Black Panther Movie

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Fantastik çok güzel bir film. Başrol oyuncusu Chadwick Boseman. Filmdeki performansı bence güzel. Bilim kurgu ve fantastik karışımı, ayrıca filmin konusu da çok güzel. IMDB 7,9/10 puan benim puanım ise 9/10 puan. Film hakkında fazla birşey anlatmak istemiyorum çünkü yazacağım herşey spoiler olacak. Bu nedenle keyifli seyirler dilerim.

İşte Fragman.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=vmi5h975qcr2o6olesue7ospr9"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=vmi5h975qcr2o6olesue7ospr9"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
filmin ilk 5 dakikasını izleyip sıkılıp kapattım.. biraz saçma bir giriş yapmışlar.zenci esas oğlanın daha karizmatik bir şekilde mesela bir suçluyu avlayarak filme girmesi daha iyi olurdu.. bu konuda Batman filmini tek geçerim. Parliement sinema club te star tv de izlediğimde bayılmıştım. ne günlerdi beee

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Filmde öyle saçmalıklar var. Sana hak veriyorum. Hele bir sahnede elin davarı gelim, tahtı, tacı elinden aldığı sahnede çok saçma. Ama genel olarak film iyi. Bence kaldığın yerden izle :)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
filmin ilk 5 dakikasını izleyip sıkılıp kapattım.. biraz saçma bir giriş yapmışlar.zenci esas oğlanın daha karizmatik bir şekilde mesela bir suçluyu avlayarak filme girmesi daha iyi olurdu.. bu konuda Batman filmini tek geçerim. Parliement sinema club te star tv de izlediğimde bayılmıştım. ne günlerdi beee

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33