Jumanji : Vahşi Orman

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Hafta sonu çocuklarla film keyfi yaptık. Filmimiz bastan sona macera ve tam bir komedi fırtınası barındırıyor.birkaç bel altı espri dışında ailece izlenebilir. Puanım 8/10

Dört sıra dışı arkadaş bir video konsol oyunu bulur. Daha önce kimse bu oyunun adını duymamıştır. Heyecanla oyunu incelemeye başlayan ve oynamaya koyulan dört ergen kendilerini vahşi bir ormanda avatarların bedenlerinin içinde bulurlar. Kısa bir süre sonra Jumanji ile oynadıklarının düşünen çocuklar kendilerinin de bir oyunun içinde olduğunu keşfederler. Sonsuza kadar Jumanji’nin içinde hapsolmamak için hayatların macerasını yaşamak zorundadırlar. 
1995 yapımı kült film Jumanji'nin devam halkası olan filmin başrollerini Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart ve Nick Jonas üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jake Kasdan otururken, filmin senaryosu ise Scott Rosenberg'e emanet.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Bende izledim :) gerçekten çok güzel filmdi. Herkese tavsiye ederim. Jumanji filmi de artık yeni jenerasyona uygun hale getirilmiş. ;) Box game'den Nitendo yada PS4 oyunu gibi :) Buda küçük bir spoiler olsun.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Filmde zenci arkadaşın repliklerine koptum. Diger dialoglarinda Hepsi şahaneydi. 90 yılların atari tutkunu gözüyle izledigim icin ayri bir keyif aldim filmden.film yorumlarinda millet sacmaydi falan yazmis. Fantastik film bu kardesim taşa can gelir hareket eder. Eğlencelik film . Bende herkese tavsiye ediyorum.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Şişman elemana çok gülmüştüm bende :) Diğer kıza diyor ya, :D neyse dur... zaten o tombul gerçekte bir kız :)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Filmde zenci arkadaşın repliklerine koptum. Diger dialoglarinda Hepsi şahaneydi. 90 yılların atari tutkunu gözüyle izledigim icin ayri bir keyif aldim filmden.film yorumlarinda millet sacmaydi falan yazmis. Fantastik film bu kardesim taşa can gelir hareket eder. Eğlencelik film . Bende herkese tavsiye ediyorum.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33