Green Book (2018)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Evet sevgili forumotomobil takipçileri malumunuz dizi sektörü 3 haftalığına tatile girdi.. yerli dizileri takip edenler için bu soğuk kış günlerinde film keyfi yapmanın tam zamanı. sizlere Yeşil rehber filmini tavsiye ediyorum..puanım 8,5/10 filmin konusuna gelecek olursak ;

Tony Lip, Bronx’taki bir İtalyan Amerikan mahallesinde yaşamaktadır. Ünlü Afro-Amerikalı piyanist Dr. Don Shirley ise konser turu için hazırlanmaktadır. Ünlü müzisyen tur kapsamında Manhattan’dan güneye doğru birçok yere gidecektir. Kendisi ile şehir şehir gezecek bir şoför arayışında olan Shirley, bir süredir işsiz olan Tony’yi işe alır. Tony, yolculuk sırasında Afro-Amerikalılar için güvenli olan güzergahları kullanabilmek için “The Green Book” isimli kılavuzdan yardım alır. Dr Shirley ve Tony çıktıkları bu yolculukta ırkçılıkla, tehlikeyle ve beklenmedik nezaketle karşılaşır. İkili bu zorlu yolculuklarında farklılıklarını bir kenara bırakmak zorundadır.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Ben bu filmi izlemek için açtım :) yalan yok. Ama 20 dk zor dayandım. Belki beni sarmadı. Planım şöyle 2 film buldum. Avenjelist Hıristiyanlık alt yapısıyla sunulmuş 2 film. Aslında bu filmleri bir TV programındaki tartışma sırasında Avenjelist propaganda yapıldığına dair iddialar üzerine izleyeceğim. Filmin başrol oyuncusu tanıdık.

Nicolas Cage'in ilk film Knowing ve ikincisi Left Behind. Doğrusu filmlerin konusunu henüz okumadım. Başlamadan önce okuyup devam ederim. Bu tip filmlerde aslında insanları nasıl etkilemeye çalıştıklarını görmek için izleyeceğim. The Da Vinci Code gibi fantastik unsurlarla süslenen mason yapılar yada Gözü Tamamen Kapalı filmleri gibi gizli mesajlar içeren filmler üzerine konuşmak yorumlamak ilginç oluyor. Bir nevi 6. His gibi ;)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33