Bilgisayar Yazılım Donanım Sorunlarınızı Çözelim .

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OttomanTR

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +8/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sergen
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bende Panda Antivirus Pro var. 65 TL fiyatı. Çokta güzel bir yazılım. Lisanslı kullanmakta yarar var. Dediğin gibi ücretsiz sürümlerde birçok parçası çalışmıyor. O da güvenlik sağlamıyor. Ben panda'yı tavsiye ederim ama pc yi yoran bir yazılım. çok aktif çalışıyor. Yıllık lisans bugün 65 TL. nettende satınalabiliyorsunuz kredi kartı ile. o zaman daha ucuza geliyor.

1 Yıl Free Lisans Veren Antivirus Olarak Avast Var Ben Onu Kullanıyorum PC de 30 tane oyun yükle birsürü program artı c ile d tıkıbasa dolu . Ne bi donma ne bi kasma var oyun açıkken nette bile takılırım . Yani avastı antivirus olarak tavsiye ederim . Benim size vereceklerim ise antivirus değil bilgisayar bakım programı . Antivirusler bilgisayardaki çöp dosyalardan oluşur ve daha solucanken yayılmaya başlar . Her tarafa yayılır ve daha sonra güçlenirler çıkarması ile illettir . Ama size vereceğim programla her 2 günde bir bilgisayarı kapatmadan önce tarama tuşuna basıp taratırsınız zaten tarama bitince otomatik pc yi kapama seceneği var . Yani tararken basında bekleme gibi bi derdiniz yok . O iyice tarayıp pcnin neresinde çöp gereksiz şeyyler varsa siler atar . Sizin ulaşamayacağnıız yerlere ulaşır .

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Ccleaner kullanıyorum bende. En basiti. Boş şişkinliği temizleyip atıyor. Ücretli versiyonuda var ama, ben free version kullanıyorum. Bende tavsiye ederim. Her akşam çalıştırırım zaten 30 saniyede bitiriyor işlemi.

Bende Panda Antivirus Pro var. 65 TL fiyatı. Çokta güzel bir yazılım. Lisanslı kullanmakta yarar var. Dediğin gibi ücretsiz sürümlerde birçok parçası çalışmıyor. O da güvenlik sağlamıyor. Ben panda'yı tavsiye ederim ama pc yi yoran bir yazılım. çok aktif çalışıyor. Yıllık lisans bugün 65 TL. nettende satınalabiliyorsunuz kredi kartı ile. o zaman daha ucuza geliyor.

1 Yıl Free Lisans Veren Antivirus Olarak Avast Var Ben Onu Kullanıyorum PC de 30 tane oyun yükle birsürü program artı c ile d tıkıbasa dolu . Ne bi donma ne bi kasma var oyun açıkken nette bile takılırım . Yani avastı antivirus olarak tavsiye ederim . Benim size vereceklerim ise antivirus değil bilgisayar bakım programı . Antivirusler bilgisayardaki çöp dosyalardan oluşur ve daha solucanken yayılmaya başlar . Her tarafa yayılır ve daha sonra güçlenirler çıkarması ile illettir . Ama size vereceğim programla her 2 günde bir bilgisayarı kapatmadan önce tarama tuşuna basıp taratırsınız zaten tarama bitince otomatik pc yi kapama seceneği var . Yani tararken basında bekleme gibi bi derdiniz yok . O iyice tarayıp pcnin neresinde çöp gereksiz şeyyler varsa siler atar . Sizin ulaşamayacağnıız yerlere ulaşır .

Çevrimdışı OttomanTR

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +8/-0
  • Forum Otomobil
CCLeaner Derinlemesine temizlemiyor :) Advanced system care 6.2 Pro  Tavsiye ederim herkese . Bende lisanslısı var . Ama ücretsiz :) Korsan kullanıyorum . Türk malı olsa alırdım parayla ama dış ülkenin malını almam :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı OttomanTR

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +8/-0
  • Forum Otomobil
Advanced system care 6.2 Pro nasıl bir program?

Süppperr Ötesi ;) SS Atıyım İsterseniz Şuan Tarıyor Pcyi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Yükle bakalım nasılmış? En azından fotoğrafını görelim.

Advanced system care 6.2 Pro nasıl bir program?

Süppperr Ötesi ;) SS Atıyım İsterseniz Şuan Tarıyor Pcyi

Çevrimdışı OttomanTR

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +8/-0
  • Forum Otomobil

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Toprağam Sergen, ilgine teşekkürler ama bu dediklerini uyguladığım halde sorun çözülmedi... hatta o autorun killeri açmıyor bile...hata veriyor... bişeyler yükledim flasha,bugün oran sitesine gidecem işim var, yarın akşam bakarım artık..çok sağolun...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
bilgisayarı görmeden, yada bağlanmadan birşey söyleyemiyorum emrah. umarım kendi bulduğun dosyalar işe yarar. yorum yapmayı unutma

Toprağam Sergen, ilgine teşekkürler ama bu dediklerini uyguladığım halde sorun çözülmedi... hatta o autorun killeri açmıyor bile...hata veriyor... bişeyler yükledim flasha,bugün oran sitesine gidecem işim var, yarın akşam bakarım artık..çok sağolun...

Çevrimdışı OttomanTR

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +8/-0
  • Forum Otomobil

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
benim de her zaman kullandığım en amatörce çözüm  :D (Yanlış anlama Sergen bende bilgisayarcıyım)
Soda Sanayii'de staj yaptıktan sonra bu lafı söyleyemez oldum... 7-8 yıldır formatlanmayan bilgisayarlar yeni formatlanmış bilgisayarları sollayıp geçer...
Gerçekten işi profesyonelce yapmak çok farklı birşey.. 1 Tane bilgisayar için Mühendis Teknisyen ve ben sabahı sabah ettik eninde sonunda temizledik... Ama gerçek anlamda artık derman kalmamıştı bizde... her birimiz farklı bilgisayarlarda farklı yollar üzerinden araştırmalar yapıyoruz... Eninde sonunda çözdük. Ama artık eski hevesim kalmadı ne yalan söyleyeyim... 5-6 ayda anca format atıyorum kendi bilgisayarıma... Eskiden her ay atardım...

Abi bi format at kurtul o zaman .

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Ne yaptın Emrah? Çözüldü mü? Sildin mi bakterileri  :dalgaci:

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Kardeşim maalesef öyle bi virüs dadanmışki, Avira virüs programını kurmaya çalıştım...programı kuruyor ama exe dosyası çalışmıyor..bilgisayarı yteniden başlatınca otomatik çalışması lazım ya, yok çalışmıyor..virüs engelliyor çalışmasını ... güvenli kipte açayım dedim tam güvenli kipe geçecekken bilgisayar resetliyor... sanırım en güzeli format atmak... hafta sonu güzel bi format atayımda kurtulayım  :kızgınım:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33