Uygulamalar ve Bilgi Paylaşımı > Özgür modifiye, Bireysel uygulama örnekleri
Amerikan Park Modülü Montajı
(1/7) > >>
Gençadam:
Evet kargom bugün geldi bende montajını yaptım ilk olarak.
Modülün montaj şemasında mavi kablo bağlanacak diyiyo ama ben bağladım çalışmadı siyahı sıyırdığımız yere bağlayıp bantlıyoruz

Ardından sinyal kablomuza kesip kırmızı ve maviyi bağlıyoruz fotoğraftanda anlaşılacağı gibi ardından parkları açtığımız zaman modülümüz devrede  :iyi:

Uygulama fotoğrafları hava biraz kararınca gelecektir  :-4
FO-Admin:
Konu sabitlenmiştir. Fotoğrafları tinypic.com sitesine yüklemeyi unutma. bu arada sanada +10 puan ve üyelik rütben Creative Member olarak yükseltilmiştir. Hayırlı olsun.
Gençadam:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapKonu sabitlenmiştir. Fotoğrafları tinypic.com sitesine yüklemeyi unutma. bu arada sanada +10 puan ve üyelik rütben Creative Member olarak yükseltilmiştir. Hayırlı olsun.

--- Alıntı sonu ---

Abi çok teşekkür ederim elimden geldiğince  yardımcı olmaya çalışıyorum

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FO-Admin:
Sonucu bekliyoruz :) Şimdiden ellerine sağlık

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapLinkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapKonu sabitlenmiştir. Fotoğrafları tinypic.com sitesine yüklemeyi unutma. bu arada sanada +10 puan ve üyelik rütben Creative Member olarak yükseltilmiştir. Hayırlı olsun.

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---
Gençadam:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapSonucu bekliyoruz :) Şimdiden ellerine sağlık

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapLinkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapKonu sabitlenmiştir. Fotoğrafları tinypic.com sitesine yüklemeyi unutma. bu arada sanada +10 puan ve üyelik rütben Creative Member olarak yükseltilmiştir. Hayırlı olsun.

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

Sonuç hafta sonu gelecek abi aldığım 3lü bakım seti incelemesiyle birlikte  :tamam:
Navigasyon
Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 

Tam sürüme git