Herkese iyi akşamlar, Erzurum'dan katılıyorum.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yılmazk

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: yılmaz kara
  • Marka: renault
  • Model: megan2
  • Model Yılı: 2004
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Erzurum'dan katılıyorum. Megan2 cam kaldırma modülü sıkıntısı nedeniyle, konuyu araştırırken siteyi farkettim. Bugün sıkıntıyı çözdük şükür. Yarım imam dinden, yarım doktor candan eder derler ya, yarım ustalarda sağlam parçayı bozar, sonra yenisini aldırır ve probleminiz yine çözülmez. Ama bugün işi bilen bi ustayla problemi çözdük.
  Sol ön cam çalışmıyordu. dört ayrı ustaya gittim ve dediğim gibi sağlam parçaları bile bozdular ve bir sürü masraf ettirdiler yine çözülmedi. Bu gün gittiğim usta anahtarın soketini çıkarıp içindeki elktrik devre panosunu çıkarıp kontrol ettikten sonra, devrelerden birinin lehim işini yapıp yerine taktı, problem çözüldü. servisin bile sadece cam kaldırma düğmeleri için istediği 285TL lik işi 20 TL ye hallettik.

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Yılmaz öncelikle aileye hoşgeldin. Ve tabiki çok geçmiş olsun. Benzer sorunlardan sürekli dert yanıyoruz. Bizim sanayimiz hala geleneksel kara düzen ustalık ile iş yapmaya çalışıyor. Kendini geliştiren usta bulmak çok zor... Allah o kasaplardan korusun.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Erzurum'dan katılıyorum. Megan2 cam kaldırma modülü sıkıntısı nedeniyle, konuyu araştırırken siteyi farkettim. Bugün sıkıntıyı çözdük şükür. Yarım imam dinden, yarım doktor candan eder derler ya, yarım ustalarda sağlam parçayı bozar, sonra yenisini aldırır ve probleminiz yine çözülmez. Ama bugün işi bilen bi ustayla problemi çözdük.
  Sol ön cam çalışmıyordu. dört ayrı ustaya gittim ve dediğim gibi sağlam parçaları bile bozdular ve bir sürü masraf ettirdiler yine çözülmedi. Bu gün gittiğim usta anahtarın soketini çıkarıp içindeki elktrik devre panosunu çıkarıp kontrol ettikten sonra, devrelerden birinin lehim işini yapıp yerine taktı, problem çözüldü. servisin bile sadece cam kaldırma düğmeleri için istediği 285TL lik işi 20 TL ye hallettik.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
hoşgeldiniz. Demekki kasap ustalar ülkenin dört bir yanına yayılmış durumda. Allah karşılaştırmasın

Çevrimdışı Mutlu

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +16/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mutlu

Çevrimdışı MehmetOzer

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mehmet Özer
  • Marka: Opel
  • Model: Astra
  • Model Yılı: 2005

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33