Merhaba...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Berkay murat
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Merhaba İnternette gezerken bir çok foruma baktım buraya üye oldum yasım 28 istanbulda yaşamaktayım Muhasebe işi ile uğraşmaktayım.son 1 aydır araba almak için araştırma yapıyorum 40-50 bin tl arası bir bütce belirledim Forumdaki eski konular baya yardımcı oluyor  :yandan:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Berkay hoşgeldin. Muhasebeci olarak kel adayları arasına girdin sende desene. :) Bizim ekipte ne kadar muhasebeci varsa saçları erkenden döktüler. Sıkıntılı meslek vesselam. Hakkında hayırlısı olsun. Bütçen güzel, güzel bir araç alırsın inşallah.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhaba İnternette gezerken bir çok foruma baktım buraya üye oldum yasım 28 istanbulda yaşamaktayım Muhasebe işi ile uğraşmaktayım.son 1 aydır araba almak için araştırma yapıyorum 40-50 bin tl arası bir bütce belirledim Forumdaki eski konular baya yardımcı oluyor  :yandan:

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Berkay hoşgeldin. Muhasebeci olarak kel adayları arasına girdin sende desene. :) Bizim ekipte ne kadar muhasebeci varsa saçları erkenden döktüler. Sıkıntılı meslek vesselam. Hakkında hayırlısı olsun. Bütçen güzel, güzel bir araç alırsın inşallah.

Teşekkürler.. :) Saçtan yana sıkıntım yok ama Saç ektirmek isteyen olursa yardımcı olabilirim  :D teşekkürler bu forumda ki arkadaşların bilgileri sayesinde güzel bir araç alabileceğimi düşünüyorum.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
İnşallah. Hakkında hayırlısı olsun. Varmı kafanda birşeyler? Hb, sedan? benzinli? dizel? otomatik? manuel?

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Hoşgeldiniz.. konu açarsanız daha detaylı bilgi verebiliriz..

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
İnşallah. Hakkında hayırlısı olsun. Varmı kafanda birşeyler? Hb, sedan? benzinli? dizel? otomatik? manuel?

hb düşünüyorum bana daha cok spor geliyor birde otomatik olursa istanbul trafiğinde daha rahat olur diye düşünüyorum.Kafamda az cok birşeyler oluştu bugün forumdaki konular sayesinde aslında baya karışık arabadan pek anlamayınca herkes bi tarafa çekiştiriyor fikir olarak opel astra veya honda marka arabalar dikkatimi cekiyor bide seat leon önerenler var.

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Hoşgeldiniz.. konu açarsanız daha detaylı bilgi verebiliriz..

hb teşekkürler konu açmayı düşünüyorum biraz daha araştırıp.

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
Iyi yaparsınız. Bana kalırsa otomatik alacaksanız Japon araçlarına bakın. Yada Vag grubuna. Opel astra kullanıcısı olarak 2004-2010 arası astra otomatiğe önermem yani j kasa (2010-2017) otomatiklere bakabilirsiniz. Diyeceksiniz ne alaka . H kasa astra (2004-2012) yarı otomatik ve Manuel vitesin otomatiklestirilmis hali. Ama yeni kasa astralarda yani j kasada farklı vites kutusu kullanılıyor..

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Iyi yaparsınız. Bana kalırsa otomatik alacaksanız Japon araçlarına bakın. Yada Vag grubuna. Opel astra kullanıcısı olarak 2004-2010 arası astra otomatiğe önermem yani j kasa (2010-2017) otomatiklere bakabilirsiniz. Diyeceksiniz ne alaka . H kasa astra (2004-2012) yarı otomatik ve Manuel vitesin otomatiklestirilmis hali. Ama yeni kasa astralarda yani j kasada farklı vites kutusu kullanılıyor..

vag grubu biraz sanırm fiyat olarak daha pahalı.Pekte bilgim olmadıgı için baya araştırıyorum.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
Forumotomobil ailesine hoşgeldin sevgili meslektaşım 2016 kurumlar vergisini bitirebildinmi  :islik:  Araç aramak bunca seçeneğin arasında çok zorlu bir süreç. Hele piyasada dolandırıcılık ayyuka çıkmışken ... Öncelikle kafanızın karışmaması için tek bir araçta karar vermeniz şart. yoksa aracı aldıktan aldıktan sonra keşke şunu alsaydım gibi pişmanlıklar olabiliyor. Acele etmeden Güzel bir araç alalım sana.

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Forumotomobil ailesine hoşgeldin sevgili meslektaşım 2016 kurumlar vergisini bitirebildinmi  :islik:  Araç aramak bunca seçeneğin arasında çok zorlu bir süreç. Hele piyasada dolandırıcılık ayyuka çıkmışken ... Öncelikle kafanızın karışmaması için tek bir araçta karar vermeniz şart. yoksa aracı aldıktan aldıktan sonra keşke şunu alsaydım gibi pişmanlıklar olabiliyor. Acele etmeden Güzel bir araç alalım sana.

Teşekkür ederim. :) Araba almanın bu kadar zor ve karışık olduğunu bilmiyordum teknik özelliklere çok hakim olmayınca baya bir kafa karışıyor ama bu forumda baya tecrübeli arkadaşlar var forumu dolaşıyorum iki gündür güzel bilgiler paylaşılmış biraz hayırlısı ile sorunsuz ve güzel bir araç nasip olur inşallah

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Otomatik = CVT. Hatchback x spor gorunum ÷ CVT nin kare koku Mazda 3. Anlayacagin dilden yazmaya calistim hadi hayirlisi 😁

LG-H860 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:iyi: Mazda 3 modeli bu forumda cok öneren gördüm eski konularda dünden beri bakıyorum güzel araç

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Otomatik = CVT. Hatchback x spor gorunum ÷ CVT nin kare koku Mazda 3. Anlayacagin dilden yazmaya calistim hadi hayirlisi 😁

:iyi: Mazda 3 modeli bu forumda cok öneren gördüm eski konularda dünden beri bakıyorum güzel araç
Soyle diyim en sorunsuz olarak bilinen otomatkk sanzuman CVT dir. Bu da japonlar tarafindan kullanilir. Mazda ise bir bebektir. Bir cicek. Sorunsuz bir arabadir. Al torununa birak hesabi. Konfor olarak da tatmin edicidir. Performans beklemeyiniz. Ha performans isterseniz baska arabalar tavsiye edebilirim.

uzun süreli kullanacağımı düşünüyorum performans olarakta önemli olabilir modelleri gercekten güzel inceledim

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Performans derken min 200 beygirlerden bahsediyorum

anladım min 200 zaten ideal sanırım

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Gunluk kullanima 100 beygir civari idealdir :)

o zaman ideal 100 gibi görmek lazım performans yeterli olur :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33