olarak) geldim onun yanına bana her konuda yardımcı oldu.yedek parçacı ile benim için pazarlık bile yaptı.hurdacılara benimle geldi parçayı orada deneyerek aldık. işçisi muharrem de oldukça yardımcı oldu Allah razı olsun hepsinden bende yaptıkları yardımlardan dolayı bayram ustaya ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.gerçekten tam ahilik anlayışına yakışan bir esnaflık anlayışları var.parasını alayımda gerisini boş diyen bir anlayış yok. sağolsunlar.kesinlikle tavsiye ederim.

Çevrimdışı seror

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: serdar orman
  • Marka: honda civic
  • Model: 2005
  • Model Yılı: 2005
Serdar bey, güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Yiğidi öldür, ama hakkını yeme diye boşuna dememiş atalarımız. Gerçekten 10 numara işçilikleri var. Sıkıntı sorun çıkaran bir tamirhane olsa, kapısında kimse olmazdı. Ama ben ne zaman gitsem Bayram ustaya, dükkanın önünde arabalar sırada bekliyorlar. Maşallah!  :nazar:

frenci bayram ustadan Allah razı olsun ben kırşehir den (kırşehir deki ustalar anlamadıkları, ellerine yüzlerine bulaştırdıkları için gelmiştim abs iptal ve sol fren iptal olarak) geldim onun yanına bana her konuda yardımcı oldu.yedek parçacı ile benim için pazarlık bile yaptı.hurdacılara benimle geldi parçayı orada deneyerek aldık. işçisi muharrem de oldukça yardımcı oldu Allah razı olsun hepsinden bende yaptıkları yardımlardan dolayı bayram ustaya ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.gerçekten tam ahilik anlayışına yakışan bir esnaflık anlayışları var.parasını alayımda gerisini boş diyen bir anlayış yok. sağolsunlar.kesinlikle tavsiye ederim. maşallah.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Frenci Bayram ustaya gidecek olanlar dikkat, kış mevsimi ve tatil dönüşü bakımları sebebiyle yoğunluk varmış. Gitmeden önce mutlaka telefon edin.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Randevu vermiyor ama, duruma göre sana öğlenden sonra gel, yada yarın gel gibi öneride bulunuyor kardeş. Çünkü orası bildiğin gibi değil çok aşırı kalabalık oluyor.

Randevu mu veriyorlar abi
Frenci Bayram ustaya gidecek olanlar dikkat, kış mevsimi ve tatil dönüşü bakımları sebebiyle yoğunluk varmış. Gitmeden önce mutlaka telefon edin.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
2 hafta sonra kısmet olursa Frenci Bayram usta'ya Honda Civic götüreceğiz ;)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33