1973 ve 1974 Günaydın Türkiye Rallisi fotoğraf ve/veya videoları arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alitnc

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Ali TİNÇ
  • Marka: --
  • Model: --
  • Model Yılı: --
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Arkadaşlar merhaba,
Ben yeni üye oldum forum'umuza, 1973(Kapı no:57 mavi R12) ve 1974(kapı no:27 mavi R12) yılları Günaydın Türkiye Rallisine ait fotoğraf ve/veya video arıyorum.
Yardımcı olabilecekler varmı acaba ?
Selamlar,
Ali Tinç

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Ali bey hoşgeldiniz. Kolleksiyoncusunuz sanırım. İnternetten geniş çaplı araştırırız. Gerçi siz aramışsınızdır ama tekrar bakalım ne dersiniz? Ayrıca merakımı mazur görün, Renault 12'lerin bu kadar ilginizi çekmesindeki sebep nedir?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
1973 rallisine ait pek bir veri yok. Belkide Renault Mais'ten kopyalarının internet yoluyla dağıtımının yapılmasını isteyebiliriz. Ne dersiniz ?

Çevrimdışı alis_09

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +134/-2
  • Ad Soyad: Alican Gürcan
  • Marka: Admire 1.3 MPI
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2005
Aramıza hoşgeldiniz Ali Bey. Uğur abinin dediği gibi bir intenete bakın diyicem ama siz coktan bunu yapmışsınız aramızda belki bunlara sahip olan vardır.
>>>>> Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! <<<<<

Çevrimdışı alitnc

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Ali TİNÇ
  • Marka: --
  • Model: --
  • Model Yılı: --
Uğur bey, alis_09,
Koleksiyoncu değilim, 1973 ve 1974 Rallilerine çok yakın bir arkadaşımın arabası ile katılmıştık, tadilatsız gurupta ve de 1973'de üçüncü olmuştuk. Arkadaşım Amerika'da yaşıyor, 13 yaşında bir oğlu var, ve ona göstermek istiyor bu resim ve/veya videoları, federasyondan bulamadım, Günaydın arşivi ortadan kaybolmuş, eğer tesadüfen elinde olan
varsa, paylaşırsa sevinirim. Kapı numaralarını da özellikle bu nedenle belirttim. Selamlar...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Çok enteresan. Umarım bulunur. Sizde o yarışlarda pilotmuydunuz peki? Gerçekten o rallide bulunmuş bir pilotla tanışmak onur verici. Hoşgeldiniz tekrar!

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Uğur bey, alis_09,
Koleksiyoncu değilim, 1973 ve 1974 Rallilerine çok yakın bir arkadaşımın arabası ile katılmıştık, tadilatsız gurupta ve de 1973'de üçüncü olmuştuk. Arkadaşım Amerika'da yaşıyor, 13 yaşında bir oğlu var, ve ona göstermek istiyor bu resim ve/veya videoları, federasyondan bulamadım, Günaydın arşivi ortadan kaybolmuş, eğer tesadüfen elinde olan
varsa, paylaşırsa sevinirim. Kapı numaralarını da özellikle bu nedenle belirttim. Selamlar...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Bu fotoğrafları gördünüz mü Ali bey?

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapUploaded with Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapUploaded with Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı ilhan T.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +26/-8
  • Ad Soyad: İLHAN TAŞKO
  • Marka: Hyundai
  • Model Yılı: 2001
filmlerre konu Olacak Hikayeniz Varmış Çok Etkilendim İnşşallah Aradığınız Belgeleri Bulursunuz Uğur Abi Fotograflarda Güzelmiş harbiden Kolleksiyonc Olasım Geldi Acaba Bunların Devamı Verede ki:_?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı ilhan T.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +26/-8
  • Ad Soyad: İLHAN TAŞKO
  • Marka: Hyundai
  • Model Yılı: 2001
olsun bunada sükür bu yasıma kadar boyle bir yarıstan haberım bile yoktu şimdi resimlri bile gordum teşekkürler abi

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33