Tomb Raider 2018

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Lara Croft karakterini bu sefer Alicia Vikander canlandırıyor. Açık söylemek gerekirse, film aslında konu olarak çok ama çok güzel. Fakat itiraf etmeliyim ki bazı noktalardaki mantık hataları filmin birkaç dakikasında filmden soğutuyor ama geneline bakacak olursak aksiyon ve eğlencenin dibine vurmuş. Kesinlikle izlenebilir bir film IMDB'den 6,4/10 puan alan film için benim puanım 7/10. Filmde fantastik bir olgunun peşinden gidiliyor. Fakat bekledikleri şey bambaşka bir sonuçla bitiyor. Belkide filmin bu kadar ilgi görmesinin ve can alıcı özelliğinin de bu olması olabilir. Tavsiye ederim.

İşte fragman

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=aaff039cadbc118a2ea127c13e817c93"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=aaff039cadbc118a2ea127c13e817c93"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
tomb raider dedin beni yıllar öncesine götürdün.acayip özledim şu aşağıdaki sahne gözümde canlandı.. eve gidip seriyi oynamaya başlayacam o derece özlemişim  :-*

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Klasik atari salonlarından varmı hala? Bulsakta gitsek :D

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
tomb raider dedin beni yıllar öncesine götürdün.acayip özledim şu aşağıdaki sahne gözümde canlandı.. eve gidip seriyi oynamaya başlayacam o derece özlemişim  :-*

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
bu atari salonu değil. pc de oynardık. atari salonuna gelince kızılayda fantasyland hala duruyor. kollu atari makinasında da çağa ayak uydurmuşlar. tek makinada bütün oyunları oynayabiliyorsun. jetonu at-listeden seç ve oyna.. manyak bişey

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Birgün Kerempole, birgünde Fantasyland'a gidelim.

bu atari salonu değil. pc de oynardık. atari salonuna gelince kızılayda fantasyland hala duruyor. kollu atari makinasında da çağa ayak uydurmuşlar. tek makinada bütün oyunları oynayabiliyorsun. jetonu at-listeden seç ve oyna.. manyak bişey

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Filmi pazar gecesi ailece izledik. gerçekten mükemmel aksiyon dolu bir film . Filmde hoşuma giden bir şey daha oldu.. bir rambo tutkunu olarak.. bir an filmde rambonun kızını izliyorum gibi hissettim. ok sahneleri muazzamdı.. "Rambo: The daughter" diye çıksa gişe rekoru kırardı ellaham  :-4

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
:D :D İtiraf etmek gerekirse eski Lara o role çok yapmacık kalıyordu. Angelina Jolie'den bahsediyorum yani. 2000'li yıllarda izledik ama o zaman demekki bizede garip gelmiş ki atlayıp zıplayıp makyajı taze kaldığı için izlenme rekoru kırmıştı.

Filmi pazar gecesi ailece izledik. gerçekten mükemmel aksiyon dolu bir film . Filmde hoşuma giden bir şey daha oldu.. bir rambo tutkunu olarak.. bir an filmde rambonun kızını izliyorum gibi hissettim. ok sahneleri muazzamdı.. "Rambo: The daughter" diye çıksa gişe rekoru kırardı ellaham  :-4

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33