Teşekkür ve tebrik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +62/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Ahmet Algök
  • Marka: Scenic
  • Model: Dinamiqe
  • Model Yılı: 2005
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
arkadaşlar herkese Selamınaleykum. yaklaşık 2 aydır sitenizde üyeyim, araçlardan hiç anlamam işten güçten fırsat buldukça siteye girip kimler ne yapmış diye bakınıyorum ve gerçekten hepiniz çok güzel şeyler yapıyorsunuz. kimisi motordan kimisi elektrikten kimisi kaportadan bilgiler veriyor. öncelikle bu sitenin kuruluşunda emeği geçen arkadaşlara teşekkür ve tebrik ediyorum.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Gökhan bey güzel mesajınız için teşekkürler..Biz burda bir aileyiz, sizleride ailemizden bir parça olarak görüyoruz...Her türlü konuda yardımlaşmaya hazırız, dilediğiniz zaman bize danışabilirsiniz..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Sevgili Gökhan, bu övgülere mazhar olmak gerçekten çok güzel. Bu demek oluyor ki bu ailenin her ferdi, burayı ziyaret eden insanlara faydalı oluyor. Yasin ve Emrah kardeşleriminde söylediği gibi, bizler bir aileyiz. Ve otomobiller, otomobillerin arızaları, insanlara ulaşmak onlarla değerli sohbetler etmek için birer vesile.

Bu güzel yorumunuzla bizleri çok sevindirdiniz. Çok teşekkürler.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
arkadaşlar herkese Selamınaleykum. yaklaşık 2 aydır sitenizde üyeyim, araçlardan hiç anlamam işten güçten fırsat buldukça siteye girip kimler ne yapmış diye bakınıyorum ve gerçekten hepiniz çok güzel şeyler yapıyorsunuz. kimisi motordan kimisi elektrikten kimisi kaportadan bilgiler veriyor. öncelikle bu sitenin kuruluşunda emeği geçen arkadaşlara teşekkür ve tebrik ediyorum.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33