Üyelik Sözleşmesi

..::Kurallar::..
1. Forumumuza üye olduktan sonra hemen mesaj yazmaya ve paylaşıma başlayabilirsiniz.
2. Forumumuz da siyasi içerikli mesajlar yazılması yasaktır. Lütfen bu kurala uymaya özen gösteriniz.
3. Forumda kişi yada kişilere hakaret etmek, bir gruba,ırka,siyasi veya dini bir zümreye hakaret yasaktır. Her türlü hakaret içeren mesaj mod. ve admin tarafından kaldırılıp, hakaret içerikli mesajı yazan üye hakkında yönetim grubunun verdiği ceza (uzaklaştırma veya engelleme) uygulamaya konulur.
4. Bir bilgiyi paylaşırken, eğer alıntı yaparak bilgi paylaşıyorsanız fikir sahibinden izin alınmalıdır. Fikir sahibinden izin alındıktan sonra kaynak belirterek bilgi paylaşımı yapılır, veya fikir sahibinin kendisinden paylaşımda bulunması rica edilebilir.
5. Forumda genel ahlak kurallarına aykırı fotoğraf,makale ve bilgi paylaşımı yasaktır.
6. Yazılan mesajlardan mesajı yazan üye sorumludur. Edep kurallarına aykırı ve çalıntı bilgi yayınlamak kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Yönetim tarafından fark edilemeyeceğini düşünerek mesaj yazmalısınız.
7. Görsel kirliliğin engellenmesi ve konuların daha anlaşılır bir dille okunabilmesi için, imla kurallarına dikkat edilmesi ve gereksiz büyük puntolar kullanılmamalıdır.
8. Konu başlıklarına yazacağınız her mesaj, konu ile ilgili olmalıdır. Konunun dağılmaması ve forumun asıl amacı olan bilgi paylaşımına katkıda bulunmak için özenli davranılmalıdır.
9. Eğer forumda yaptığınız paylaşımlar, patentli, fikir hakkı kanunlarla güvence altına alınmış ise, bu bilgileri paylaşmadan önce fikir sahibinin yazılı iznini alınız.
10. Forumlar bilgi paylaşımı içindir, bu sebeple bu forumda bulunan bilgileri başka mecralarda kaynak göstererek veya fikir sahibinden izin alarak paylaşmanızda hiçbir engel yoktur.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktivasyon Emailleri Hakkında Hatırlatma :
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktivasyon mailleri zaman zaman Gelen kutusu (inbox) yerine şu klasörlerede gelebilmektedir.

- Önemsiz Eposta
- Spam
- Junk

Lütfen kayıt işleminden sonra bu klasörleride kontrol edin.

Üyelik ve Aktivasyon problemleri için ana sayfada Yardım Konuları bölümüne göz atmanızda fayda var.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyali mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır.
Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler göndermeyeceğinizi kabul ediyorsunuz.
Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir.

Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz.
Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında 3. şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir 'hack' olayı sonucunda bu bilgiler 3. şahıslara dağılırsa bundan webmaster, moderatör ya da adminleri sorumlu tutamazsınız.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir.
E-mail adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yollamak için).
Bilgi Sebili


Kiev Kiralık Ev
Kyani Sağlık Ürünleri, Kyani Nedir ?

Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr