BBC Haberden Sigarayı Bırakmak İsteyenlere..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Kullandığım elektronik sigaranın kartuşunun fotoğrafı aşağıda. Pek araştırmadım alırken.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
sigaradan daha zararlı olmaz sadece demin de belirttiğim gibi deriniz nikotini çok çabuk emeer bu nedenle elinize değdirmamanizi tavsiye ederim zaman zaman ben de yaşarım bir şey olmuyor ama önlem almak her zaman iyidir.
Cartomizer , kartuş veya clearomizer mı kullanıyorsunuz? nden bu kadar akıtma olduğunu anlamak için soruyorum.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
hahahhahaah zurna.mp3 yüklü geliyor içinde :D :D sen sonra değiştirebiliyorsun  :siritan: :siritan: :siritan: :siritan:

owww abi pek afilliymiş usb den şarkı filan mı yükleniyo buna :) :)  :siritan: :siritan:

Çevrimdışı OvaleTurkiye

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
    • Ovale Elektronik Sigara
  • Ad Soyad: Aysu Güler
  • Marka: Toyota
  • Model: RAV4
  • Model Yılı: 1998
Kullandığım elektronik sigaranın kartuşunun fotoğrafı aşağıda. Pek araştırmadım alırken.

sigaradan daha zararlı olmaz sadece demin de belirttiğim gibi deriniz nikotini çok çabuk emeer bu nedenle elinize değdirmamanizi tavsiye ederim zaman zaman ben de yaşarım bir şey olmuyor ama önlem almak her zaman iyidir.
Cartomizer , kartuş veya clearomizer mı kullanıyorsunuz? nden bu kadar akıtma olduğunu anlamak için soruyorum.

Cartomizer sistemler çok akıtmaz ama bu biraz kullandığınız likitin yoğunluğu ile de alakalı olabilir...Dolumları biraz zor gibi gözükse de iğne uçlu dolum şişesi veya damlalıkla işiniz daha kolay olabilir..Açıkçası tercihim daha çok kartuşlu sistemler bunun nedeni hem kullanım kolaylığı hem de sağlık açısından daha mantıklı geliyor olmaları..Bunlara örnek verecek olursam resimdeki elips elektronik sigara; beyaz olan kısım kartuşu ve bu kartuşa likit doldurup kullanıyorsunuz, ortadaki küçük siyah parçada buharlaştıcı sistemi oluyor.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Bu cihaz daha farklı sanırım. O beyaz bölüm kullan at şeklindemi? yoksa tekrar dolum yapılabiliyor mu?

Cartomizer sistemler çok akıtmaz ama bu biraz kullandığınız likitin yoğunluğu ile de alakalı olabilir...Dolumları biraz zor gibi gözükse de iğne uçlu dolum şişesi veya damlalıkla işiniz daha kolay olabilir..Açıkçası tercihim daha çok kartuşlu sistemler bunun nedeni hem kullanım kolaylığı hem de sağlık açısından daha mantıklı geliyor olmaları..Bunlara örnek verecek olursam resimdeki elips elektronik sigara; beyaz olan kısım kartuşu ve bu kartuşa likit doldurup kullanıyorsunuz, ortadaki küçük siyah parçada buharlaştıcı sistemi oluyor.

Çevrimdışı OvaleTurkiye

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Bu sistemler daha önceden yaşanılan likit sızıntısını önlemek amaçlı geliştirilmiş modeller ve kartuşlu sistemler olarak adlandırılıyorlar...elips modeli İtalyan tasarımı olan oval yapılı bir model o nedenle şekil yani görünüş itibari ile de çok farklıdır..Kartuşlar kullan attan ziyade temizlenebilir özelliktedir yani ılık su altında yıkayıp tekrar kullanabilirsiniz. Kartuş buharlaştırıcı denilen küçük silindirin üstüne monte edilip onun üstüne de ağızlığı kapatıyorsunuz ve sizdeki model deki gibi led düğmesine basarak nefes çekiyorsunuz....

Sizin kullandığınız pil /batarya ego t 650 mah'lık standart modellerden elips veya elips c 350 mah kapasitesi ve şöyle bir farkı vardır ki o da şarja takılı iken bile kullanabiliyor olmanızdır. Standart ego tip pillerde böyle bir özellik mevcut değilrildir.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Şarja takılıyken kullanılabiliyor olması harika bir özellik. Zaten pc başında kullanıyorum genellikle. Bu şekilde kullananların çok işine yarayacağı kesin. 350mah olması mobil kullanımda bataryanın erken bitmesi anlamına gelmez mi? Bunun yedek betaryasıda mevcuttur sanırım öyle değil mi?

Bu sistemler daha önceden yaşanılan likit sızıntısını önlemek amaçlı geliştirilmiş modeller ve kartuşlu sistemler olarak adlandırılıyorlar...elips modeli İtalyan tasarımı olan oval yapılı bir model o nedenle şekil yani görünüş itibari ile de çok farklıdır..Kartuşlar kullan attan ziyade temizlenebilir özelliktedir yani ılık su altında yıkayıp tekrar kullanabilirsiniz. Kartuş buharlaştırıcı denilen küçük silindirin üstüne monte edilip onun üstüne de ağızlığı kapatıyorsunuz ve sizdeki model deki gibi led düğmesine basarak nefes çekiyorsunuz....

Sizin kullandığınız pil /batarya ego t 650 mah'lık standart modellerden elips veya elips c 350 mah kapasitesi ve şöyle bir farkı vardır ki o da şarja takılı iken bile kullanabiliyor olmanızdır. Standart ego tip pillerde böyle bir özellik mevcut değilrildir.

Çevrimdışı OvaleTurkiye

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Şarja takılıyken kullanılabiliyor olması harika bir özellik. Zaten pc başında kullanıyorum genellikle. Bu şekilde kullananların çok işine yarayacağı kesin. 350mah olması mobil kullanımda bataryanın erken bitmesi anlamına gelmez mi? Bunun yedek betaryasıda mevcuttur sanırım öyle değil mi?

[/quote

Bu modeller kit halinde çiftli satılıyor yani kitin içinden  iki adet elektronik sigara çıkıyor ki bunun nedeni biri şarjda iken diğerini aktif duruma geçirebilirsiniz. İsterseniz şarjdayken kullanabilirsiniz ...

Çevrimdışı OvaleTurkiye

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Bu arada belirtmeliyim ki ; 20 yılık sigara kullanıcısı olarak bir çok kez sigarayı bırakmayı denedim ve her biri başarısızlıkla sonuçlandı..Az zarar verir diye sarma sigara içtim ama artık vücudum o kadar zarar görmüş ki çeşitli rahatsızlıklarla karşılaştım..Benim yanımda çocuklarıma da zararı dokunan sigaradan kurtulmak için elektronik sigarayı denemeğe karar verdim. Açıkçası ilk tecrübem kötüydü ve bu da olmadı demiştim ..sonrasında şans eseri az evvel bahsettiğim elips modelini kullandım ve çok beğendim ve hemen satın aldım. O günden sonrada sigara içmedim. Geçen süre zarfında cihazları çok başarılı bulduğum için devamlı arkadaşlarım aileme bahsetmeğe başaldım sonra bir gün satın aldığım firmaya iş teklif ettim ve şans eseri mesleğim olmaya başladı...Şuan Yabancı bir firmanın Türkiye forumlarındaki resmi temsilcisi olarak bulunuyorum ve hem tecrübelerimi hem genel bilgi ve araştırmaları paylaşıyorum..Şunu da belirtmeliyim ki ;sigarayı bıraktığım gibi elektronik sigarayı da kullanmaz oldum ama arada keyif olsun diye hala masamda yaşıyorlar..Kendim faydasını gördüğüm gibi çevremdeki bir çok kişide faydalandı, umarım bu bilgiler bir çok kişiye ışık olur ve havadan başka bir şey teneffüs etmeyiz. Müsaade ederseniz bu bilgileri  Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap ailesi ile de paylaşmak isterim.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Aysu hanım benimde denemediğim yol kalmadı desem pekte yalan olmaz gibi. Akapunktur hariç bırakma yöntemleri aradım durdum. Pastiller, haplar, yarım iç yarısını sonra iç, elektronik sigara, akşam 18.00 den sonra içmeme, sakız, sarma, ince sigara... kısacası kolay olarak denenebilecek birçok şeyi denedim. Bugün sigarayı ağzıma sürmediğim 4. gün. Tekrar deniyorum ve yine pastil ile! Elektronik sigaramda yanımda fakat onu pek kullanmadım. Şu anda rahat hissediyorum. Umarım bende sizin gibi bırakırım. Bu ürünü madem siz pazarlıyorsunuz, çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgileri paylaşırsanız arkadaşlarımızında bilgisi olur. Teşekkürler.

Bu arada belirtmeliyim ki ; 20 yılık sigara kullanıcısı olarak bir çok kez sigarayı bırakmayı denedim ve her biri başarısızlıkla sonuçlandı..Az zarar verir diye sarma sigara içtim ama artık vücudum o kadar zarar görmüş ki çeşitli rahatsızlıklarla karşılaştım..Benim yanımda çocuklarıma da zararı dokunan sigaradan kurtulmak için elektronik sigarayı denemeğe karar verdim. Açıkçası ilk tecrübem kötüydü ve bu da olmadı demiştim ..sonrasında şans eseri az evvel bahsettiğim elips modelini kullandım ve çok beğendim ve hemen satın aldım. O günden sonrada sigara içmedim. Geçen süre zarfında cihazları çok başarılı bulduğum için devamlı arkadaşlarım aileme bahsetmeğe başaldım sonra bir gün satın aldığım firmaya iş teklif ettim ve şans eseri mesleğim olmaya başladı...Şuan Yabancı bir firmanın Türkiye forumlarındaki resmi temsilcisi olarak bulunuyorum ve hem tecrübelerimi hem genel bilgi ve araştırmaları paylaşıyorum..Şunu da belirtmeliyim ki ;sigarayı bıraktığım gibi elektronik sigarayı da kullanmaz oldum ama arada keyif olsun diye hala masamda yaşıyorlar..Kendim faydasını gördüğüm gibi çevremdeki bir çok kişide faydalandı, umarım bu bilgiler bir çok kişiye ışık olur ve havadan başka bir şey teneffüs etmeyiz. Müsaade ederseniz bu bilgileri  Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap ailesi ile de paylaşmak isterim.

Çevrimdışı OvaleTurkiye

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Umarım en kısa zamanda siz de bırakabilirsiniz...Memnuniyet le buna pazarlama değilde bilgilendirme diyelim...İzniniz ile elektronik sigara ile ilgili bir başlık açayım ve burada nasıl ne şekilde kullanıması gerektiği hakkında bilgi vereyim modellerden de elbetteki bahsederiz ama önce ne oldukları ve nasıl kullanıldıklarına bakmata fayda var diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Aysu hanım Forumumuza hoşgeldiniz..benimde Annem ve babam yıllardır sigara içerler, bir türlü bıraktıramadım..sürekli ellerinde, bu elektronik sigara bırakmaya yardımcı olurmu?

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
5. Gün!

Aysu hanım Forumumuza hoşgeldiniz..benimde Annem ve babam yıllardır sigara içerler, bir türlü bıraktıramadım..sürekli ellerinde, bu elektronik sigara bırakmaya yardımcı olurmu?
abi kişi bırakmak istiyorsa faydası buyuk olur

Çevrimdışı OvaleTurkiye

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

Günaydın Sayın Y.E.P,teşekkür ederim hoş bulduk. Elektronik sigara sigarayı bırakmak isteyenlere gerçekten faydası olan cihazlardır..Daha önce bahsettiğim gibi hem yakın çevremde hem kendim, hemde mesleğim icabı elektronik sigara ile sigarayı bırakan binlerce insan ile tanıştım. Benim gibi bu cihazlara hayran olan bir çok kişi var...Önemli olan doğru ve kaliteli modeli bulup kullanabilmek..İlk kez kullanacak kşilere genelde az parçalı modelleri ödeririz ki montaj çok daha kolay olsun....Şayet ebeveynleriniz manuel istemiyorum "sigara gibi tutacağım bir ürün istiyorum" diyorlarsa emini modelini, ama çok sigara içiyorlarsa da elips veya eGo T modelleri uygun olacaktır. Ovaleturkey sitesini ziyaret edip canlı destek hattımızdan da bilgi almanız mümkündür.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Emrah (YEP) bak doğumgününü, anneler gününü, babalar gününü bekleme! Hediye edilebilecek çok güzel ve faydalı birşey! :) Ben kullanıyorum

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33