Ressama kapı eşik uygulaması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Arkadaslar aracın eşikleri inip binerken çizilmisti.bunun önüne gecmek icin internetten arastirma yaptim ve kargo dahil 50 TL ye bu ürünü aldım. Uygulama fotolari sizlerle

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
Eline sağlık abi.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
10 numara 5 yıldız. Citroen C4 Picasso kendine geldi. Once detaylı temizlik, sonra lastikler, şimdi de eşiklik. Durmak yok, detaylara devam :) koltuklarda elektronik dürtme vardı demi? :D hani en full olanı ya oda vardır kesin :D

Eşiklerin hayırlı olsun. Üzerinde yazı olmayanlar daha ucuz ama ben bu işin menbaanı bildiğim için 50 TL gerçekten çok. Bende aldım bunlardan. Toplasan maliyeti 5 lira bile değil. Ama öyle bir kar ediyorlar ki inanılmaz. Suların hakkı 100% kar olsa 10TL. Ama 50 ye satıyorlar. Ne yapalım? Almayalım mı? İster al ister alma adam bu rakama satıyor. İşine gelirse. Neyse yine öfkelendim. Hayırlı olsun, ayağında paralansın :)

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
10 numara 5 yıldız. Citroen C4 Picasso kendine geldi. Once detaylı temizlik, sonra lastikler, şimdi de eşiklik. Durmak yok, detaylara devam :) koltuklarda elektronik dürtme vardı demi? :D hani en full olanı ya oda vardır kesin :D

Eşiklerin hayırlı olsun. Üzerinde yazı olmayanlar daha ucuz ama ben bu işin menbaanı bildiğim için 50 TL gerçekten çok. Bende aldım bunlardan. Toplasan maliyeti 5 lira bile değil. Ama öyle bir kar ediyorlar ki inanılmaz. Suların hakkı 100% kar olsa 10TL. Ama 50 ye satıyorlar. Ne yapalım? Almayalım mı? İster al ister alma adam bu rakama satıyor. İşine gelirse. Neyse yine öfkelendim. Hayırlı olsun, ayağında paralansın :)

^^^^^^^^^^^^^^^^^
Tesekkurler abisi. buyuk ustamız ne demisti.sermayesi bi boya bi firça. Gel bana sor o boyayi firçayi. Cam kumanda panelinde tutukluk var 650 TL yan sanayi fiyatı. Korkudan camı açıp kapayamiyorum.hata mı ettim ne kara kara düsünmeye basladim.sanirim hondayı mumla arayacam .

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Karamsar olma canım. Akıllı araba gerçekten iş değil. Akıllı olacaksa Alman malı olacak. Gerisi taklit. Niye duymuyoruz Audi'nin camları tutukluk yapıyor diye? Diyeceğim şu, alınca güzel ama derdi bitmiyor. Bende hız sabitleyici butonlarından sıkıntı çektim. Tamirine 200 lira istediler. Açtım kendim yaptım. Bi halt yok. Butonların altına toz girmiş, sıcak-soğuk nem yapmış temassızlık var. Alkolle sildim topladım mis gibi oldu. Bana maliyeti ne oldu? 5-10 damla alkol, 30dk zaman :) 200 liralık tamiri yok yani. Milletimiz aç gözlü.

^^^^^^^^^^^^^^^^^
Tesekkurler abisi. buyuk ustamız ne demisti.sermayesi bi boya bi firça. Gel bana sor o boyayi firçayi. Cam kumanda panelinde tutukluk var 650 TL yan sanayi fiyatı. Korkudan camı açıp kapayamiyorum.hata mı ettim ne kara kara düsünmeye basladim.sanirim hondayı mumla arayacam .

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33