Rampage - Büyük Yıkım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Bilim kurgu ve genetik konularını ele alan filmde başrol oyuncusu Dwayne Johnson olunca film daha bir keyifli oluyor. Hızlı ve Öfkeli ve Jumanji filmlerinden aşina olduğumuz insan azmanı Dwayne Johnson harika performans sergilemiş. Filmde, dünyadan uzak uzay üssünde yapılan genetik çalışmaların sekteye uğraması ile yaşanan büyük bir kaza sonucu, büyük şehirleri alt üst eden korkunç bir felaket yaşanıyor. Filmdeki goril ise ana kahramanlardan bir tanesi. Yine siyahi bir oyuncu olan Naomie Harris'te oldukça iyi bu arada. IMDB puanlaması 6,2/10 ama bence 8/10 puanı hak ediyor.

İşte fragman, tavsiye ederim.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=33cdhgsfk590o3fci9nu378lpn"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=33cdhgsfk590o3fci9nu378lpn"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
jumanji vahşi orman filminde performansı süperdi. ailece kahkahayla izlemiştik.. bunuda listeye alalım

Çevrimdışı Mutlu

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +16/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mutlu
Ben bunu sinemada izlemiştim.Güzeldi izlettirdi kendini.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Gerçekten güzel film. Bende keyifle izledim :) Çekirdek müptelası yapıyor insanı :D

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33